Riebalų persodinimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

  • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
  • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.;
  • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Prieš ir po riebalų persodinimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Riebalų persodinimo procedūra

Kas yra riebalų persodinimas?

Riebalų persodinimas yra moderni kūno formavimo technika. Ši operacija leidžia perkelti jūsų riebalų perteklių į tas vietas, kurių apimtis norite padidinti. Galima sakyti, kad riebalų persodinimas yra dviejų procedūrų – riebalų nusiurbimo (liposukcijos) ir riebalų priauginimo – derinys. Riebalų nusiurbimo procedūros metu riebalai pašalinami, pavyzdžiui, nuo šlaunų ar pilvo. Tada paimti riebalai naudojami padailinti bet kurią jūsų kūno vietą. Riebalai gali būti įšvirkščiami į įvairias kūno vietas – veidą, rankas, krūtinę ar sėdmenis. Tai yra puiki alternatyva veido odos patempimui, sintetiniams lūpų užpildams ar krūtų implantams.

Ko tikėtis riebalų persodinimo operacijos metu?

Riebalų persodinimas yra chirurginė operacija, tad jos metu yra taikoma anestezija. Anestezijos tipas ir trukmė priklauso nuo kūno vietų, kurios bus koreguojamos. Jūsų pasirinktos kūno vietos bus paruoštos naudojant antiseptiką ir vietinę anesteziją. Viena iš šių vietų, vadinamoji donorinė vieta, bus naudojama riebalams paimti. Kaip minėta anksčiau, riebalai bus pašalinami nusiurbimo būdu. Nusiurbti riebalai specialiai paruošiami ir išgryninami. Po visų pasiruošimo procedūrų gydytojas įšvirkš riebalus į jūsų pasirinktą sritį (krūtinę, sėdmenis, lūpas ar kitą kūno vietą), siekiant padidinti jos apimtį.

Ko tikėtis po riebalų persodinimo operacijos?

Pooperacinis laikotarpis po procedūros priklauso nuo kūno vietų, kurioms buvo atliktos korekcijos, tačiau įprastai netrunka ilgiau nei kelias savaites. Gydytojas suteiks visą reikalingą informaciją apie jūsų pooperacinį laikotarpį.

Procedūros metu chirurgai suleidžia daugiau riebalų, nei reikia suformuoti norimas kūno formas. Taip daroma todėl, kad prigyja tik maždaug 50 procentų suleistų riebalų.

Kokios yra rizikos?

Nepaisant to, kad riebalų persodinimas laikomas labai saugia operacija, tačiau, kaip ir po bet kokios intervencijos, išlieka komplikacijų galimybė. Galimos komplikacijos: kraujosruvos, kraujavimas ar infekcija. Taip pat persodintose vietose gali atsirasti riebalinių darinių ar sumažėti persodintų riebalų tūris. Apskritai komplikacijų tikimybė atliekant riebalų persodinimo procedūrą labai maža.

Kodėl verta rinktis riebalų persodinimo operaciją?

Visų pirma, riebalų persodinimo technika užtikrina, kad išvengsite alerginių reakcijų. Jūsų imuninė sistema sintetinius užpildus ar implantus gali palaikyti nepageidaujamais svetimkūniais ir pradėti su jais kovoti. Tad jeigu esate alergiškas, bet norite padailinti savo kūno formas, ši procedūra yra būtent tai, ko jums reikia. Be to, riebalų persodinimas garantuoja ilgalaikį efektą ir suteikia itin natūralią išvaizdą. Procedūra nereikalauja didelių pjūvių, tad išlieka tik nežymių randų.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite