Skruostų („Bichat“) riebalų šalinimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

„Bichat“ riebalų šalinimas. Vadinamasis „Bichat“ riebalų šalinimas yra atliekamas pacientams, norintiems sumažinti veido putlumą, pašalinant įgimtas riebalinio audinio sankaupas centrinėje skruostų dalyje. Riebalai šioje veido dalyje vizualiai padidina apatinį žandikaulį, dėl ko veidas atrodo pavargęs. Vyresnio amžiaus pacientams „Bichat“ riebalų šalinimas gali būti derinamas su veido patempimo operacija. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Kainos

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Skruostų („Bichat“) riebalų šalinimas

Kas yra skruostų riebalų šalinimas ir kada jis gali būti atliekamas?

Vadinamasis „Bichat“ riebalų šalinimas yra mėgstamas pacientų, norinčių sumažinti veido putlumą, pašalinant įgimtas riebalinio audinio sankaupas centrinėje skruostų dalyje. Riebalai šioje veido dalyje vizualiai padidina apatinį žandikaulį, dėl ko veidas atrodo pavargęs. Vyresnio amžiaus pacientams „Bichat“ riebalų šalinimas gali būti derinamas su veido patempimo operacija. Tam tikrais atvejais, siekiant išsaugoti proporcingą skruostų tūrį, šalinama tik tam tikra dalis riebalinio audinio.

Svarbu atsižvelgti, ar pacientas nėra linkęs į antsvorį – tokiais atvejais operacija gali būti neefektyvi. Taip pat dėl mažai pastebimo efekto skruostų riebalų šalinimas nėra rekomenduojamas jaunesniems nei 25 metų pacientams.

Kaip atliekamas skruostų riebalų šalinimas?

Priklausomai nuo individualaus atvejo, operacija gali būti atliekama vienu iš šių metodų:

 • vidinis, kai burnos gleivinėje atliekami 4–5 mm dydžio pjūviai, o riebalinio audinio dalis atskiriama ir pašalinama
 • išorinis, kai pjūvis numatomas veido odoje. Šis metodas taikomas kombinuojant su kitomis veido korekcijomis

Ar skruostų riebalų šalinimas yra saugus?

 Nors operacija yra gana saugi ir nereikalauja specialaus pasiruošimo, kaip ir atliekant bet kurią operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • infekcija
 • kraujavimas
 • nesilaikant pooperacinio režimo – veido asimetrija

Pasiruošimas operacijai

Įprastai operacija atliekama taikant vietinę nejautrą. Prieš atlikdami operaciją, gydytojai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų bent 7 dienoms prieš operaciją.

Ruošiantis operacijai, gydytojas apžiūri pacientą, aptaria problemines vietas, įvertina veido anatomijos ypatumus, taip pat supažindina su galimomis rizikomis ir tikėtinais rezultatais.

 Pooperacinis laikotarpis

Po skruostų riebalų šalinimo operacijos sudėtinga pooperacinė priežiūra nėra reikalinga ir leidžia gyventi beveik įprastu ritmu. Bet kuriuo atveju rekomenduojama susilaikyti nuo didelio fizinio krūvio, kelias dienas po operacijos vengti karšto bei kieto maisto.

Galutiniai operacijos rezultatai matomi po kelių mėnesių – išryškėja skruostikauliai, žandikaulio linija, skruostai tampa mažiau putlūs.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite