Krūtų pakėlimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.;
 • T. Urbonas Londone – gegužės 25-26 d.
 • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Prieš ir po krūtų pakėlimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Krūtų pakėlimas

Kas yra krūtų pakėlimas?

Krūtų pakėlimasKrūties ptozė (nykimas) – natūralus procesas, priklausantis nuo daugelio aplinkybių, pavyzdžiui, amžiaus, nėštumo, maitinimo krūtimi ir svorio bei hormonų pokyčių. Krūtų pakėlimas (dar vadinamas mastopeksija) – efektyviausias sprendimas moterims, kurios nori susigrąžinti krūtų formą. Operacijos metu chirurgas pašalina odos perteklių ir pakoreguoja areolės dydį (pigmeninę sritį aplink spenelį). Svarbu tai, kad po šios operacijos nebūna ryškių krūties dydžio pokyčių, nebent krūtų pakėlimas derinamas kartu su krūtų didinimu.

Krūtų pakėlimo operacijos metodai

Galimi du krūtų pakėlimo operacijos metodai, kurie parenkami priklausomai nuo moters krūtų dydžio ir reikiamo pakėlimo laipsnio. 

Kada atliekama krūtų pakėlimo operacija?

Krūtų pakėlimo operacija atliekama dėl estetikos, ši operacija reikalinga:

 • jei krūtys prarado formą
 • jei krūtys ištįso ir suminkštėjo
 • krūtys tapo pastebimai asimetriškos
 • palyginti su bendru krūtų dydžiu, pakito areolė

Mastopeksija taip pat gali būti atliekama po mastektomijos (dalinės, vienos arba abiejų krūtų pašalinimo), siekiant simetrijos. Prieš atliekant operaciją, pacientei svarbu įvertinti lūkesčius: nors ši operacija atliekama moterims su įvairaus dydžio krūtine, ji efektyvesnė turinčioms mažesnę krūtinę.

Pasiruošimas operacijai

Moterys, kurios planuoja krūtų pakėlimo operaciją, turi būti geros sveikatos būklės ir turėti stabilų svorį (jei pacientė turi antsvorio, gali būti rekomenduojama atidėti operaciją). Taip pat operacija neatliekama moterims, kurios planuoja nėštumą, laukiasi vaikelio ar žindo.

 Prieš operaciją pacientė pakviečiama į konsultaciją, kurios metu gydytojas atlieka reikalingą sveikatos patikrą ir pasiūlo tinkamiausią gydymo būdą. Taip pat šio susitikimo metu išsiaiškinami visi svarbiausi klausimai apie operaciją bei gydymą ir kiti svarbūs aspektai, pavyzdžiui, vartojami vaistai, alergijos. Svarbu tai, kad prieš operaciją reikia vengti priešuždegiminių vaistų, nes jie gali padidinti kraujavimo riziką.

Rūkančiosios turėtų vengti tai daryti mažiausiai 6 savaites prieš ir po operacijos.

Pooperacinis laikotarpis

Laikas, per kurį atsigaunama po operacijos, priklauso ne tik nuo parinktos technikos, bet ir nuo anestezijos tipo bei kiekvienos pacientės individualiai. Vis dėlto visos moterys, kurioms atliktas krūtų pakėlimas pritaikius bendrąją anesteziją, kuriam laikui turi pasilikti klinikoje.

Priklausomai nuo pacientės darbo pobūdžio, po operacijos rekomenduojama pasiimti savaitę atostogų, o prie lengvos fizinės veiklos sugrįžti prabėgus ne mažiau nei dviem savaitėms. Be to, 6–8 savaites po krūtų pakėlimo operacijos reikėtų vengti bet kokio didelio fizinio krūvio.

Po operacijos specialistas jums pasiūlys vilkėti specialią kompresinę aprangą arba chirurginę liemenėlę. Be to, kad pasišalintų visi skysčiai, šalia pjūvių gali būti naudojami drenai, kurie turi būti išimami per kelias dienas.

 Esant reikalui, pacientui gali būti išrašoma vaistų skausmui malšinti.

Vidutiniškai kelias savaites po operacijos gali išlikti patinimų ir mėlynių, kelias dienas krūtys gali būti skausmingos. Operacijos rezultatais pacientės gali džiaugtis praėjus 2–12 mėnesių po operacijos. 

Ar krūtų pakėlimas yra saugus? Operacijos privalumai ir trūkumai

Krūtų pakėlimas yra itin efektyvi operacija moterims, siekiančioms apvalesnio ir jaunatviškesnio krūtų kontūro. Kaip ir dauguma kitų operacijų, ji moterims gali padidinti pasitikėjimą savimi ir sumažinti diskomfortą.

Vis dėlto svarbu pažymėti, kad nors šios operacijos rezultatai ilgalaikiai, krūtų forma gali kisti. Siekiant, kad rezultatai išliktų kuo ilgiau, rekomenduoja stengtis išlaikyti stabilų kūno svorį ir sveiką gyvenimo būdą. Krūtų pakėlimo operacija gali turėti įtakos kūdikio maitinimui krūtimi, nes gali sumažėti pieno gamyba. Vis dėlto tai priklauso nuo individualių atvejų, nes kai kurios moterys po operacijos nepatiria jokių panašių pakitimų. Taip pat yra nedidelė tikimybė, kad po operacijos krūtys gali būti asimetriškos – tokie pakitimai išnyksta bėgant laikui arba po kelių nedidelių chirurginių korekcijų.

Kaip ir po bet kokios intervencijos, atliekant pakėlimo operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • kraujavimas arba infekcijos:
 • alerginės reakcijos (dažniausiai dėl anestezijos)
 • seromos (poodinė audinių skysčio sankaupa)
 • ekstruzija
 • padidėjęs jautrumas (gali būti padidėjęs arba sumažėjęs)
 • raumenų ar plaučių pažeidimai
 • ilgesnis gijimo procesas

Kuo skiriasi krūtų pakėlimo ir krūtų mažinimo operacijos?  

Svarbu tai, kad krūtų pakėlimas ir krūtų mažinimas nėra ta pati operacija. Nors po krūtų mažinimo operacijos akivaizdžiai sumažėja krūtų dydis, mastopeksija skirta pagerinti krūtų formą be reikšmingų dydžio pokyčių.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite