Kineziterapija mažose grupėse

Mūsų klinika

„Nordclinic“ kineziterapijos padalinyje teikiamas kineziterapinis gydymas po traumų, operacijų ar dėl lėtinių griaučių raumenų sistemos problemų. Ilgametė patirtis ortopedijoje lėmė, jog klinika pacientams gali pasiūlyti specializuotą ortopedijos kineziterapiją. Skubi diagnostika ir profesionali kineziterapeutų komanda padės sveikti greičiau ir įveikti skausmą.

Aukštos kvalifikacijos kineziterapeutai

Pažangūs kineziterapijos metodai ir gydymo aparatai

Individualus dėmesys pacientui

Užsiregistruokite konsultacijai

Komanda

Kineziterapija mažose grupėse

Kineziterapija mažose grupėse gali būti pradedama iškart po individualių kineziterapijos procedūrų and po individualioskonsultacijos su kineziterapeutu, kur specialistas, susipažinęs su Jusų sveikatos nusiskundimais ir atlikęs atitnkamus testavimus, gebės individualizuotai parinkti ir sudaryti reabilitacijos programą asmeniškai jums. Ši gydymo programa gali būti sudaryta ir kombinuojama tiek su pasyviomis, tiek su aktyviomis gydymo metodikomis, tačiau didžiausias dėmesys vis tiek bus skiriamas gydymui judesiu. 

Specialistas, sudaręs kineziterapijos programą, visada akcentuos saugumą, todėl užsiėmimų metu Jums bus paaiškinta ir patarta, kaip saugiai atlikti fizinius pratimus.

Kada rekomenduojamas kineziterapinis gydymas mažose grupėse?

Kodėl verta rinktis kineziterapiją nedidelėse grupėse?

Kineziterapija nedidelėse grupelėse gali motyvuoti ir padėti siekti išsikeltų tikslų. Dirbant kartu su specialisto priežiūra šie tikslai gali būti lengviau siekiami ir esant poreikiui jie gali būti koreguojami. „Nordclinic“ kineziterapijos specialistų komanda taip pat didelį dėmesį skiria komunikacijai, todėl kineziterapeutai visada lauks iš Jusų klausimų ir visada suteiks patarimų.

Užsiėmimų nedidelėse grupėse privalumai:

Kokia įranga gali būti naudojama? 

Sudarant individualizuotą kineziterapijos programą didžiausias dėmesys bus skiriamas gydymui judesiu pasitelkiant savo kūno svorį ir įvairias kitas kineziterapines priemones (pvz.: kamuoliai, laisvieji svoriai, nestabilios plokštumos, elastinio pasipriešinimo juostos, volai, „Redcord“ sistema, kita) bei esant būtinybei specialistai gali parinkti ir pasyvias gydymo metodikas (pvz.: instrumentinė minkštųjų audinių mobilizacija, manualinė sąnarių mobilizacija, sausų adatų ir vakuuminių taurių terapija, elektroterapija, krioterapija, kompresinė terapija ir kita)

„Nordclinic“ rengiamų užsiėmimų nedidelėse grupėse trukmė – 1 valanda. Grupėje vienu metu sportuoja iki 4 žmonių.

Ortopedijos, bariatrijos ir bendrosios chirurgijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite