Rentgeno tyrimas

Užsiregistruokite tyrimui

Greitas rentgeno tyrimas be eilių Kaune – vos per 15 min.

Atsiliepimai

G. N.
G. N.
Read More
Specialistai ir Personalas iš didžiosios raidės! Aukštas aptarnavimo lygis, džiaugiuosi pasirinkdama šią kliniką!
J. Z.
J. Z.
Read More
Nordclinic gydytojai ir kiti darbuotojai labai puikus. Labai patenkinta rezultatais!
D. Z.
D. Z.
Read More
Tik puikūs atsiliepimai. Nuostabūs gydytojai, personalas ir aplinka. Rekomenduoju:)
J. K.
J. K.
Read More
Nuostabi klinika, tiek personalas, tiek rezultatas po operacijos, esam labai dėkingi jums.
. M.
. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
J. N.
J. N.
Read More
Didelis ačiū gydytojui Valdemar Loiba už atliktą peties operaciją. Puikus aptarnavimas ir didelis dėmesys pacientui. Nuoširdžiai rekomenduoju šią kliniką!
D. M.
D. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankiusi šitoje klinikoje, dėkinga gydytojui ir visam personalui.
Previous
Next

Apie mus rašo:

„Nordclinic“ - Center Of Excellence

Viena iš pirmaujančių pasaulio medicinos technologijų kompanijų ir ortopedinių implantų gamintojų „Smith & Nephew“ pasirinko „Nordclinic“ kaip išskirtinį partnerį Baltijos šalyse, o klinika dabar yra šios įmonės kompetencijos centras regione.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojų ortopedų-traumatologų ekspertų patirtis

 • Ilgametė darbo patirtis, atlikta virš 3500 klubo sąnario keitimo bei kitų operacijų;
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje;
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
 • Parašyti moksliniai straipsniai ir publikacijos medicinos žurnaluose.

Gydytojai

Tomas Kadusauskas

Lietuvos futbolo rinktinės gydytojas. Klubo, kelio ir peties sąnarių endoprotezavimas. Sporto traumų gydymas. Injekcijos į sąnarius ir raumenis.

Šarūnas Tarasevičius

Specializuojasi klubų ir kelių sąnarių keitimo operacijose, yra atlikęs daugiau nei 3500 sąnarių keitimo operacijų.

Valdemar Loiba

Atlieka klubų, pečių ir kelių sąnarių artroskopijas bei minimaliai invazyvias ortopedines operacijas, turi didesnę nei 15 metų darbo patirtį.

Robertinas Juosponis

Specializuojasi klubų, kelių ir pečių sąnarių keitimo bei kaulų osteosintezės operacijose, atlieka apie 300 operacijų per metus.

Arnoldas Sipavičius

Operuoja priekinius kryžminius raiščius bei kitas kelio sąnarių patologijas, turi didesnę nei 10 metų darbo patirtį.

Vytautas Kimtys

Atlieka čiurnos sąnario artroskopijas, turi didesnę nei 20 metų darbo patirtį.

Rentgeno tyrimas

Rentgenografija yra greitas ir neskausmingas tyrimas, kuris leidžia diagnozuoti daugelį sveikatos būklės sutrikimų. Šis tyrimas naudojamas organų ir organizmo sistemų būklei ir funkcionalumui tirti, pavyzdžiui,

kaulų ir sąnarių pažeidimams, plaučių tyrimams, įvairių anomalijų nustatymui, tuberkuliozės ir auglių nustatymui bei įvairių urologinių ligų diagnozavimui.

Kam reikalingas rentgeno tyrimas?

Nors rentgeno tyrimas gali būti naudojamas organų ir organizmo sistemų būklei tirti, vis tik šis tyrimas išlieka pagrindine diagnostine priemone įvairių kaulų ir sąnarių, tokių kaip kaulų lūžiai, išnirimai ar įskilimai, pažeidimų nustatymui.

Rentgeno tyrimas leidžia aptikti svetimkūnius, įvairius darinius, kvėpavimo patologijos bei onkologinius sutrikimus. Rentgenografija dažnai yra naudojama ir stebėti paciento būklę po operacinio gydymo. 

„Nordclinic“ klinikoje tyrimai atliekami inovatyvia rentgeno sistema „DRGEM GXR-RD“ – tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė, kuri užtikrina maksimalų pacientų saugumą ir palengvina gydytojų darbą. 

Kodėl verta atlikti rengeno tyrimą „Nordclinic“?

Ką reikia žinoti prieš rentgeno tyrimą?

Rentgeno tyrimas yra atliekamas labai greitai. Paties tyrimo trukmė – iki 10 min. 

Šiems rentgeno tyrimams būtina registruotis iš anksto.

Nors pats tyrimas nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau svarbu žinoti, kad:

 • tyrimo metu gydytojas gali paprašyti trumpą laiką visiškai nejudėti;
 • gali tekti nusivilkti tam tikrus drabužius, kurie klaidina diagnozės tikslumą. Taip pat patariama nevilkėti rūbų, kuriuose yra metalų, pavyzdžiui, džinsai su metalinėmis sagomis, rūbai su blizgučiais ir kita;
 • gali reikėti nusiimti visus papuošalus;
 • esant nėštumui, prieš tyrimą svarbu apie tai informuoti gydytoją;
 • kai kurių rentgeno tyrimų metų gali būti uždedama apsauga.

Inovatyvi rentgeno sistema DRGEM GXR-RD

„Nordclinic“ naudoja diagnostinę skaitmeninę rentgenografijos sistemą „DRGEM GXR-RD“, kuri teikia patikimus aukštos kokybės skaitmeninius radiografinius vaizdus su sumažinta doze – užtikrinant maksimalų pacientų saugumą. 

„DRGEM GXR-RD“ – siūlo visapusiškus skaitmeninius sprendimus visiems radiografijos poreikiams, turinčius skaitmeninę vaizdo gavimo sistemą su stacionariais arba nešiojamaisiais plokščiaekraniais detektoriais, patikmais aukšto dažnio rentgeno generatoriais, kurie yra pripažinti visame pasaulyje dėl puikaus našumo, ilgaamžiškumo ir stabilumo. 

„DRGEM“ korporacija yra viena iš pasaulyje lyderiaujančių diagnostinių rentgenografijos sistemų gamintojų. , kurios siekis – nuolatinis klientų pasitenkinimas. Todėl mūsų klinika užtikrina geriausios kokybės nuotraukas naudojant mažiausią reikalingą spindulių kiekį. Šios sistemos valdymas yra ypač parastas, taigi net tokie tyrimai kaip visos galūnės ekspozicija, bus atlikti greitai ir sklandžiai. 

Ortopedijos, bariatrijos, kineziterapijos, neurologijos ir psichologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite