Nosies plastika

 • chirurgo konsultacija
 • reikalingas sveikatos patikrinimas
 • operacija
 • anestezija
 • hospitalizacija (1 diena)
 • masažas greitam gijimui skatinti
 • 24/7 asmeninė priežiūra klinikoje

Nurodytos preliminarios ausų korekcijos operacijos kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Prieš ir po nosies plastikos

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai
Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Nosies plastika (rinoplastika)

Kas yra nosies plastika?

Nosies plastikaNosies formos korekcija, arba kitaip nosies plastika, vadinama operacija, kuri pagerina nosies formą ir funkcijas, modifikuojant kaulą arba / ir kremzlę. Atlikus nosies plastiką gali pagerėti tiek estetinis nosies vaizdas, tiek kvėpavimo funkcijos.

Nosies plastika rekomenduojama pacientams, kurie yra nepatenkinti savo nosies dydžiu, forma ar pločiu, arba turintys aiškiai matomą kuprelę, plačias ar asimetriškas šnerves. Jei skundžiamasi užsikimšusiais viršutiniais kvėpavimo takais, gali būti koreguojama pakrypusi pertvara, kuri yra dažna daugelio kvėpavimo problemų priežastis.

Operacijos metu paprastai taikoma bendroji anestezija, todėl pacientas lieka klinikos stacionare vieną naktį.

Kam galima atlikti nosies plastiką?

Ruošiantis šiai, kaip ir bet kuriai kitai operacijai, svarbiausia gera bendra paciento sveikatos būklė. Subalansuota dieta bei reguliari mankšta gali itin pagelbėti sveikstant. Kita vertus, rūkymas ir alkoholio vartojimas gali turėti neigiamos įtakos žaizdų gijimui ir odos elastingumui. Rinoplastiką galima atlikti pacientams ne anksčiau nei vėlyvoje paauglystėje, kadangi tuo metu nosis nustoja augti ir reikšmingai keisti savo išvaizdą. Taip pat svarbu, kad operacijai besiruošiantis asmuo turėtų realių lūkesčių ir norėtų pagerinti savo esamą išvaizdą. Lėtinėmis ligomis – diabetu, širdies ar kraujo krešėjimo sutrikimais – sergantiems pacientams procedūra taip pat galima, tačiau tam reikalingas papildomas pasiruošimas. Labai svarbu informuoti savo chirurgą apie savo sveikatos būklę bei esamus susirgimus, kad klinika galėtų iš anksto pasiruošti ir išvengti bet kokių galimų komplikacijų.

Skirtingos nosies plastikos technikos

Uždara nosies plastika, vadinama randų nepaliekančia nosies plastika, yra tinkamiausia pacientams, kurie pageidauja smulkių nosies korekcijų. Naudojant šią techniką, chirurgas gali koreguoti ar formuoti nosį be jos atvėrimo ir pjūvių išorėje. Taip pat uždara technika naudojama ir operuojant iškrypusią nosies pertvarą. Uždara nosies plastika mėgstama tiek daugumos chirurgų, tiek pacientų, kadangi nosies vidinės struktūros pjūviai ir tolesni pakeitimai yra atliekami per šnerves, todėl operacija nepalieka jokių išorinių randų.

Atvira nosies plastika įprastai atliekama sudėtingesniais atvejais. Pjūvis atliekamas tarp šnervių esančioje kolumeloje, todėl chirurgas gal atverti minkštą audinio dangalą ir vizualizuoti vidinę nosies struktūrą. Nors įprastai atliekama per patikras ir rekonstrukcines operacijas, technika visiškai nereikalinga pirminei kosmetinei nosies plastikai.

Užpildo nosies plastika vadinama nechirurginė procedūra, kuria įmanoma pakoreguoti nedidelius nosies netobulumus. Įšvirkštas užpildas gali pakoreguoti nosies nelygumus, užpildant plotą aplink juos. Deja, pokyčiai nėra ilgalaikiai, todėl procedūrą reikėtų kartoti ne mažiau nei 3 kartus.

Nosies kaulo priauginimo (augmentacijos) plastika yra procedūra, kuria galima užpildyti įdubusias ar trūkstamas paciento, nosies dalis. Augmentacijai naudojamas iš paties paciento nosies pertvaros, ausų ar paciento šonkaulių išgautas kremzlės audinys. Priklausomai nuo kiekvieno atvejo, chirurgas renkasi, kaip atlikti nosies augmentaciją – naudojant uždarąją ar atvirąją techniką.

Konsultacijos metu pacientas ir chirurgas turėtų apsibrėžti konkrečius lūkesčius ir tikslus. Chirurgas pasiūlys tinkamiausią metodą ir išsamiau informuos pacientą apie operacijos planą.

Funkcionalumas ir grožis

Funkcionalioji nosies plastika paprastai atliekama siekiant sugrąžinti pacientui kvėpavimą per nosį. Užsikimšusių kvėpavimo takų rekonstrukcija gali būti būtina dėl įgimtos anomalijos (gali būti paveldėta / paveldima) ar traumų, pavyzdžiui, nosies kaulo lūžių. Kadangi bėgant metams šnervės siaurėja, vyresni žmonės gali turėti kvėpavimo sunkumų, todėl atsiranda poreikis ir kvėpavimo takų rekonstrukcijai. Kita vertus, estetinė nosies plastika orientuota visų pirma į estetinio nosies vaizdo gerinimą, kuris apima nosies galiuko, kuprelės sumažinimą, per plačių šnervių siaurinimą, nosies sumažinimą ar, atvirkščiai, nosies kaulo priauginimą.

Prieš ir po nuotraukos

Prieš Po

Pakartotinė nosies plastika

Pakartotinė nosies plastika reikalinga, jei klientas nepatenkintas ankstesnės operacijos rezultatais ir pageidauja papildomų korekcijų. Atkreipkite dėmesį, kad, prieš atliekant pakartotinę nosies plastiką, nosis turėtų būti visiškai išgijusi, be jokių ankstesnės operacijos sukelto uždegimo ženklų, o rando audinys visiškai susiformavęs. Priklausomai nuo kiekvieno atvejo, chirurgas atstatys nosies kaulus ir perkels kremzles. Kvėpavimo takai taip pat gali būti išvalyti pakoreguojant vidinę nosies struktūrą. Idealiu atveju tiek ankstesnę, tiek pakartotinę operaciją turėtų atlikti tas pats chirurgas.

Artimiausios konsultacijos jūsų mieste

Vilnius
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Klaipėda
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Marijampolė
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Panevėžys
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos konsultacijoms šalia Jūsų! Mūsų chirurgai reguliariai konsultuoja pacientus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Žiūrėti kalendorių.

Pasiruošimas nosies plastikai

Pacientas gali turėti ypatingų lūkesčių operacijos rezultatui, todėl būtina išsamiai diskutuoti su chirurgu, kad kiekvienas atvejis būtų vertinamas individualiai.

Privaloma pasikonsultuoti su gydytoju likus bent keletui savaičių iki numatomos operacijos, kad laiku būtų galima nutraukti aspirino ar kitų kraują skystinančių vaistų vartojimą. Medicininė patikra ir susipažinimas su medicinine sveikatos istorija yra būtinas žingsnis ruošiantis operacijai. Tam, kad nustatytų tinkamiausią metodą operacijai, chirurgas patikrins paciento nosį, taip pat jos ir veido proporcijas bei aptars įmanomus sprendimo variantus. Pacientas turės atlikti visus būtinus laboratorinius tyrimus, įskaitant kraujo tyrimą ir / arba šlapimo tyrimą, EKG (elektrokardiograma), rentgeno tyrimą ar kitus. Chirurgas išsamiai paaiškins operacijos ir gijimo planą. Taip pat bus atliktos Jūsų nosies nuotraukos prieš ir po operacijos.

Odos būklė ir žaizdų gijimas ypač priklauso nuo paciento mitybos, todėl labai svarbu gauti pakankamą baltymų, vitaminų A ir C, taip pat cinko kiekį, kad būtų užtikrinta kolageno sintezė. Atkreipkite dėmesį, kad vitaminų, mineralų ir baltymų trūkumas mityboje sutrikdo visus imuninio atsako, žaizdų gijimo ir audinių gamybos etapus

Rūkalai ir alkoholis stabdo kraujotaką, todėl, siekiant gyti be trikdžių, rekomenduojama bent vienam mėnesiui prieš ir po operacijos nutraukti jų vartojimą.

Jei norite, kad operacijos laikas būtų kuo komfortabilesnis, paprašykite, kad artimiausi žmonės liktų su jumis pirmosioms dienomis po operacijos. Pasiruoškite šaltų kompresų, kurie puikiai tiks skausmui ir uždegimui malšinti. Pasiimkite su savimi lūpų balzamo, kadangi dėl nuolatinio kvėpavimo burna lūpos greičiausiai pastebimai džius. Atkreipkite dėmesį, kad kurį laiką negalima nešioti akinių. Jei akiniai būtini, rekomenduojama turėti kontaktinius lęšius.

Tam, kad operacijos metu būtų išvengta regurgitacijos (skrandžio arba stemplės turinio išsiliejimo), bendroji anestezija turi būti atliekama pacientui tik tuščiu skrandžiu, todėl negerti ir nevalgyti reikia bent 6 valandas prieš procedūrą. Prieš operaciją pasistenkite ne tik gerai išsimiegoti, bet ir išlaikyti vidinę pusiausvyrą bei ramybę.

Operacijos dieną nenaudokite makiažo, nedėvėkite peruko ar pridėtinių plaukų. Patogūs ir laisvi drabužiai šiuo atveju yra geriausias sprendimas. Pasirūpinkite užsagstoma palaidine pooperaciniam laikui – bus gerokai patogiau, nei bandyti apsivilkti rūbus per galvą.

Pooperacinis laikotarpis

Priklausomai nuo procedūrai pasirinktos technikos, pacientas turi arba tirpius, arba netirpius siūlus nosies viduje ar kolumeloje. Tirpūs siūlai turėtų ištirpti maždaug po savaitės ir jų nebereikės pašalinti. Jei naudoti netirpūs siūlai, chirurgas juos pašalins praėjus 7-8 dienoms po operacijos. Taip pat pacientas turėtų tikėtis tvarsčių tiek nosies viduje, tiek išorėje. Tiesiai po nosimi dedama nedidelė marlė, sugersianti bet kokį kraujavimą, kuris yra įprastas reiškinys po nosies plastikos operacijų. Atminkite, kad per pirmąsias kelias dienas po operacijos kraują sugeriančią marlę teks keisti apie 10–20 kartų. Nosies tvarsčiai turės būti pašalinti per 5-7 dienas.

Skausmas ims mažėti per maždaug 72 valandas po atliktos operacijos. Siekiant sumažinti diskomfortą, rekomenduojama naudoti gydytojo nurodytus skausmą malšinančius vaistus. Viršutinė paciento veido dalis gali būti patinusi, ypač akys ir skruostai. Maždaug 2 savaites po operacijos rekomenduojama nedirbti, ilsėtis ir tinkamai gydytis, nes patinimas ir diskomfortas vis dar tęsiasi. Po dviejų savaičių pooperacinis patinimas tampa nebe toks pastebimas ir neturėtų trukdyti kasdieniam darbui. Galutinius rezultatus galima įvertinti po to, kai visiškai išnyksta patinimas, kuris paprastai trunka apie 6-12 mėnesių.

Nerekomenduojama nešioti akinių, kadangi šie sukelia spaudimą bei trikdo kraujotaką. Norint sumažinti patinimą nakčiai, rekomenduojama miegoti pakėlus galvą ant kelių pagalvių. Pacientas turi vengti lenktis į priekį ir kelti sunkius daiktus ar vaikus, o didelio intensyvumo veikla turėtų būti ribojama mažiausiai 8 savaites po operacijos.

Derinimas su kitomis procedūromis

Kelių procedūrų suderinimas vienoje operacijoje gali būti puiki išeitis siekiant sumažinti kelionės išlaidas ir sutrumpinti bendrą gijimo laiką. Tačiau atminkite, jog iškart atliekant kelias procedūras, išauga ir komplikacijų bei infekcijų rizika. Sėkmingai operacijai ir gijimui būtina pasirinkti patyrusį chirurgą, kuris gebėtų atlikti visas pasirinktas procedūras. Galimi deriniai:

Nosies plastika (rinoplastika) ir nosies pertvaros plastika (septoplastika). Iškrypusios nosies pertvaros tiesinimas gali būti atliekamas kartu su nosies išvaizdos patobulinimu

Nosies plastika (rinoplastika) ir krūtų operacija. Nors galima atlikti nosies plastiką kartu su krūtų operacija, kyla didesnė infekcijos tikimybė. Kiekvienas atvejis turėtų būti aptariamas atskirai, kad būtų galima įvertinti bet kokias kylančias rizikas.

Nosies plastika ir veido pakėlimas / antakių pakėlimas / vokų pakėlimas / lūpų korekcija. Nosies chirurgija ir veido tobulinimas yra dažnas procedūrų derinys, leidžiantis vienos operacijos metu pasiekti jaunatviškesnę ir proporcingesnę išvaizdą

Jei potencialus pacientas norėtų patobulinti kelias kūno vietas ir suderinti operacijas, dėl išsamesnės informacijos derėtų konsultuotis su kvalifikuotu chirurgu. Chirurgas įvertins paciento anatomines, fizines savybes, bendrą sveikatos būklę ir medicininę sveikatos istoriją bei rekomenduos galimus derinius, kurie geriausiai atitiks paciento poreikius.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas