Žastų plastika

„Nordclinic“ plastikos chirurgo Gedimino Samulėnos KONSULTACIJOS VILNIUJE jau kovo 31 d.

Prieš ir po žastų plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Abdominalinės chirurgijos ir plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

  • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
  • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
  • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
  • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Gydytojai

Žastų plastika (brachioplastika)

Dažnai esant dideliems svorio pokyčiams, oda praranda savo elastingumą ir nukąra. Tokiu atveju griebiamasi sporto, atliekami masažai, naudojami odos losjonai, tačiau šios priemonės yra per menkos susidoroti su suglebusia rankų oda. Nors šią problemą galima paslėpti dėvint drabužius ilgomis rankovėmis, tai nėra patogus sprendimas.  Efektyviausių rezultatų jums gali padėti pasiekti rankų patempimo operacija.

Kas yra žastų plastika?

Rankų patempimas, dar vadinamas brachioplastika arba rankų redukcija, yra chirurginė procedūra, skirta sumažinti odos ir riebalų perteklių rankų srityje. Tai yra kūno formavimo operacijos rūšis, kuri suteikia ryškių rankų kontūro pasikeitimų.

Kada reikalinga žastų plastika?

Šią operaciją galima atlikti suaugusiems žmonėms, kurių rankų oda yra suglebusi, o mankšta ir subalansuota mityba yra neefektyvi. Dažniausiai rankų oda praranda savo elastingumą dėl ryškių svorio pokyčių, bet tai gali būti ir dėl genetikos arba natūralaus senėjimo proceso. Atliekant rankų patempimo operaciją, geriausias rezultatas pasiekiamas tiems pacientams, kurių svoris santykinai stabilus, jie neturi žalingų įpročių.

Kaip atliekama žastų plastika? 

Operacija atliekama pritaikius bendrinę nejautrą, taigi visos jos metu pacientas nieko nejaučia. Plastinės chirurgijos specialistas pjūvį atlieka nuo alkūnės iki pažasties srities, tuomet pašalinamas odos perteklius ir riebalų sankaupos. Operacija trunka 1–2 valandas, po jos pacientas klinikoje lieka iki trijų dienų, o siūlai išimami po kelių savaičių. Siekiant efektyviausio rezultato, rankų patempimo operacija gali būti atliekama su liposukcija.

Ko tikėtis po žastų plastikos operacijos?

Patinimai ir mėlynės yra visiškai normali organizmo reakcija į operaciją, tai gali išlikti iki savaitės.

Taip pat rankų srityje gali būti juntamas diskomfortas, jį galima sumažinti vaistais.

Tam, kad nesusidarytų kraujo krešulių, pacientą prižiūrintis specialistas patars, kaip taisyklingai kilnoti rankas, bei rekomenduos išeiti pasivaikščioti.

Po operacijos pjūvio vietos užsitraukia maždaug po dviejų savaičių. Kadangi randai pranyksta greitai, galima džiaugtis ilgalaikiu operacijos efektu.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

    Užsiregistruokite      Užsiregistruokite