Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia
Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.
Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.
Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.
Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.
Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.
Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.
Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.
Ilgametė „Nordclinic“ patirtis ortopedijoje lėmė, jog klinika pacientams gali pasiūlyti specializuotą ortopedijos kineziterapiją bei teikti kineziterapinį gydymą po traumų, operacijų ar dėl lėtinių griaučių raumenų sistemos problemų.
„Nordclinic“ kineziterapijos padalinys aprūpintas modernia įranga, o individualias reabilitacijos programas rengia daugiau nei 20 metų patirtį turintis kineziterapeutas prof. Laimonas Šiupšinskas.
Peties artroskopija (graikiškai „arthros” reiškia „sąnarys”, o „skopein” reiškia „žiūrėti”) reiškia „pasižiūrėjimą į sąnarį”. Tai yra vadinamoji minimalios invazijos operacija, kurios metu gydytojai gali matyti sąnarį iš vidaus. Minimalios invazijos operacija ji vadinama dėl to, kad nedaromi dideli pjūviai ir neatveriamas sąnarys. Tai sumažina infekcijos ir kraujavimo pavojų. Peties artoskopija atliekama naudojant artroskopą – siaurą vamzdelį su kamera ir lempute ant galiuko. Ši operacija labai efektyvi diagnozuojant ir gydant įvairias sąnarių problemas, tokias, kaip kremzlinio audinio pažeidimai, nutrūkusios sausgyslės ir raiščiai, artritas, peties nusileidimo sindromas ir rotatorių manžetės plyšimas.
Nepaisant, kad tai minimali invazinė operacija, artroskopijos metu taikoma nejautra. Dažniausiai, tačiau ne visada, taikoma bendroji nejautra. Tai reiškia, kad visos operacijos metu Jūs miegosite ir nieko nejausite. Jums gali būti taikoma ir vietinė nejautra. Tokiu atveju Jūsų ranka ir petys bus nuskausmintas tam, kad nieko nejaustumėte, bus skirti vaistai nuo nerimo, kad nuskausmintų Jūsų nervus. Tada chirurgas padarys kelis labai nedidelius pjūvius (1-2 cm ilgio). Tada sąnario ertmė bus užpildyta steriliu druskos tirpalu, kad ji išsiplėstų. Tada pro nedidelius pjūvius bus įvestas artoskopas ir kiti chirurginiai įrankiai. Kamera projektuos sąnario vaizdus televizoriaus ekrane ir padės atlikti operaciją. Priklausomai nuo peties sąnario pažeidimo visa operacija truks apie 1-3 valandas.
Iš esmės artroskopija laikoma saugia procedūra ir daugeliui pacientų nebūna jokių komplikacijų. Tačiau išlieka nedidelė postartroskopinės chondrolizės (kremzlės ištirpimas), nervų pažeidimo (0,2-3 proc.), infekcijos (0,16-1,9%) ir thromboembolinės komplikacijos (0,06-0,42%) tikimybė.
Nepaisant to, kad artroskopinės operacijos metu dideli pjūviai nedaromi, atsistatymo laikotarpis yra gana ilgas ir trunka nuo 1 iki 6 mėnesių priklausomai nuo to, kas buvo daroma operacijos metu. Peties skausmas ir diskomfortas po operacijos gali trukti iki kelių savaičių. Ledas ir nuskausminamieji sumažins skausmą ir patinimą. Be to, dažniausiai rekomenduojama dėvėti raištį po operacijos tam, kad apsaugotumėte peties sąnarį. Daugelis žmonių grįžta prie kasdienės veiklos po savaitės. Tačiau intensyvesnė fizinė veikla po artroskopijos gali būti nesaugi kelis mėnesius.