PSDF paslaugos

„Nordclinic“ siūlo PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamas paslaugas

Didžiausia bei lyderiaujanti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika Baltijos šalyse „Nordclinic“ teikia ne tik plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, ortopedijos, bariatrijos, neurologijos, dermatologijos ir kt. paslaugas, įvardytas įstaigos licencijoje, bet ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis kompensuojamas Dienos chirurgijos paslaugas, kurioms „Nordclinic“ yra pasirašiusi sutartį su TLK. 

Privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdrausti „Nordclinic“ pacientai gali pasinaudoti galimybe gauti PSDF lėšomis kompensuojamas operacijas bei procedūras.

Šiuo metu „Nordclinic“ klinikoje PSDF biudžeto lėšomis teikiamos šios asmens sveikatos priežiūros paslaugos:

*Detali informacija apie PSDF kompensuojamas operacijas – susisiekus tel. +370 634 99996.

Kodėl verta rinktis kompensuojamas operacijas privačioje klinikoje „Nordclinic“?

„Nordclinic“ dirba aukščiausio profesionalumo ir kompetencijos gydytojų komanda, tarp kurių profesionalai, savo srityse sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį, per metus atliekantys apie 4.000 operacijų (iš jų 3.000 plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos), klinikos pacientams galintys pasiūlyti visapusišką sprendimą, puoselėjantį sveikatą ir grožį.

Pacientams apdraustiems PSD, bazinė dienos chirurgijos paslaugų kaina apmokama iš privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų pagal atitinkamoje sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas. Gydytojas specialistas konsultuoja pacientą ir paskiria jam operacinį gydymą. Dienos chirurgijos paslaugos apmokamos PSDF lėšomis tik turint šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą operaciniam gydymui bei atlikus reikalingus priešoperacinius tyrimus.  Pacientas savo iniciatyva, po konsultacijos su gydytoju, gali pasirinkti brangiau kainuojančias asmens sveikatos priežiūros paslaugas ( medicinines medžiagas ar paslaugas, kurių išlaidas pacientas turi padengti iš asmeninių lėšų).

Norint pasinaudoti PSDF biudžeto kompensuojamomis paslaugomis, pacientai turi atvykti į „Nordclinic“ gydytojo konsultacijai, kurios metu įvertinama paciento sveikatos būklė, aptariama operacijos ar procedūros eiga, paskiriama procedūros ar operacijos data.

Daugiau informacijos:

paskambinus telefonu +370 634 99996;

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite