Randų šalinimas lazeriu

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Randų šalinimas lazeriu (frakcinė fototermolizė)

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra – tai pažangus ir efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų odos darinių veido ir kūno srityse.

Procedūros metu naudojamas CO2 dermatologinis lazeris. Skirtingos bangos ir jų intensyvumas įgalina dermatologus atlikti įvairias estetines ir dermatologines procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki apgamų, pigmentinių dėmių bei randų gydymo.

CO2 lazeris veikia tik problemines odos sritis, tad aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti, o gijimo procesas itin greitas ir paprastas.

Iš kur atsiranda randai ir kodėl gydymas namuose neveiksmingas?

Randas – tai įprasta odos gijimo pasekmė galinti atsirasti po chirurginio gydymo, nudegimų, traumų, uždegiminių susirgimų (aknė, vėjaraupiai).

Dažniausiai randai klasifikuojami pagal tekstūrą:

Dideli, ryškūs randai matomose vietose daugeliui sukelia diskomforto jausmą, kartais netgi varžo judesius, todėl žmonės bando randus gydytis namuose pačių pasirinktomis kosmetinėmis priemonėmis. Stokodami žinių, jie nusivilia rezultatais ar net dar labiau pažeidžia ir taip jautrią odą.

Dermatologijos klinikoje Nordclinic dirbantys specialistai vadovaujasi ilgamete patirtimi bei pažangiausiais metodais, tad randų gydymas čia ne tik saugus, bet ir itin efektyvus. Metodiškai derinant medikamentines ir lazerines priemones pasiekiamas geriausias rezultatas, oda atrodo lygesnė jau po pirmos procedūros.

Kaip atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra?

Prieš procedūrą paciento oda patepama nuskausminančiu anestetiniu geliu arba atliekama vietinė injekcinė nejautra. Procedūros metu lazeriu šalinamas paviršinis odos sluoksnis (epidermis) ir veikiami giluminiai audiniai.

Naudojant CO2 lazerį, į odą siunčiami lazerio spinduliai veikia tik tam tikras odos vietas, o aplinkiniai audiniai lieka nepakitę. Tokiu būdu gydomoje odos srityje persidengia lazerio paveikti ir sveikos odos plotai.

Organizmas lazerio paveiktus odos taškus traktuoja kaip pažeidimą ir stengiasi kuo greičiau jį gydyti. Giluminiuose odos sluoksniuose pradeda formuotis naujos odos ląstelės, paspartėja kolageno ir elastino gamyba. Lazerio paveiktos vietos ima gyti ir jungtis su nepažeistais audiniais – taip lyginamas randas, oda tampa stangresnė ir atrodo gyvybingesnė.

Lazerio spinduliai taip pat veikia odoje esantį pigmentą melaniną ir kraujagyslėse esantį hemoglobiną, kurių dėka randas ima blykšti, šviesėti.

Ko tikėtis po randų šalinimo lazeriu procedūros?

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite