Kaktos ir antakių pakėlimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Kaktos ir antakių pakėlimas. Kaktos ir antakių pakėlimo operacija gali būti naudinga pacientams, kurių viršutinės veido dalies oda yra praradusi elastingumą, atrodo pakritusi. Kartais taip nutinka ne tik dėl amžiaus, bet ir streso, mažo aktyvumo, netinkamos mitybos ar mimikos. Procedūros metu pacientui išlyginamos kaktos raukšlės, pakeliami suglebę kaktos raumenys, antakiai. Esant poreikiui, gali būti koreguojama jų forma, derinamos viršutinio voko ir antakio proporcijos. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Kaktos ir antakių pakėlimas

Ką vadiname kaktos ir antakių pakėlimu ir kam jis gali būti atliekamas?

Kaktos ir antakių pakėlimo operacija gali būti naudinga pacientams, kurių viršutinės veido dalies oda yra praradusi elastingumą, atrodo pakritusi. Kartais taip nutinka ne tik dėl amžiaus, bet ir streso, mažo aktyvumo, netinkamos mitybos ar mimikos.

Procedūros metu pacientui išlyginamos kaktos raukšlės, pakeliami suglebę kaktos raumenys, antakiai. Esant poreikiui, gali būti koreguojama jų forma, derinamos viršutinio voko ir antakio proporcijos.

Kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas darant 1–1,5 cm odos pjūvius plaukuotoje kaktos srityje. Naudojamas chirurginis būdas leidžia operuoti minimaliai pažeidžiant audinius, todėl išvengiama randų.

Labai dažnai kaktos ir antakių pakėlimas gali būti derinamas su viršutinių vokų plastika, įvairių užpildų injekcijos ar nosies korekcija.

Priklausomai nuo kiekvieno paciento gyvenimo būdo, operacijos rezultatai gali išlikti net iki 10 metų.

Ar kaktos ir antakių pakėlimas yra saugi procedūra?

Kaip ir atliekant bet kurią operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • pooperacinis skausmas
 • tinimas
 • akių sudirgimas
 • antakių sustingimas ir kaktos odos nejautra kelis mėnesius

Pasiruošimas operacijai

Kaktos ir antakių pakėlimo operacija atliekama taikant bendrąją anesteziją ir trunka apie 1–1,5 val.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką. Svarbu informuoti savo chirurgą, jei kai kuriems vaistams esate alergiškas.

Ruošiantis operacijai, gydytojas apžiūri pacientą, įvertina esamą būklę, kartu aptaria, kokių rezultatų tikimasi, taip pat supažindina su galimomis rizikomis.

 Pooperacinis laikotarpis

Operaciniai pjūviai daromi plaukuotoje galvos dalyje. Kaktos audiniai viršugalvyje fiksuojami sraigteliais, kurie pašalinami po 10–12 dienų.

Pirmąsias dvi paras veidas šaldomas kompresais, kadangi tuo metu pooperacinis patinimas ir kraujosruvos didžiausi. Paprastai patinimas gali trukti iki 3–4 savaičių, o jautrumo sutrikimai kaktoje – iki 6 mėn.

Paprastai prie įprasto režimo pacientai grįžta jau po 2 savaičių, o galutiniai operacijos rezultatai – žvalesnis ir gyvesnis žvilgsnis, lygesnė viršutinės veido dalies oda – matomi po 4–6 mėn.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite