Odos atjauninimo procedūra (plazmoliftingas)

 • PRP procedūra veidui (1 mėgintuvėlis) – 290 €
 • Biorevitalizacija veidui MHA18 – 180 €
 • Mezoterapija  – 75-120
 • Juvederm Ultra 3 1ml – 240 €
 • Injekcijos nuo raukšlių – nuo 90 €

Nurodytos preliminarios PRP odos atjauninimo procedūros kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

PRP odos atjauninimo procedūra (plazmoliftingas)

Kas yra PRP (plazmoliftingas)?

Viena iš Nordclinic teikiamų natūralaus odos atjauninimo procedūrų yra PRP terapija dar vadinama plazmoliftingu. Tai itin populiarus metodas, skirtas atjauninti odą be chirurginės intervencijos, gydyti plaukų slinkimą bei skatinti žaizdų gijimą.

PRP (ang. platelet rich plasma) – tai trombocitais (kraujo plokštelėmis) praturtinta kraujo plazma. Procedūros metu iš paciento paimamas ir pakartotinai į odą suleidžiamas kraujo mėginėlis, kuris skatina odos ir poodinio audinio atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, mažina raukšles, didina odos elastingumą, skaistumą.

PRP (plazmoliftingo) procedūra gali būti naudojama:

 • Gydyti aknės paliktus randus;
 • Mažinti aplink akis, nosį, lūpas esančias raukšles;
 • Atkurti odos elastingumą ir skaistumą;
 • Koreguoti randų ir strijų žymes;
 • Skatinti galvos plaukų augimą.

PRP procedūra rekomenduojama siekiant atstatyti odos sveikatą bei sulėtinti senėjimo procesus (nuo 30 metų), siekiant koreguoti jau matomus senėjimo požymius (nuo 45 metų), arba pagal poreikį gydymo tikslais.

Kokie PRP (plazmoliftingo) privalumai?

Lyginant su kitomis odos atjauninimo procedūromis, plazmoliftingas išsiskiria savo natūralumu. Procedūros metu nėra naudojamos jokios pašalinės medžiagos, tokios kaip neurotoksinas ar hialuronas, todėl pacientui negresia jokios komplikacijos, nėra imunologinės ar alerginės reakcijos, o efektas matomas po kelių dienų.

Nordclinic atliekamos PRP procedūros yra:

Procedūras atlieka patyrę gydytojai-dermatovenerologai, naudodami aukščiausios kokybės techniką;

Procedūros trunka nuo 30 iki 60 minučių;

Pacientui pageidaujant galima taikyti vietinę nejautrą pasitelkiant specialius kremus;

Rezultatai matomi jau po kelių valandų ir bėgant laikui tik ryškėja.

Kaip atliekama PRP (plazmoliftingo) procedūra?

Kadangi plazmoliftingo metu naudojamas paties paciento kraujas, prieš procedūrą rekomenduojama atlikti kraujo tyrimą. Tai padeda įvertinti trombocitų ir eritrocitų kiekį kraujyje bei nustatyti, ar nėra pavojingų uždegimų. Taip pat rekomenduojama sumažinti toksinų kiekį kraujyje: prieš procedūrą nevartoti alkoholio, riebaus maisto ir pan.

Procedūros metu iš paciento venos paimamas nedidelis kiekis kraujo (10-20 ml), kuris apdorojamas naudojant specialų PRP prietaisą. Šio proceso metu trombocitais praturtinta kraujo plazma atskiriama nuo raudonųjų kraujo kūnelių.

Naudojant itin smulkią adatą, plazma įšvirkščiama atgal į odą. Priklausomai nuo siekiamo rezultato, plazma suleidžiama odos paviršiuje ar giliau. PRP injekcijos neskausmingos, o, pacientui pageidaujant, taikomas vietinis nuskausminimas specialiu kremu. Bendra procedūros trukmė – 30-60 minučių.

Tolimesnis darbas tenka mūsų organizmui. Vietas, kuriose buvo suleista plazma, organizmas traktuoja kaip uždegimines ir siunčia daugiau naudingųjų medžiagų stengdamasis paspartinti regeneracinį procesą.

Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, esant trombocitų disfunkcijai, sergant sisteminėmis kraujo, onkologinėmis, autoimuninėmis ligomis, cukriniu diabetu, lėtinėmis kepenų ligomis, sepsiu, esant bakterinei ar virusinei infekcijai.

Ko tikėtis po PRP (plazmoliftingo) procedūros?

Iškart po procedūros galimas odos paraudimas ir patinimas, kuris atslūgsta keleto valandų bėgyje. PRP rezultatai matomi jau po 24 valandų, o bėgant laikui odos būklė tik gerėja: atstatoma spalva, tekstūra, susiformuoja naujas kolagenas bei lygėja smulkios raukšlės.

Plazmoliftingo efektas trunka nuo 1 iki dvejų metų. Siekiant maksimalių rezultatų, rekomenduojama atlikti 1-2 PRP procedūras per metus. PRP terapija gali būti derinama ir su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis ar injekcinėmis odos procedūromis.

Mus pasirinko

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite