Sėdmenų pakėlimas

„Nordclinic“ plastikos chirurgo Gedimino Samulėnos KONSULTACIJOS VILNIUJE jau kovo 31 d.

Prieš ir po sėdmenų pakėlimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Abdominalinės chirurgijos ir plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Gydytojai

Sėdmenų pakėlimas

Kas yra sėdmenų pakėlimas ir kada jis gali būti atliekamas?

Sėdmenų pakėlimas yra kosmetinė chirurginė operacija, skirta sėdmenų išvaizdai pagerinti. Operacija gali būti atliekamas ir kaip pilvo plastikos operacijos dalis arba apatinės kūno dalies pakėlimo, koreguojant sėdmenis, pilvą, vidinę ir išorinę šlaunų dalį ir pilvą.

Svarbu nepamiršti, kad vien sėdmenų pakėlimas keičia ne sėdmenų dydį, o jų formą, grąžina bendrą kūno kontūrą. Operacijos metu nuo sėdmenų pašalinamas odos ir riebalų perteklius, o likusia oda modeliuojamas dailesnis kontūras.

Sėdmenų pakėlimas gali būti reikalingas bei naudingas pacientui:

 • kuris numetė daug svorio ir jo svoris yra stabilus mažiausiai 12 mėnesių;
 • kurio svoris normalus, tačiau jis nėra patenkintas savo apatinės kūno dalies formomis ir nori jaunatviškesnių, grakštesnių sėdmenų.

Kaip atliekamas sėdmenų pakėlimas?

Operacijos metu daromas pjūvis per visą apatinę nugaros dalį (nuo vieno iki kito klubo). Oda žemiau pjūvio yra patraukiama į viršų, taip pakeliant sėdmenis, o odos perteklius bei nereikalingi riebalai pašalinami.

Ar sėdmenų pakėlimas yra saugi operacija?

 Kaip ir po bet kurios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė rizika dėl:

 • nepageidaujamos organizmo reakcijos į anesteziją
 • infekcijos
 • kraujavimo
 • kraujosruvų
 • seromos

Pasiruošimas operacijai

Sėdmenų korekcija, kuri trunka apie 2–3 val., paprastai yra atliekama taikant bendrąją anesteziją.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų likus bent 7 dienoms prieš operaciją.

Taip pat rekomenduojama mesti rūkyti, bent 6–12 mėnesių prieš operaciją išlaikyti stabilų svorį.

Konsultacijos metu chirurgas su pacientu aptaria turimus lūkesčius, tikėtinus rezultatus ir informuoja apie galimas rizikas bei pooperacinį režimą.

 Pooperacinis laikotarpis

Po atliktos operacijos pacientas dėvi specialią kompresinę aprangą.

Apie 3–4 savaites rekomenduojama nesėdėti, kad nespaustų operuotos vietos, vengti aktyvios fizinės veiklos, taip pat lankymosi saunose, pirtyse, baseine.

Galutinis rezultatas – pakelti ir jaunatviškesni sėdmenys – įprastai matomas po 3–4 mėnesių, tačiau didelė dalis jo priklauso nuo chirurgų rekomendacijų laikymosi, pakankamo fizinio aktyvumo ir tinkamos mitybos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite