Pilvo plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.;
 • T. Urbonas Londone – gegužės 25-26 d.
 • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Prieš ir po pilvo plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Pilvo plastika (abdominoplastika)

Kas yra pilvo plastika?

pilvo plastikaPilvo plastika, vadinamoji abdominoplastika, – operacija, kurios tikslas sukurti plokščią pilvą ir paryškinti liemenį. Operacijos metu koreguojamas pilvo raumenų prasiskyrimas (diastazė, moterims po nėštumo) ir pašalinama perteklinė apatinės pilvo dalies oda bei poodinis sluoksnis. Dažnai greta abdominoplastikos, jei pacientas pageidauja, atliekama ir juosmens srities liposukcija, kuri dar labiau išryškina liemenį. Operacija atliekama bendrinėje nejautroje, užtikrinant maksimalų paciento komfortą. Operacijos metu atliekamas pjūvis apatinėje pilvo dalyje, kurią  dengia apatiniai rūbai, todėl pjūvis išlieka nepastebimas net ir dėvint bikinį. Šios operacijos metu koreguojamas visos pilvo priekinės sienos riebalinio audinio perteklius, jei jis yra.

Vėliau pjūvis užsiuvamas ir sutvarstomas, naudojami kompresiniai tvarsčiai, taip pat specialūs drabužiai, kurie padeda paspartinti gijimo procesą. Ši operacija yra viena populiariausių plastinių operacijų visame pasaulyje, suteikianti įspūdingą ir greitą rezultatą, saugi, galimos komplikacijos priklauso nuo kiekvieno atvejo individualiai.

Pilvo plastikos operacijų tipai

Priklausomai nuo kiekvieno paciento poreikių ir situacijos, galimi 6 abdominoplastikos tipai:

Pilvo plastika nenaudojant drenų (drainless tummy tuck)

Pilvo plastiką galima atlikti ir nenaudojant drenų, kai chirurgai naudoja specifinę operacijos techniką. Mūsų klinikoje, priklausomai nuo individualaus atvejo, paciento pageidavimų ir chirurgo rekomendacijų, operacijos atliekamos tiek su, tiek be drenų.

Kam tinkama pilvo plastikos operacija?

Ši operacija tinkama artimiausiu metu gimdyti neplanuojančioms moterims, taip pat pacientams, neturintiems nutukimo (apskaičiuojama pagal kūno masės indeksą). Paciento kūnas taip pat turi turėti pakankamai laisvos odos, kad atlikus operaciją nebūtų jaučiamas per didelis tempimas. Be to, svarbu, kad pacientui būtų galima taikyti anesteziją. Sėkmingam gijimui ir atsistatymui svarbi sveikatos būklė, mitybos ir kiti įpročiai.

Pilvo sienos plastika negali būti atliekama žmonėms, turintiems intraperitoninių riebalų (kai yra didelis riebalinio audinio kiekis pilvo ertmėje), nes abdominolastikos metu gali būti pašalinami tik virš pilvo raumenų susikaupę riebalai.

Kada pilvo plastika atliekama su kitomis operacijomis?

Abdominoplastika gali būti derinama su kitomis procedūromis, tarp kurių dažniausios yra riebalų nusiurbimas (liposukcija), krūtinės pakėlimas, šlaunų ar žastų plastika. Svarbiausi kombinuotų operacijų privalumai – po jų pacientai gali džiaugtis efektyvesniu rezultatu, be to, bendras atsistatymo laikas yra kur kas trumpesnis, nei atliekant operacijas atskirai. Tai yra geriausias būdas taupyti paciento laiką ir išlaidas.

 • Procedūra, kuri dažniausiai atliekama su pilvo plastika, yra riebalų nusiurbimas (liposukcija). Jos metu chirurgas pašalina įvairių kūno vietų riebalų sankaupas. Tai gali būti efektyvus sprendimas pacientams, kuriuos vargina nepageidaujami riebalai tam tikrose kūno srityse, pavyzdžiui, ant pilvo ar šlaunų. Po šios procedūros paciento kūnas įgauna gerokai išraiškingesnes formas nei vien tik po pilvo plastikos operacijos.
 • Šlaunų pakėlimas rekomenduojamas pacientams, kurie yra nepatenkinti odos pertekliumi šlaunų srityje. Suderinus šlaunų pakėlimo operaciją su pilvo plastika ar liposukcija, pacientas gali džiaugtis dar ryškesniais figūros pokyčiais.
 • Viena populiariausių procedūrų, kuri derinama su pilvo plastika, yra krūtų plastika (pakėlimo, didinimo arba mažinimo operacija). Ji rekomenduojama moterims, kurioms reikalinga krūtų korekcija po gimdymo ar maitinimo krūtimi.

Ar pilvo plastikos operacija yra saugi?

Pilvo plastika nėra didelę riziką kelianti operacija, tačiau kaip ir bet po bet kokios intervencijos išlieka komplikacijų galimybė. Prieš atliekant operaciją ir siekiant įgyvendinti lūkesčius, chirurgas pacientą visada informuoja apie galimas rizikas. Kaip dažniausios komplikacijos išskiriamos hematoma bei seroma.

Svarbu tai, kad komplikacijos priklauso nuo kiekvieno paciento individualiai ir dažniau pasitaiko didelės rizikos grupei priskiriamiems žmonėms (turintiems nutukimo problemų, rūkantiems, tiems, kuriems anksčiau atlikta pilvo operacija ir t. t.). Skaitant įvairią informaciją apie komplikacijas, gali apimti nepagrįsta baimė, tačiau realus pavojus paciento sveikatai yra itin mažas. Net ir įvykus komplikacijai, beveik visada pavyksta ją koreguoti ir suvaldyti, o galutinis gydymo rezultatas nuo to nenukenčia.

Pasiruošimas operacijai

Visų pirma, pacientui skiriama gydytojo konsultacija, po kurios atliekama bendra sveikatos patikra, paruošiamas individualus gydymo planas ir įvertinama galima rizika. Paciento gali būti paprašoma atlikti būtinus laboratorinius tyrimus, įskaitant kraujo, šlapimo tyrimą, pasidaryti elektrokardiogramą, rentgeno tyrimus ar kita. Su chirurgu taip pat aptariama paciento ligos istorija ir vartojami vaistai (aspirinas, papildai ar bet kokie hormoniniai vaistai).

Taip pat prieš operaciją svarbus moralinis ir fizinis pasiruošimas. Galvojant apie artėjančią operaciją svarbu atsipalaiduoti, jaustis patogiai. Siekiant apsilankymą klinikoje paversti kiek galima malonesniu potyriu, pacientas gali pasikviesti artimųjų, kurie savo palaikymu padės greičiau atsigauti. Dažniausiai pacientai pooperacinį periodą įsivaizduoja gerokai sunkesnį, nei šis iš tikrųjų yra. Neretai jie lieka nustebę, kaip sklandžiai viskas praėjo. Tai ypač pastebima, kai estetinė operacija atliekama ne pirmą kartą. Todėl, be minimalaus nerimo prieš operaciją, pacientams, kurie praeityje turi panašios patirties, baimės visiškai nelieka.

Pacientams rekomenduojama mesti rūkyti, vengti alkoholio likus ne mažiau nei mėnesiui iki operacijos.

Naudinga subalansuota mityba ir fizinė veikla, kuri skatina greitesnį žaizdų gijimą.

Pooperacinis laikotarpis

Po pilvo plastikos operacijos specialistas pritaiko specialius kompresinius drabužius. Šios priemonės sumažina bendrą audinių patinimą, padeda greičiau gyti žaizdoms, neleidžia formuotis seromoms, taip pat pagerina kraujo apytaką. Kompresinius drabužius rekomenduojama dėvėti visą pooperacinį laikotarpį (išskyrus prausiantis)

 Pirmąsias 8 savaites vengti aktyvios fizinės veiklos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite