Kaklo patempimas

Prieš ir po kaklo patempimo

Atsiliepimai

V. J.
V. J.
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Skaityti visą
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
G. M.
G. M.
Read More
Be galo dėmesinga ir profesionali gydytoja Goda Aštrauskaitė. Rekomendacijos! Nuoširdus ir didelis ačiū.
D. Z.
D. Z.
Read More
Tik puikūs atsiliepimai. Nuostabūs gydytojai, personalas ir aplinka. Rekomenduoju:)
S. B.
S. B.
Read More
Didelis ačiū gyd. A. Pajėdai ir visam personalui! Aptarnavimas puikus!Rekomenduoju!
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Ghassan W. Said

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gytis Baranauskas

Mokslinių straipsnių autorius, gydytojas otorinolaringologas.

Kaklo patempimas (kaklo plastika)

Kas yra kaklo plastika?

 Kaklo patempimas arba kaklo plastika atliekama pacientams, kurie nori atitolinti kaklo odoje pirmiausiai pasireiškiančius senėjimo požymius arba pašalinti riebalų perteklių kaklo srityje, tačiau vengia viso veido pakėlimo operacijos. Kaklo plastiką dažniausiai renkasi 40–60 metų pacientai, kurių oda jau paveikta pirmųjų senėjimo požymių, tačiau dar nėra praradusi elastingumo.

Operacijos metu tarp smakro ir kaklo suformuojamas dailus kampas. Patempimas atliekamas chirurgiškai arba chirurginiais siūlais. Jei reikia, pašalinamas riebalinio audinio perteklius. Tokiu būdu kaklui grąžinamas grakštumas, lygesnė oda, pacientui grįžta pasitikėjimas savimi ir gera savijauta.

Kaip atliekamas kaklo patempimas?

 Atsižvelgiant į kiekvieno paciento problemos dydį, kaklo patempimui pasirenkamas vienas iš šių būdų:

 • patempimas chirurginiais siūlais – minimaliai invazinė procedūra, kurios metu chirurginiai siūlai suveriami į kaklo zoną, taip patempiant glebti pradėjusią odą ir suformuojant dailų kampą tarp smakro ir kaklo. Tempimas siūlais labiau tinkamas, kai oda nėra stipriai išsitampiusi.
 • chirurginė operacija – tinkamas tiems pacientams, kurių oda labai stipriai nukarusi. Operacijos metu koreguojami ir tvirtinami kaklo raumenys, pašalinamas odos perteklius, o likusi oda ištempiama.

 Ar kaklo patempimas yra saugus?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • sutrikęs kaklo jautrumas
 • kaklo raumenis kontroliuojančių nervų šakų pažeidimas

Pasiruošimas operacijai

Kaklo plastika atliekama taikant bendrąją anesteziją ir trunka apie 3–4 valandas.

Prieš atliekant operaciją, patikrinama paciento sveikata, chirurgas aptaria visus paciento vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Ruošiantis operacijai, chirurgas su pacientu aptaria esamą situaciją, lūkesčius rezultatams bei galimas rizikas, parenka tinkamiausią operacijos techniką.

Pooperacinis laikotarpis

Po kaklo plastikos apie porą dienų jaučiamas patinimas, nutirpimas, gali būti matomos kraujosruvos ar mėlynės. Kitą dieną po operacijos išimama dalis siūlų, jie pakeičiami pleistrais. Pjūviai atliekami plaukuotoje galvos dalyje ar už ausų, todėl randai nebus pastebimi.

Pirmąsias 2 paras po operacijos audiniai tins, todėl griežtai rekomenduojama gulėti pakėlus galvą dviejų pagalvių aukštyje.

Pirmąją savaitę po operacijos pacientas dėvi specialų tvarstį. Pirmosiomis dienomis gali būti jaučiamas skausmas, todėl chirurgas gali paskirti skausmą malšinančių vaistų. Išėmus siūlus veido patinimas jau būna beveik praėjęs ir pacientas gali grįžti prie kasdienės rutinos.

Galutinis kaklo plastikos rezultatas matomas jau po kelių savaičių. Priklausomai nuo gyvenimo būdo, lygesnė kaklo oda, grakštesnis kaklas išlieka apie 5–10 metų.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite