Varpos pasaitėlio operacija

Mūsų klinika

Mūsų ginekologijos ir urologijos padalinys Savanorių pr. 245 – tai daugiau nei 25 metus Kaune sėkmingai veikianti bei dešimtis tūkstančių pacientų turėjusi buvusi Kauno „Motina ir vaikas“ klinika. Tuo pačiu tai ir modernios bei šiuolaikiškos klinikos „Nordclinic“ dalis, kuri taip pat teikia plastinės chirurgijos, bariatrijos, ortopedijos, dermatologijos, kosmetologijos ir kitas medicinines paslaugas.

Atsiliepimai

S.
S.
Read More
Didelis ačiū gydytojai L. Čiaplinskienei! Jūs esat nuostabi, profesionali gydytoja!
S. R.
S. R.
Read More
Labai malonus personalas, bet ypatingai didelį AČIŪ tariu slaugei Jolitai Savickienei – rūpestinga, kaip mama!
A. K.
A. K.
Read More
Puiki, energinga, pozityvi ir profesionali savo srities specialistė. Ačiū už laiku suteiktą konsultaciją ir atliktą operaciją.
S. D.
S. D.
Read More
Geriausia gydytoja, kokią galima turėti, tik jos dėka turiu savo mažą angelėlį.
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
Previous
Next

Gydytojai

Algirdas Domarkas

Gydytojas urologas

Adomas Mačiulis

Gydytojas urologas

Varpos pasaitėlio operacija

Plastinės varpos pasaitėlio operacijos – kas tai yra ir kada jos atliekamos?

Plastinės varpos pasaitėlio operacijos (arba frenuloplastika) daromos tuomet, kai pasaitėlis – pernelyg trumpas. Per trumpas pasaitėlis prilaiko apyvarpę ir trukdo jai laisvai slankioti, atsmaukti iki galo, pavyzdžiui, sekso metu, todėl vyras jaučia tempimą, skausmą, atsiranda traumų tikimybė.

Varpos pasaitėlis (lot. frenulum) – tai nedidelė odos juostelė, einanti nuo apyvarpės iki varpos galvutės. Kai varpos pasaitėlis yra normalaus ilgio, jo pakanka visiškai nevaržomiems apyvarpės judesiams – jos atsismaukimui ir sugrįžimui į pirminę padėtį.

Apskritai normalus varpos pasaitėlis yra toks, kurio vyras nejaučia ir dažniausiai nė neįtaria apie jo egzistavimą. Tuo tarpu per trumpas varpos (lot. frenulum breve) pasaitėlis gali kaip reikiant apkartinti gyvenimą, mat dėl nemalonių pojūčių lytinių santykių metu vyras ima vengti sekso, atsiranda erekcijos sutrikimų.

Pasitaiko, jog sekso metu dėl per didelio tempimo per trumpas apyvarpės pasaitėlis įplyšta, o kadangi jis turi daug smulkių kraujagyslių ir nervų, tai ši trauma – ne tik skausminga, bet ir kraujuojama pakankamai smarkiai ir ilgai.

Pernelyg trumpas varpos pasaitėlis – dažniausiai įgimtas dalykas. Ši problema sprendžiama chirurginiu būdu. Operacija atliekama ir suaugusiems, ir vaikams.

Kaip daroma plastinė varpos pasaitėlio operacija?

Varpos pasaitėlio operacija laikoma nesudėtinga nedidelės apimties procedūra. Jai atlikti pakanka vietinės nejautros, bet jei pacientas pageidauja, daroma ir bendrinė nejautra. Pasaitėlio srityje atliekamas nedidelis pasaitėlį prailginantis pjūvis, kraujavimas stabdomas pjūvio vietas prideginant elektrokaustikos aparatu, pjūvio vietos susiuvamos tirpiais siūlais. Procedūros trukmė – iki 30 minučių. Jau tą pačią dieną pacientas išleidžiamas į namus.

Po operacijos apie 10 dienų pjūvio vieta turi būti kasdien dezinfekuojama, keičiami tvarsčiai. Lytiniai santykiai galimi po 2–4 savaičių. Į darbą sugrįžtama jau kitą dieną. Kol žaizda sugis, rekomenduojama vengti maudynių, taip pat saunos ir pirties.

Ginekologijos ir urologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Dermatologija ir kosmetologija

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite