Riebalų persodinimas

„Nordclinic“ plastikos chirurgo Gedimino Samulėnos KONSULTACIJOS VILNIUJE jau kovo 31 d.

Prieš ir po riebalų persodinimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Abdominalinės chirurgijos ir plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

  • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
  • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
  • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
  • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Gydytojai

Riebalų persodinimo procedūra

Kas yra riebalų persodinimas?

Riebalų persodinimas yra moderni kūno formavimo technika. Ši operacija leidžia perkelti jūsų riebalų perteklių į tas vietas, kurių apimtis norite padidinti. Galima sakyti, kad riebalų persodinimas yra dviejų procedūrų – riebalų nusiurbimo (liposukcijos) ir riebalų priauginimo – derinys. Riebalų nusiurbimo procedūros metu riebalai pašalinami, pavyzdžiui, nuo šlaunų ar pilvo. Tada paimti riebalai naudojami padailinti bet kurią jūsų kūno vietą. Riebalai gali būti įšvirkščiami į įvairias kūno vietas – veidą, rankas, krūtinę ar sėdmenis. Tai yra puiki alternatyva veido odos patempimui, sintetiniams lūpų užpildams ar krūtų implantams.

Ko tikėtis riebalų persodinimo operacijos metu?

Riebalų persodinimas yra chirurginė operacija, tad jos metu yra taikoma anestezija. Anestezijos tipas ir trukmė priklauso nuo kūno vietų, kurios bus koreguojamos. Jūsų pasirinktos kūno vietos bus paruoštos naudojant antiseptiką ir vietinę anesteziją. Viena iš šių vietų, vadinamoji donorinė vieta, bus naudojama riebalams paimti. Kaip minėta anksčiau, riebalai bus pašalinami nusiurbimo būdu. Nusiurbti riebalai specialiai paruošiami ir išgryninami. Po visų pasiruošimo procedūrų gydytojas įšvirkš riebalus į jūsų pasirinktą sritį (krūtinę, sėdmenis, lūpas ar kitą kūno vietą), siekiant padidinti jos apimtį.

Ko tikėtis po riebalų persodinimo operacijos?

Pooperacinis laikotarpis po procedūros priklauso nuo kūno vietų, kurioms buvo atliktos korekcijos, tačiau įprastai netrunka ilgiau nei kelias savaites. Gydytojas suteiks visą reikalingą informaciją apie jūsų pooperacinį laikotarpį.

Procedūros metu chirurgai suleidžia daugiau riebalų, nei reikia suformuoti norimas kūno formas. Taip daroma todėl, kad prigyja tik maždaug 50 procentų suleistų riebalų.

Kokios yra rizikos?

Nepaisant to, kad riebalų persodinimas laikomas labai saugia operacija, tačiau, kaip ir po bet kokios intervencijos, išlieka komplikacijų galimybė. Galimos komplikacijos: kraujosruvos, kraujavimas ar infekcija. Taip pat persodintose vietose gali atsirasti riebalinių darinių ar sumažėti persodintų riebalų tūris. Apskritai komplikacijų tikimybė atliekant riebalų persodinimo procedūrą labai maža.

Kodėl verta rinktis riebalų persodinimo operaciją?

Visų pirma, riebalų persodinimo technika užtikrina, kad išvengsite alerginių reakcijų. Jūsų imuninė sistema sintetinius užpildus ar implantus gali palaikyti nepageidaujamais svetimkūniais ir pradėti su jais kovoti. Tad jeigu esate alergiškas, bet norite padailinti savo kūno formas, ši procedūra yra būtent tai, ko jums reikia. Be to, riebalų persodinimas garantuoja ilgalaikį efektą ir suteikia itin natūralią išvaizdą. Procedūra nereikalauja didelių pjūvių, tad išlieka tik nežymių randų.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

    Užsiregistruokite      Užsiregistruokite