Neurotoksino injekcijos nuo raukšlių

Prieš ir po injekcijos nuo raukšlių

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Injekcijos nuo raukšlių

Kam reikalingos neurotoksino injekcijos?

Graži, sveika ir spindinti oda – viena iš siekiamybių, kurią realizuoti padės Nordclinic ekspertai ir platus siūlomų grožio injekcijų spektras. Neurotoksino injekcijos – tai visame pasaulyje populiari estetinė procedūra, padedanti panaikinti mimikos raukšlių, tačiau taip pat plačiai naudojama kovojant su migrena, prakaitavimu, raumenų spazmais ir kitomis problemomis.

Neurotoksinas – tai neurotoksinas, kuris blokuoja nervinio impulso perdavimą tarp nervo ir raumens, todėl sutrinka raumens susitraukimas. Raumuo atsipalaiduoja taip išlygindamas esančias raukšles ir neleisdamas formuotis naujoms.

Neurotoksinas dažnai vadinamas tiesiog b0t0ksu, tačiau tokia terminologija nėra visiškai teisinga. Neurotoksinas yra tik bendrinis veikliosios cheminės medžiagos pavadinimas.

Neurotoksino injekcijos gali būti naudojamos:

Mitai apie neurotoksiną – kuo tikėti?

Injekcijos – ganėtinai kontraversiška tema. Visi esame matę neįtikėtinų pavyzdžių, kuomet žmonės, piktnaudžiaudami injekcijomis ar rinkdamiesi nepatyrusius gydytojus neatpažįstamai pakeičia savo veido kontūrus, ima skųstis veido raumenų atrofija ir kitais sutrikimais.

Kai daromos saugiai ir apgalvotai, injekcijos nekelia pavojaus žmogaus sveikatai. Raumenų atrofija negalima, nes raumenys blokuojami tik trumpam laikotarpiui ir pilnai atsistato 3-12 mėnesių laikotarpyje.

Kitas mitas – apsinuodijimas neurotoksinu. Toks scenarijus taip pat mažai tikėtinas, nes profesionaliose klinikose naudojami tik labai mažos preparato dozės, kurios suleidžiamos į raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi.

Kada injekcijų rinktis nerekomenduojama?

Kaip ir kiekvienas medicininis preparatas, neurotoksinas turi kontraindikacijas, t.y. atvejus, kuomet injekcijos gali būti pavojingos ir yra nerekomenduojamos. Pagrindiniai atvejai:

Renkantis neurotoksino injekcijas, itin svarbu atkreipti dėmesį į paciento amžių. Visuotinai priimtina, jog procedūras galima atlikti 18-65 metų ribose. Visgi tenka pripažinti, jog tik pilnametystės sulaukusių žmonių oda retai reikalauja injekcinių procedūrų – ji dar nepraradusi elastingumo, stangrumo, o raukšlės būna neryškios. Taigi, pirmosios injekcijos dažniausiai taikomos nuo maždaug 25 metų amžiaus.

Kaip atliekama injekcija?

Prieš atliekant injekciją, kaip ir prieš bet kurią kitą estetinę procedūrą Nordclinic dermatologijos klinikoje, pacientas privalo apsilankyti konsultacijoje su gydytoju-dermatovenerologu. Nustačius, jog sveikatai pavojingų faktorių nėra, sudaromas injekcijų planas.

Procedūros metu, neurotoksinas itin mažais kiekiais preziciškai įšvirkščiamas į skirtingus veido taškus, kuriuose siekiama išlyginti raukšles. Mikroinjekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, kurie susitraukinėdami sukuria mimikos raukšles.

Nordclinic atliekamos injekcijos yra:

Ko tikėtis po injekcijos?

Iškart po procedūros injekcijų vieta bus paraudusi, gali perštėti, tačiau šie simptomai praeina 10-15 minučių bėgyje. Pirmieji rezultatai po injekcijos išryškėja po 3-4 parų, o maksimalus rezultatas po 10-14 dienų.

Itin svarbu tai, jog maždaug 4-6 valandas po procedūros reikia išlikti vertikalioje padėtyje, t.y. negalima gulėti. Pirmąsias dienas injekuotos vietos negalima masažuoti, tinti, nerekomenduojama vartoti alkoholį, degintis saulėje ar mėgautis kaitra karštose voniose, saunose ir pan.

Injekcijos gali būti reguliariai kartojamos, tačiau patariama tai daryti ne dažniau nei kas 4 mėnesius. Šias injekcijas taip pat galima derinti su mezoterapija, hialurono rūgšties injekcijomis, lazeriu ir kitomis procedūromis nuo raukšlių.

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite