Kaklo pakėlimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Kaklo pakėlimas. Kaklo pakėlimas arba kaklo plastika atliekama pacientams, kurie nori atitolinti kaklo odoje pirmiausiai pasireiškiančius senėjimo požymius arba pašalinti riebalų perteklių kaklo srityje, tačiau vengia viso veido pakėlimo operacijos. Kaklo plastiką dažniausiai renkasi 40–60 metų pacientai, kurių oda jau paveikta pirmųjų senėjimo požymių, tačiau dar nėra praradusi elastingumo. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Prieš ir po kaklo patempimo

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Kaklo pakėlimas (kaklo plastika)

Kas yra kaklo plastika?

Kaklo pakėlimas arba kaklo plastika atliekama pacientams, kurie nori atitolinti kaklo odoje pirmiausiai pasireiškiančius senėjimo požymius arba pašalinti riebalų perteklių kaklo srityje, tačiau vengia viso veido pakėlimo operacijos. Kaklo plastiką dažniausiai renkasi 40–60 metų pacientai, kurių oda jau paveikta pirmųjų senėjimo požymių, tačiau dar nėra praradusi elastingumo.

Operacijos metu tarp smakro ir kaklo suformuojamas dailus kampas. Pakėlimas atliekamas chirurgiškai arba chirurginiais siūlais. Jei reikia, pašalinamas riebalinio audinio perteklius. Tokiu būdu kaklui grąžinamas grakštumas, lygesnė oda, pacientui grįžta pasitikėjimas savimi ir gera savijauta.

Kaip atliekamas kaklo pakėlimas?

 Atsižvelgiant į kiekvieno paciento problemos dydį, kaklo pakėlimui pasirenkamas vienas iš šių būdų:

 • pakėlimas chirurginiais siūlais – minimaliai invazinė procedūra, kurios metu chirurginiai siūlai suveriami į kaklo zoną, taip pakeliant glebti pradėjusią odą ir suformuojant dailų kampą tarp smakro ir kaklo. Tempimas siūlais labiau tinkamas, kai oda nėra stipriai išsitampiusi.
 • chirurginė operacija – tinkamas tiems pacientams, kurių oda labai stipriai nukarusi. Operacijos metu koreguojami ir tvirtinami kaklo raumenys, pašalinamas odos perteklius, o likusi oda ištempiama.

 Ar kaklo pakėlimas yra saugus?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • sutrikęs kaklo jautrumas
 • kaklo raumenis kontroliuojančių nervų šakų pažeidimas

Pasiruošimas operacijai

Kaklo plastika atliekama taikant bendrąją anesteziją ir trunka apie 3–4 valandas.

Prieš atliekant operaciją, patikrinama paciento sveikata, chirurgas aptaria visus paciento vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Ruošiantis operacijai, chirurgas su pacientu aptaria esamą situaciją, lūkesčius rezultatams bei galimas rizikas, parenka tinkamiausią operacijos techniką.

Pooperacinis laikotarpis

Po kaklo plastikos apie porą dienų jaučiamas patinimas, nutirpimas, gali būti matomos kraujosruvos ar mėlynės. Kitą dieną po operacijos išimama dalis siūlų, jie pakeičiami pleistrais. Pjūviai atliekami plaukuotoje galvos dalyje ar už ausų, todėl randai nebus pastebimi.

Pirmąsias 2 paras po operacijos audiniai tins, todėl griežtai rekomenduojama gulėti pakėlus galvą dviejų pagalvių aukštyje.

Pirmąją savaitę po operacijos pacientas dėvi specialų tvarstį. Pirmosiomis dienomis gali būti jaučiamas skausmas, todėl chirurgas gali paskirti skausmą malšinančių vaistų. Išėmus siūlus veido patinimas jau būna beveik praėjęs ir pacientas gali grįžti prie kasdienės rutinos.

Galutinis kaklo plastikos rezultatas matomas jau po kelių savaičių. Priklausomai nuo gyvenimo būdo, lygesnė kaklo oda, grakštesnis kaklas išlieka apie 5–10 metų.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite