Žastų plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

  • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
  • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.;
  • T. Urbonas Londone – gegužės 25-26 d.
  • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Prieš ir po žastų plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Žastų plastika (brachioplastika)

Dažnai esant dideliems svorio pokyčiams, oda praranda savo elastingumą ir nukąra. Tokiu atveju griebiamasi sporto, atliekami masažai, naudojami odos losjonai, tačiau šios priemonės yra per menkos susidoroti su suglebusia rankų oda. Nors šią problemą galima paslėpti dėvint drabužius ilgomis rankovėmis, tai nėra patogus sprendimas.  Efektyviausių rezultatų jums gali padėti pasiekti rankų patempimo operacija.

Kas yra žastų plastika?

Rankų patempimas, dar vadinamas brachioplastika arba rankų redukcija, yra chirurginė procedūra, skirta sumažinti odos ir riebalų perteklių rankų srityje. Tai yra kūno formavimo operacijos rūšis, kuri suteikia ryškių rankų kontūro pasikeitimų.

Kaip atliekama žastų plastika? 

Operacija atliekama pritaikius bendrinę nejautrą, taigi visos jos metu pacientas nieko nejaučia. Plastinės chirurgijos specialistas pjūvį atlieka nuo alkūnės iki pažasties srities, tuomet pašalinamas odos perteklius ir riebalų sankaupos. Operacija trunka 1–2 valandas, po jos pacientas klinikoje lieka iki trijų dienų, o siūlai išimami po kelių savaičių. Siekiant efektyviausio rezultato, rankų patempimo operacija gali būti atliekama su liposukcija.

Kada reikalinga žastų plastika?

Šią operaciją galima atlikti suaugusiems žmonėms, kurių rankų oda yra suglebusi, o mankšta ir subalansuota mityba yra neefektyvi. Dažniausiai rankų oda praranda savo elastingumą dėl ryškių svorio pokyčių, bet tai gali būti ir dėl genetikos arba natūralaus senėjimo proceso. Atliekant rankų patempimo operaciją, geriausias rezultatas pasiekiamas tiems pacientams, kurių svoris santykinai stabilus, jie neturi žalingų įpročių.

Ko tikėtis po žastų plastikos operacijos?

Patinimai ir mėlynės yra visiškai normali organizmo reakcija į operaciją, tai gali išlikti iki savaitės.

Taip pat rankų srityje gali būti juntamas diskomfortas, jį galima sumažinti vaistais.

Tam, kad nesusidarytų kraujo krešulių, pacientą prižiūrintis specialistas patars, kaip taisyklingai kilnoti rankas, bei rekomenduos išeiti pasivaikščioti.

Po operacijos pjūvio vietos užsitraukia maždaug po dviejų savaičių. Kadangi randai pranyksta greitai, galima džiaugtis ilgalaikiu operacijos efektu.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite