Išvaržų operacijos

SVARBI INFORMACIJA: „Nordclinic“ atliekamos operacijos gali būti finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Gydymo paslaugos gali būti teikiamos be papildomo mokesčio, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomai apmokamas medicinines medžiagas ar paslaugas. Skaityti daugiau. 

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Bendrosios chirurgijos komanda

Išvaržų operacijos

Pilvo sienos išvaržų chirurgija yra antra pagal dažnį po tulžies pūslės akmenligės atliekama operacija pasaulyje. Pilvo sienos išvaržų lokalizacijos yra įvairios, todėl yra daug skirtingų jų plastikos būdų.

Pagrindiniai pilvo sienos išvaržos simptomai yra skausmas ir/ar diskomfortas, pilvo sienos iškilimas („guzas“) ir/ar asimetrija išvaržos vietoje. Pilvo sienos iškilimas atsistojus padidėja, o atsigulus išnyksta. Pradžioje susiformuoja nedidelė išvarža. Vėliau, jei ji yra negydoma, išvarža didėja. Vienintelis išvaržos gydymas yra operacija. Visada yra geriausia operuoti nedideles išvaržas. Pacientai geriau toleruoja operaciją, lengvesnis pooperacinis laikotarpis, greitesnis fizinio krūvio atsistatymo laikas ir mažesnė išvaržos atkryčio tikimybė. 

Galimos pooperacinės komplikacijos

Pooperacinės komplikacijos skirstomos į ankstyvas ir vėlyvas.

Rekomendacijos po operacijos

Po operacijos rekomenduojama apie 2 – 4 savaites vengti fizinio krūvio. Fizinio krūvio ribojimas priklauso, kokio dydžio ir kurios lokalizacijos išvarža buvo operuota. Po kirkšnies išvaržos operacijų pakanka riboti fizinį krūvį 2 savaites. Po didesnių pooperacinių pilvo sienos išvaržų operacijų rekomenduojama riboti fizinį krūvį apie 4 savaites. Taip pat po operacijos rekomenduojama nešioti pilvo sienos korsetą nuo 2 iki 4 savaičių. Pilvo sienos korsetas neapsaugo nuo išvaržos atkryčio, tačiau greičiau pradeda aktyviau judėti po operacijos ir būna mažesnis pooperacinis skausmas.

Ortopedijos, bariatrijos ir bendrosios chirurgijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite