Nosies plastika

Prieš ir po nosies plastikos

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Nosies plastika (rinoplastika)

Kas yra nosies plastika?

Nosies plastikaNosies formos korekcija, arba kitaip nosies plastika, vadinama operacija, kuri pagerina nosies formą ir funkcijas, modifikuojant kaulą arba / ir kremzlę. Atlikus nosies plastiką gali pagerėti tiek estetinis nosies vaizdas, tiek kvėpavimo funkcijos.

Nosies plastika rekomenduojama pacientams, kurie yra nepatenkinti savo nosies dydžiu, forma ar pločiu, arba turintys aiškiai matomą kuprelę, plačias ar asimetriškas šnerves. Jei skundžiamasi užsikimšusiais viršutiniais kvėpavimo takais, gali būti koreguojama pakrypusi pertvara, kuri yra dažna daugelio kvėpavimo problemų priežastis.

Operacijos metu paprastai taikoma bendroji anestezija, todėl pacientas lieka klinikos stacionare vieną naktį.

Kam galima atlikti nosies plastiką?

Ruošiantis šiai, kaip ir bet kuriai kitai operacijai, svarbiausia gera bendra paciento sveikatos būklė. Subalansuota dieta bei reguliari mankšta gali itin pagelbėti sveikstant. Kita vertus, rūkymas ir alkoholio vartojimas gali turėti neigiamos įtakos žaizdų gijimui ir odos elastingumui. Rinoplastiką galima atlikti pacientams ne anksčiau nei vėlyvoje paauglystėje, kadangi tuo metu nosis nustoja augti ir reikšmingai keisti savo išvaizdą. Taip pat svarbu, kad operacijai besiruošiantis asmuo turėtų realių lūkesčių ir norėtų pagerinti savo esamą išvaizdą. Lėtinėmis ligomis – diabetu, širdies ar kraujo krešėjimo sutrikimais – sergantiems pacientams procedūra taip pat galima, tačiau tam reikalingas papildomas pasiruošimas. Labai svarbu informuoti savo chirurgą apie savo sveikatos būklę bei esamus susirgimus, kad klinika galėtų iš anksto pasiruošti ir išvengti bet kokių galimų komplikacijų.

Skirtingos nosies plastikos technikos

Konsultacijos metu pacientas ir chirurgas turėtų apsibrėžti konkrečius lūkesčius ir tikslus. Chirurgas pasiūlys tinkamiausią metodą ir išsamiau informuos pacientą apie operacijos planą.

Funkcionalumas ir grožis

Funkcionalioji nosies plastika paprastai atliekama siekiant sugrąžinti pacientui kvėpavimą per nosį. Užsikimšusių kvėpavimo takų rekonstrukcija gali būti būtina dėl įgimtos anomalijos (gali būti paveldėta / paveldima) ar traumų, pavyzdžiui, nosies kaulo lūžių. Kadangi bėgant metams šnervės siaurėja, vyresni žmonės gali turėti kvėpavimo sunkumų, todėl atsiranda poreikis ir kvėpavimo takų rekonstrukcijai. Kita vertus, estetinė nosies plastika orientuota visų pirma į estetinio nosies vaizdo gerinimą, kuris apima nosies galiuko, kuprelės sumažinimą, per plačių šnervių siaurinimą, nosies sumažinimą ar, atvirkščiai, nosies kaulo priauginimą.

Prieš ir po nuotraukos

Prieš Po

Pakartotinė nosies plastika

Pakartotinė nosies plastika reikalinga, jei klientas nepatenkintas ankstesnės operacijos rezultatais ir pageidauja papildomų korekcijų. Atkreipkite dėmesį, kad, prieš atliekant pakartotinę nosies plastiką, nosis turėtų būti visiškai išgijusi, be jokių ankstesnės operacijos sukelto uždegimo ženklų, o rando audinys visiškai susiformavęs. Priklausomai nuo kiekvieno atvejo, chirurgas atstatys nosies kaulus ir perkels kremzles. Kvėpavimo takai taip pat gali būti išvalyti pakoreguojant vidinę nosies struktūrą. Idealiu atveju tiek ankstesnę, tiek pakartotinę operaciją turėtų atlikti tas pats chirurgas.

Pasiruošimas nosies plastikai

Pacientas gali turėti ypatingų lūkesčių operacijos rezultatui, todėl būtina išsamiai diskutuoti su chirurgu, kad kiekvienas atvejis būtų vertinamas individualiai.

Pooperacinis laikotarpis

Priklausomai nuo procedūrai pasirinktos technikos, pacientas turi arba tirpius, arba netirpius siūlus nosies viduje ar kolumeloje. Tirpūs siūlai turėtų ištirpti maždaug po savaitės ir jų nebereikės pašalinti. Jei naudoti netirpūs siūlai, chirurgas juos pašalins praėjus 7-8 dienoms po operacijos. Taip pat pacientas turėtų tikėtis tvarsčių tiek nosies viduje, tiek išorėje. Tiesiai po nosimi dedama nedidelė marlė, sugersianti bet kokį kraujavimą, kuris yra įprastas reiškinys po nosies plastikos operacijų. Atminkite, kad per pirmąsias kelias dienas po operacijos kraują sugeriančią marlę teks keisti apie 10–20 kartų. Nosies tvarsčiai turės būti pašalinti per 5-7 dienas.

Skausmas ims mažėti per maždaug 72 valandas po atliktos operacijos. Siekiant sumažinti diskomfortą, rekomenduojama naudoti gydytojo nurodytus skausmą malšinančius vaistus. Viršutinė paciento veido dalis gali būti patinusi, ypač akys ir skruostai. Maždaug 2 savaites po operacijos rekomenduojama nedirbti, ilsėtis ir tinkamai gydytis, nes patinimas ir diskomfortas vis dar tęsiasi. Po dviejų savaičių pooperacinis patinimas tampa nebe toks pastebimas ir neturėtų trukdyti kasdieniam darbui. Galutinius rezultatus galima įvertinti po to, kai visiškai išnyksta patinimas, kuris paprastai trunka apie 6-12 mėnesių.

Nerekomenduojama nešioti akinių, kadangi šie sukelia spaudimą bei trikdo kraujotaką. Norint sumažinti patinimą nakčiai, rekomenduojama miegoti pakėlus galvą ant kelių pagalvių. Pacientas turi vengti lenktis į priekį ir kelti sunkius daiktus ar vaikus, o didelio intensyvumo veikla turėtų būti ribojama mažiausiai 8 savaites po operacijos.

Derinimas su kitomis procedūromis

Kelių procedūrų suderinimas vienoje operacijoje gali būti puiki išeitis siekiant sumažinti kelionės išlaidas ir sutrumpinti bendrą gijimo laiką. Tačiau atminkite, jog iškart atliekant kelias procedūras, išauga ir komplikacijų bei infekcijų rizika. Sėkmingai operacijai ir gijimui būtina pasirinkti patyrusį chirurgą, kuris gebėtų atlikti visas pasirinktas procedūras. Galimi deriniai:

Jei potencialus pacientas norėtų patobulinti kelias kūno vietas ir suderinti operacijas, dėl išsamesnės informacijos derėtų konsultuotis su kvalifikuotu chirurgu. Chirurgas įvertins paciento anatomines, fizines savybes, bendrą sveikatos būklę ir medicininę sveikatos istoriją bei rekomenduos galimus derinius, kurie geriausiai atitiks paciento poreikius.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas