Antakių pakėlimo operacija

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Antakių pakėlimas. Pasmukę antakiai, kurie yra matoma antakių ptozės pasekmė, veidui suteikia pavargusios ar net piktokos išraiškos. Be to, pasmukusi, perteklinė antakių oda gali blokuoti ir paciento periferinį regėjimą. Todėl tam, kad būtų atjauninta paciento išvaizda ir atstatytas natūralus kaktos odos stangrumas, atliekama antakių pakėlimo operacija, kuri dar vadinama kaktos zonos odos pakėlimo operacija. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

  • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
  • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Antakių pakėlimo operacija

Kas yra antakių pakėlimo operacija?

Ilgą laiką neišvengiamai veikiami gravitacijos jėgos, kaktos, vokų ir viršutinės veido dalies audiniai netenka standumo, dėl ko antakiai pasislenka žemyn. Dėl žmogaus natūralaus senėjimo proceso, natūralus ir gan silpnas antakių audinių prisitvirtinimas prie kaukolės kaulo silpnėja. Pasmukę antakiai, kurie yra matoma antakių ptozės pasekmė, veidui suteikia pavargusios ar net piktokos išraiškos. Be to, pasmukusi, perteklinė antakių oda gali blokuoti ir paciento periferinį regėjimą. Todėl tam, kad būtų atjauninta paciento išvaizda ir atstatytas natūralus kaktos odos stangrumas, atliekama antakių pakėlimo operacija, kuri dar vadinama kaktos zonos odos pakėlimo operacija. Tai yra efektyvus ir chirurginės invazijos požiūriu minimalus sprendimas, kuris užtikrina greitus bei ilgalaikius rezultatus. Šiandien žinomos devynių tipų antakių pakėlimo operacijos. Tačiau dažniausiai daromi pjūviai ties kaktos viršutine dalimi, ties plaukų linija bei pakeliama kaktos ir antakių oda į aukštesnę padėtį. Svarbu paminėti ir tai, kad pjūvio vieta gerai užsimaskuoja po plaukų linija, o operacijos metu nereikia pašalinti didelio odos ploto. 

Kam gali būti atliekamos antakių pakėlimo operacijos?

Kaip ir dėl bet kurių kitų chirurginių operacijų, idealus kandidatas pakėlimo operacijai turi būti geros bendrosios sveikatos būklės pacientas arba pacientas, kuris turi kuo mažiau tokių sveikatos problemų, kaip viršsvoris, diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos ir pan. Amžiaus ribojimų šios operacijos atlikimui nėra, nes įvairių pacientų odos savybės bei veido bruožai gali būti labai skirtingi. Tačiau, nepaisant visų šios operacijos teikiamų rezultatų, reikia atminti, kad tai chirurginė operacija, kurios metu visam laikui pašalinamas tam tikras odos plotas, tad itin svarbu, kad kandidatai objektyviai įvertintų šios operacijos reikalingumą ir turėtų susiformavę realistinius lūkesčius dėl jos rezultato.

Pasiruošimas chirurginei veido operacijai

Antakių pakėlimo operacijos sėkmė didele dalimi priklauso ir nuo paciento ketinimų bendradarbiauti pasiruošimo operacijai periodo metu. Pateikiame kelis pagrindinius nurodymus ruošiantis šiai chirurginei operacijai, kurių primygtinai rekomenduojame laikytis:

Reguliariai mankštintis, susibalansuoti savo dietą, vartoti pakankamai skysčių, kad sustiprintumėte organizmą ir pooperacinis atsistatymas būtų greitesnis

Vengti tabako ir alkoholio produktų vartojimo bent 6 savaites iki operacijos, nes tai gali pabloginti ir sulėtinti audinių gijimą,

Išskyrus atvejus, jei gydytojas nurodytų kitaip, negerkite aspirino, vaistų nuo uždegimo ir kraują skystinančių vaistų bent 2 savaites iki operacijos tam, kad sumažintumėte pooperacinių komplikacijų tikimybę,

Pasikonsultuokite su plastikos chirurgu apie savo alergijas, anksčiau atliktas chirurgines operacijas bei kasdien geriamus vaistus, o jei reikia vartoti kokius nors vaistus, būtinai apie tai informuokite plastikos chirurgą,

Laikykitės ir visų specialiųjų iki operacinių nurodymų, nes pagal kiekvieno paciento medicininę istoriją jie gali skirtis.

Gijimas po antakių pakėlimo operacijos

Gijimas po antakių pakėlimo operacijos dažniausiai būna greitas ir nesudėtingas. Pateikiame kelis patarimus ir truputį informacijos apie pooperacinį laikotarpį pacientui:

Žaizdos. Pirminis žaizdų gijimas trunka iki 2 savaičių. Šio laikotarpio metu dažniausiai nebūna nedidelių ar vidutinio intensyvumo skausmų, o atsiradus skausmams, jie gali buti slopinami receptiniais nuskausminamaisiais vaistais.

Hospitalizacija. Po operacijos pacientas išleidžiamas į namus jau kitą dieną, nes ši operacija paprastai atliekama taikant bendrąją nejautrą.

Pjūvių vietų priežiūra. Reikėtų užtikrinti, kad pjūvių vietos būtų sausos ir švarios bent 48 valandas po operacijos. Vėliau pacientams primygtinai rekomenduojama užtikrinti tinkamą asmeninę higieną arba ją atitinkamai koreguoti pagal gydytojo rekomendacijas.

Mėlynės ir patinimai.  Mėlynės ir patinimas gali būti nuo 2 iki 4 savaičių po operacijos, nes tai organizmo priešuždegiminė reakcija į chirurginę intervenciją. Jei tai tęstųsi ilgiau, reikia konsultuotis su gydytoju, nes tai gali būti žaizdų infekcijos simptomas.

Randai. Randai po antakių pakėlimo operacijos yra labai nežymūs ir daugeliui pacientų praėjus keliems mėnesiams po operacijos jie tampa apskritai nebepastebimi. Tačiau norime atkreipti dėmesį į tai, kad tam tikrų pacientų plaukų linija po operacijos pasikelia apie 1 cm.

Alkoholis ir tabakas. Pacientams primygtinai nerekomenduojama vartoti alkoholio ar tabako produktų, ypač tais atvejais, kai jiems skirti vaistai po operacijos, nes tai gali sukelti nepageidaujamus reiškinius ir dėl to gali atsirasti komplikacijų.

Kada antakių pakėlimo operacija rekomenduojama su kitomis operacijomis, tokiomis, kaip viršutinių vokų operacija arba klasikinė veido pakėlimo operacija?

Siekiant sėkmingų ir ilgalaikių vokų pakėlimo operacijos rezultatų, svarbi paciento odos būklė ir jos kokybė, nes vokų pakėlimo operacijos rezultatai gali nebūti tokie efektyvūs tuo atveju, jei oda aplink paciento akis yra susiraukšlėjusi ir vokai akivaizdžiai išglebę. Tokiu atveju, kartu su antakių pakėlimo operacija, rekomenduojame viršutinių akių vokų operaciją, kuri dar vadinama blefaroplastine operacija. Be to, siekiant dar labiau atjauninti paciento išvaizdą, kartu su antakių pakėlimo operacija gali būti atliekama ir klasikinė veido odos pakėlimo operacija. Tačiau reikėtų paminėti, kad atliekant kelias operacijas vienu metu su dideliu minkštųjų audinių plotu, didėja ir pooperacinės infekcijos tikimybė, gali būti rimtesnių žaizdų gijimo komplikacijų.

Ko gali tikėtis pacientas?

Antakių pakėlimo operacija yra itin efektyvi tiems pacientams, kurie nori pakeisti savo išvaizda be drastiškų chirurginių intervencijų. Pacientai jau netrukus po operacijos pastebi teigiamų savo išvaizdos pokyčių, atrodo atjaunėję, nes pradingsta vadinamoji „pykčio raukšlė“ tarp antakių ir kaktos. Be to, atstatoma natūrali antakių forma, o pooperaciniai randai tampa beveik nematomi praėjus vos keliems mėnesiams. Trumpai tariant – antakių pakėlimo operacija yra paprastas sprendimas tiems, kas nori atrodyti jauniau ir jaustis geriau dėl savo išvaizdos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite