Sėdmenų pakėlimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Sėdmenų pakėlimas. Operacijos metu nuo sėdmenų pašalinamas odos ir riebalų perteklius, o likusia oda modeliuojamas dailesnis kontūras. Sėdmenų pakėlimas gali būti reikalingas bei naudingas pacientui, kuris numetė daug svorio ir jo svoris yra stabilus mažiausiai 12 mėnesių arba pacientui, kurio svoris normalus, tačiau jis nėra patenkintas savo apatinės kūno dalies formomis ir nori jaunatviškesnių, grakštesnių sėdmenų. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Prieš ir po sėdmenų pakėlimo

Kainos

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Sėdmenų pakėlimas

Kas yra sėdmenų pakėlimas ir kada jis gali būti atliekamas?

Sėdmenų pakėlimas yra kosmetinė chirurginė operacija, skirta sėdmenų išvaizdai pagerinti. Operacija gali būti atliekamas ir kaip pilvo plastikos operacijos dalis arba apatinės kūno dalies pakėlimo, koreguojant sėdmenis, pilvą, vidinę ir išorinę šlaunų dalį ir pilvą.

Svarbu nepamiršti, kad vien sėdmenų pakėlimas keičia ne sėdmenų dydį, o jų formą, grąžina bendrą kūno kontūrą. Operacijos metu nuo sėdmenų pašalinamas odos ir riebalų perteklius, o likusia oda modeliuojamas dailesnis kontūras.

Sėdmenų pakėlimas gali būti reikalingas bei naudingas pacientui:

 • kuris numetė daug svorio ir jo svoris yra stabilus mažiausiai 12 mėnesių;
 • kurio svoris normalus, tačiau jis nėra patenkintas savo apatinės kūno dalies formomis ir nori jaunatviškesnių, grakštesnių sėdmenų.

Kaip atliekamas sėdmenų pakėlimas?

Operacijos metu daromas pjūvis per visą apatinę nugaros dalį (nuo vieno iki kito klubo). Oda žemiau pjūvio yra patraukiama į viršų, taip pakeliant sėdmenis, o odos perteklius bei nereikalingi riebalai pašalinami.

Ar sėdmenų pakėlimas yra saugi operacija?

 Kaip ir po bet kurios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė rizika dėl:

 • nepageidaujamos organizmo reakcijos į anesteziją
 • infekcijos
 • kraujavimo
 • kraujosruvų
 • seromos

Pasiruošimas operacijai

Sėdmenų korekcija, kuri trunka apie 2–3 val., paprastai yra atliekama taikant bendrąją anesteziją.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų likus bent 7 dienoms prieš operaciją.

Taip pat rekomenduojama mesti rūkyti, bent 6–12 mėnesių prieš operaciją išlaikyti stabilų svorį.

Konsultacijos metu chirurgas su pacientu aptaria turimus lūkesčius, tikėtinus rezultatus ir informuoja apie galimas rizikas bei pooperacinį režimą.

 Pooperacinis laikotarpis

Po atliktos operacijos pacientas dėvi specialią kompresinę aprangą.

Apie 3–4 savaites rekomenduojama nesėdėti, kad nespaustų operuotos vietos, vengti aktyvios fizinės veiklos, taip pat lankymosi saunose, pirtyse, baseine.

Galutinis rezultatas – pakelti ir jaunatviškesni sėdmenys – įprastai matomas po 3–4 mėnesių, tačiau didelė dalis jo priklauso nuo chirurgų rekomendacijų laikymosi, pakankamo fizinio aktyvumo ir tinkamos mitybos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite