Lūpų plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Lūpų plastika. Lūpų formos korekcija įprastai atliekama pacientams, kurie nepatenkinti savo lūpų forma, o makiažo priemonių nepakanka norimam rezultatui pasiekti. Ilgalaikiam lūpų storinimui klinika naudoja specialius silikoninius implantus, kurie skirti suformuoti kuo natūralesnį lūpų kontūrą, yra parenkami pagal kiekvieno paciento poreikį, nepratrūksta ir neišsilieja. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Prieš ir po viršutinės lūpos pakėlimo operacijos

Kainos

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Lūpų formos korekcija (lūpų plastika)

Kas yra lūpų plastika ir kada ji atliekama?

Lūpų formos korekcija įprastai atliekama pacientams, kurie nepatenkinti savo lūpų forma, o makiažo priemonių nepakanka norimam rezultatui pasiekti. Ilgalaikiam lūpų storinimui klinika naudoja specialius silikoninius implantus, kurie skirti suformuoti kuo natūralesnį lūpų kontūrą, yra parenkami pagal kiekvieno paciento poreikį, nepratrūksta ir neišsilieja.

Lūpų plastikos operacijos metu per 4 mm dydžio pjūvelius lūpų kampučiuose įdedamas pasirinktas implantas, angos susiuvamos tirpiu siūlu.

Ar lūpų plastika saugi?

Kaip ir atliekant bet kurią operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • infekcija
 • kraujavimas
 • kraujosruvos
 • nesilaikant pooperacinio režimo – implanto dislokacija, apčiuopiamumas
 • padidėjęs lūpų jautrumas

 Pasiruošimas operacijai

Priklausomai nuo individualaus paciento, operacija trunka apie 1 valandą ir yra atliekama taikant bendrąją arba vietinę anesteziją.

Prieš atlikdamas operaciją, gydytojas patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų bent 7 dienoms prieš operaciją.

Lūpų plastikos operaciją reikėtų atidėti, jei lūpos ar veidas patinęs, matoma infekcija (aktyvūs spuogai, herpes infekcija ir pan.)

Ruošiantis operacijai, gydytojas apžiūri pacientą, aptaria problemines vietas, įvertina esamą būklę, taip pat supažindina su galimomis rizikomis ir galimais rezultatais.

 Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos patinimas gali užsitęsti iki kelių dienų. Apie 2 savaites lūpos gali būti daug jautresnės, o tai gali apsunkinti kvėpavimą, šypsojimąsi, valgymą ar gėrimą. Kelias savaites po operacijos rekomenduojama atlikti specialius pratimus, kad būtų pasiektas geresnis ir natūralesnis operacijos rezultatas.

Jei dėl tam tikrų priežasčių implantas yra pašalinamas, lūpos įgyja prieš tai buvusią išvaizdą.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite