Peties artroskopija

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojų ortopedų-traumatologų ekspertų patirtis

 • Ilgametė darbo patirtis, atlikta virš 3500 klubo sąnario keitimo bei kitų operacijų;
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje;
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
 • Parašyti moksliniai straipsniai ir publikacijos medicinos žurnaluose.
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Peties artroskopija

Kas tai yra ir kodėl tai atliekama?

Peties artroskopija (graikiškai „arthros“ reiškia „sąnarys“, o „skopein“ reiškia „žiūrėti“) reiškia „pasižiūrėjimą į sąnarį“. Tai yra vadinamoji minimalios invazijos operacija, kurios metu gydytojai gali matyti sąnarį iš vidaus. Minimalios invazijos operacija ji vadinama dėl to, kad nedaromi dideli pjūviai ir neatveriamas sąnarys. Tai sumažina infekcijos ir kraujavimo pavojų. Peties artoskopija atliekama naudojant artroskopą – siaurą vamzdelį su kamera ir lempute ant galiuko. Ši operacija labai efektyvi diagnozuojant ir gydant įvairias sąnarių problemas, tokias, kaip kremzlinio audinio pažeidimai, nutrūkusios sausgyslės ir raiščiai, artritas, peties nusileidimo sindromas ir rotatorių manžetės plyšimas.

Kaip ji atliekama?

Nepaisant, kad tai minimali invazinė operacija, artroskopijos metu taikoma nejautra. Dažniausiai, tačiau ne visada, taikoma bendroji nejautra. Tai reiškia, kad visos operacijos metu Jūs miegosite ir nieko nejausite. Jums gali būti taikoma ir vietinė nejautra. Tokiu atveju Jūsų ranka ir petys bus nuskausmintas tam, kad nieko nejaustumėte, bus skirti vaistai nuo nerimo, kad nuskausmintų Jūsų nervus. Tada chirurgas padarys kelis labai nedidelius pjūvius (1-2 cm ilgio). Tada sąnario ertmė bus užpildyta steriliu druskos tirpalu, kad ji išsiplėstų. Tada pro nedidelius pjūvius bus įvestas artoskopas ir kiti chirurginiai įrankiai. Kamera projektuos sąnario vaizdus televizoriaus ekrane ir padės atlikti operaciją. Priklausomai nuo peties sąnario pažeidimo visa operacija truks apie 1-3 valandas.

Ar yra kokia nors rizika?

Iš esmės artroskopija laikoma saugia procedūra ir daugeliui pacientų nebūna jokių komplikacijų. Tačiau išlieka nedidelė postartroskopinės chondrolizės (kremzlės ištirpimas), nervų pažeidimo (0,2-3 proc.), infekcijos (0,16-1,9%) ir thromboembolinės komplikacijos (0,06-0,42%) tikimybė.

Atsistatymas po peties artroskopijos

Nepaisant to, kad artroskopinės operacijos metu dideli pjūviai nedaromi, atsistatymo laikotarpis yra gana ilgas ir trunka nuo 1 iki 6 mėnesių priklausomai nuo to, kas buvo daroma operacijos metu. Peties skausmas ir diskomfortas po operacijos gali trukti iki kelių savaičių. Ledas ir nuskausminamieji sumažins skausmą ir patinimą. Be to, dažniausiai rekomenduojama dėvėti raištį po operacijos tam, kad apsaugotumėte peties sąnarį. Daugelis žmonių grįžta prie kasdienės veiklos po savaitės. Tačiau intensyvesnė fizinė veikla po artroskopijos gali būti nesaugi kelis mėnesius.

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Mus pasirinko

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas