Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.
Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.
Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.
Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.
Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.
Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.
Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.
Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama įvairių odos ir poodžio darinių šalinimo procedūra – tai saugus, greitas ir neskausmingas būdas atsikratyti nepageidaujamų ar net pavojingų sveikatai odos darinių veido ir kūno srityse.
Kad ir kaip stengtumėmės odą puoselėti prabangiomis procedūromis ar kosmetinėmis priemonėmis, nenuginčijama tiesa ta, jog odos grožis ir sveikata prasideda nuo mūsų vidaus. Genetika, vidiniai organizmo procesai, ligos bei reakcija į išorinius veiksnius gali nulemti įvairaus pobūdžio odos darinių formavimąsi.
Odos ir poodžio dariniai skirstomi į gerybinius, ikivėžinius susirgimus, piktybinius navikus. Gerybiniai odos navikai tai lokalizuota proliferavusių ląstelių sankaupa odoje, todėl odoje aptinkami labai dažnai. Dažniausiai kilinikoje stebimi apgamai, seborėjinės keratozės, minkštosios fibromos, ksanteliazmos, cistos ir t.t.. Prie gerybinių darinių taip pat priskiriami ir užkrečiamieji (virusinės karpos, papilomos, moliuskai). Ikivėžiniams susirgimams (aktininėms keratomoms) būdingas progresavimas, jei jie yra negydomi, todėl labai svarbi jų ankstyva diagnostika ir savalaikis gydymas.
Piktybinius darinius sudaro dažniausiai epitelinės kilmės navikai karcinomos (bazalinių ląstelių ir plokščialąstelinė) ir rečiau melanomos.
Nesvarbu, ar odos darinys priskiriamas gerybiniam, ar piktybiniam tipui – nė vienas iš šių pakitimų neturėtų būti ignoruojamas ar gydomas savarankiškai. Jei pastebite įtartinus odos darinius, jiems ėmus keisti dydį, formą, spalvą, juntant skausmą ir diskomfortą būtina kreiptis į gydytoją dermatovenerologą.
Konsultacijos metu jūsų situacija bus įvertinta individualiai, atliekama dermatoskopija bei rekomenduojamas efektyviausias, mažiausiai komplikacijų sukelsiantis gydymo metodas. Esant neaiškiems pakitimams ir norit patikslinti darinio kilmę gali būti atliekama ir odos prakalo biopsija (histologinis tyrimas).
Odos ir poodžio dariniai gali būti šalinami šiais būdais klinikoje:
Skalpeliu pašalinamas odos darinys, o pjūvis užsiuvamas.
Fotona „Spectro“ lazerio bangomis ar diodiniu Fox lazeriu darinys išgarinamas nuo odos paviršiaus. Lazeris itin tikslingai panaikina ląsteles nepažeisdamas aplinkinių audinių.
Dažniausiai odos ir poodžio darinių šalinimo procedūros atliekamos taikant vietinę nejautrą. Procedūra trunka iki 30 minučių, o vieno apsilankymo metu galima šalinti ir daugiau nei vieną darinį priklausomai nuo jų dydžio.
Procedūra neatliekama: nėštumo ir maitinimo krūtimi metu, sergant onkologinėmis ligomis, turint kraujo krešėjimo problemų ar vartojant kraują skystinančius preparatus, esant aktyviai herpes infekcijai, karščiuojant, paūmėjus vidaus organų ligoms.