Pediatrija ir vaikų ortopedija

„Nordclinic“ – daugiausiai ortopedinių protezavimo operacijų atliekanti privati klinika Lietuvoje

Klinika, kurioje per metus atliekama virš 1.000 ortopedinių operacijų, yra vienintelis „Smith & Nephew“ kompetencijų centras Baltijos šalyse. „Nordclinic“ taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos ortopedijos klinika užsienio šalyse, apie kurią reportažus rengė „BBC“, „The Guardian“, „Der Spiegel“, „ITV“, „The New York Times“ ir kt.

Galerija

Pediatrija ir vaikų ortopedija. Susirasti gydytoją pediatrą, kuris rūpinsis vaiku nuo pat jo kūdikystės iki pilnametystės – geriausia investicija į vaiko sveikatą ir jo ateitį. Gydytojas pediatras ne tik stebi vaiko raidą bei gali laiku diagnozuoti specifines vaikų ligas, bet ir patars mitybos, fizinio aktyvumo ir kitais gyvenimo būdo klausimais, padės dar jauname amžiuje suformuoti geruosius įpročius, kurie per laiką turės didžiulį poveikį sveikatai ir gyvenimo kokybei. Daugiau informacijos.

Apie mus rašo:

Klinikoje teikiamos pediatrijos bei vaikų ortopedijos paslaugos, tokios kaip:

 • Kūdikių, vaikų ir paauglių ligų diagnozavimas, gydymas ir profilaktika;
 • Ortopedinių-traumatologinių sutrikimų diagnostika vaikams ir paaugliams;
 • Profilaktinės ortopedinės konsultacijos kūdikiams ir vaikams (pirmasis kūdikio ortopedinis vertinimas, vaikų eisenos, laikysenos vertinimas);

Kainos

SVARBI INFORMACIJA: „Nordclinic“ atliekamos operacijos gali būti finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Gydymo paslaugos gali būti teikiamos be papildomo mokesčio, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomai apmokamas medicinines medžiagas ar paslaugas. Skaityti daugiau. 

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų klinika

„Nordclinic“ dirba aukščiausio profesionalumo ir kompetencijos gydytojų komanda, tarp kurių profesionalai, savo  srityse sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį, per metus atliekantys apie 4.000 operacijų ir 10.000 procedūrų, klinikos pacientams galintys pasiūlyti visapusišką sprendimą, puoselėjantį sveikatą ir grožį.

Pediatrija ir vaikų ortopedija

Į gydytoją pediatrą rekomenduojama kreiptis:

 • Reguliariųjų vaiko apžiūrų (vaiko svėrimas, matavimas, regos, klausos vertinimas, odos apžiūrėjimas, judėjimo ir atramos sistemos vystymasis, matuojamas kraujo spaudimas), profilaktinių patikrinimų bei tyrimų;
 • Planuojant vaiko skiepijimą;
 • Prieš vedant į ugdymo įstaigas, sulig naujais mokslo metais;
 • Esant nusiskundimų dėl sveikatos – lėtinių ar ūminių būklių: skausmo, vėmimo ar viduriavimo, įvairių sužeidimų, peršalus, pakilus temperatūrai ar iškilus būtinosios medicininės pagalbos poreikiui.

Į vaikų ortopedą-traumatologą rekomenduojama kreiptis dėl:

 • Profilaktinės ortopedinės konsultacijos kūdikiams ir vaikams (pirmasis kūdikio ortopedinis vertinimas, vaikų eisenos, laikysenos vertinimas);
 • Ortopedinių traumatologinių sutrikimų diagnostikos vaikams ir paaugliams;
 • Galūnių traumų gydymo ir kontrolės;
 • Sporto traumų prevencijos, konservatyvaus ir operacinio gydymo.

Kada reikia pasirodyti pediatrui?

Reguliarūs vizitai pas gydytoją bei raidos stebėjimas yra būtinas visiems vaikams, mat yra ligų, kurios, laiku diagnozuotos, gali būti geriau kontroliuojamos ar visiškai išgydomos. Pvz., taip vadinamoji „tinginė akis“, kai viena akis mato gerai, o kita – tarsi pritingi ir gyvena kitos sąskaita, gali būti koreguojama tik iki vaikas pradeda eiti į mokyklą. Panašių būklių ar ligų yra ir daugiau.

Rekomenduojamas apsilankymų skaičius:

Pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais rekomenduojamų vizitų pas gydytoją skaičius – 6–7. 

Antraisiais gyvenimo metais, priklausomai nuo konkretaus vaiko, gydytojui pasirodoma 2–4 kartus.

Vėliau apsilankyti pas gydytoją pediatrą rekomenduojama 1–2 kartus metuose.

Vizitų metu:

stebima vaiko psichomotorinė raida – žiūrima, ar ji atitinka amžiaus ir lyties normatyvus;

daromi kraujo, šlapimo tyrimai;

įvertinami rizikos veiksniai;

gydytojas pediatras rūpinasi imunoprofilaktika – tėvams sutinkant, sudaro profilaktinio skiepijimo planą bei organizuoja jo vykdymą.

Pediatro apžiūra reikalinga prieš vaiką vedant į ugdymo įstaigas – darželį ar mokyklą. Pasitarti su gydytoju ypač rekomenduojama, jei galvojama ugdymo procesą pradėti metais anksčiau nei įprasta, – tokiais atvejais būtina įvertinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę vaiko brandą, socialinius įgūdžius.

Kilus įtarimų dėl sveikatos, raidos sutrikimų ar esant rizikos veiksnių, taip pat jei reikia tikslinti diagnozę, pediatras skiria tyrimus ar nukreipia vaiką pas siauresnės specializacijos vaikų ligų gydytojus.

Kokios vaikų ligos nustatomos dažniausiai?

 • Įgimtos patologijos; 
 • Širdies ir kraujagyslių ligos;
 • I-ojo tipo cukrinis diabetas;
 • Autizmas;
 • Įvairios bakterinės infekcijos;
 • Celiakija (glitimo netoleravimas);
 • Mažakraujystė;
 • Smegenų navikai.

Susirasti gydytoją pediatrą, kuris rūpinsis vaiku nuo pat jo kūdikystės iki pilnametystės – geriausia investicija į vaiko sveikatą ir jo ateitį. Gydytojas pediatras ne tik stebi vaiko raidą bei gali laiku diagnozuoti specifines vaikų ligas, bet ir patars mitybos, fizinio aktyvumo ir kitais gyvenimo būdo klausimais, padės dar jauname amžiuje suformuoti geruosius įpročius, kurie per laiką turės didžiulį poveikį sveikatai ir gyvenimo kokybei.

Ginekologijos ir urologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite