Riebalų persodinimas

Prieš ir po riebalų persodinimo

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Riebalų persodinimo procedūra

Kas yra riebalų persodinimas?

Riebalų persodinimas yra moderni kūno formavimo technika. Ši operacija leidžia perkelti jūsų riebalų perteklių į tas vietas, kurių apimtis norite padidinti. Galima sakyti, kad riebalų persodinimas yra dviejų procedūrų – riebalų nusiurbimo (liposukcijos) ir riebalų priauginimo – derinys. Riebalų nusiurbimo procedūros metu riebalai pašalinami, pavyzdžiui, nuo šlaunų ar pilvo. Tada paimti riebalai naudojami padailinti bet kurią jūsų kūno vietą. Riebalai gali būti įšvirkščiami į įvairias kūno vietas – veidą, rankas, krūtinę ar sėdmenis. Tai yra puiki alternatyva veido odos patempimui, sintetiniams lūpų užpildams ar krūtų implantams.

Ko tikėtis riebalų persodinimo operacijos metu?

Riebalų persodinimas yra chirurginė operacija, tad jos metu yra taikoma anestezija. Anestezijos tipas ir trukmė priklauso nuo kūno vietų, kurios bus koreguojamos. Jūsų pasirinktos kūno vietos bus paruoštos naudojant antiseptiką ir vietinę anesteziją. Viena iš šių vietų, vadinamoji donorinė vieta, bus naudojama riebalams paimti. Kaip minėta anksčiau, riebalai bus pašalinami nusiurbimo būdu. Nusiurbti riebalai specialiai paruošiami ir išgryninami. Po visų pasiruošimo procedūrų gydytojas įšvirkš riebalus į jūsų pasirinktą sritį (krūtinę, sėdmenis, lūpas ar kitą kūno vietą), siekiant padidinti jos apimtį.

Ko tikėtis po riebalų persodinimo operacijos?

Pooperacinis laikotarpis po procedūros priklauso nuo kūno vietų, kurioms buvo atliktos korekcijos, tačiau įprastai netrunka ilgiau nei kelias savaites. Gydytojas suteiks visą reikalingą informaciją apie jūsų pooperacinį laikotarpį.

Procedūros metu chirurgai suleidžia daugiau riebalų, nei reikia suformuoti norimas kūno formas. Taip daroma todėl, kad prigyja tik maždaug 50 procentų suleistų riebalų.

Kokios yra rizikos?

Nepaisant to, kad riebalų persodinimas laikomas labai saugia operacija, tačiau, kaip ir po bet kokios intervencijos, išlieka komplikacijų galimybė. Galimos komplikacijos: kraujosruvos, kraujavimas ar infekcija. Taip pat persodintose vietose gali atsirasti riebalinių darinių ar sumažėti persodintų riebalų tūris. Apskritai komplikacijų tikimybė atliekant riebalų persodinimo procedūrą labai maža.

Kodėl verta rinktis riebalų persodinimo operaciją?

Visų pirma, riebalų persodinimo technika užtikrina, kad išvengsite alerginių reakcijų. Jūsų imuninė sistema sintetinius užpildus ar implantus gali palaikyti nepageidaujamais svetimkūniais ir pradėti su jais kovoti. Tad jeigu esate alergiškas, bet norite padailinti savo kūno formas, ši procedūra yra būtent tai, ko jums reikia. Be to, riebalų persodinimas garantuoja ilgalaikį efektą ir suteikia itin natūralią išvaizdą. Procedūra nereikalauja didelių pjūvių, tad išlieka tik nežymių randų.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas