Odos ir poodžio darinių šalinimas

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

2016 EADV Michael Hornstein mokslinė stipendija jauniesiems gydytojams, Graikija, Atėnai 2015 Geriausias e-pranešimas: Influence of ionized (electrolyzed) water on the embryo Development. 8-oji Baltijos morfologų konferencija, Vilnius, 2015. 2014 Geriausias žodinis pranešimas: Project “Life under the sun” – benefit for children’s knowledge and habits, BADV, Ryga, 2014 2014 Geriausias e-pranešimas: The influence of ionized (eleztrolyzed) water on rats physical status and their embryos development, Evolutionary medicine: perspectives in understanding health and disease, Vilnius, 2014

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Odos ir poodžio darinių šalinimas

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama įvairių odos ir poodžio darinių šalinimo procedūra – tai saugus, greitas ir neskausmingas būdas atsikratyti nepageidaujamų ar net pavojingų sveikatai odos darinių veido ir kūno srityse.

Kad ir kaip stengtumėmės odą puoselėti prabangiomis procedūromis ar kosmetinėmis priemonėmis, nenuginčijama tiesa ta, jog odos grožis ir sveikata prasideda nuo mūsų vidaus. Genetika, vidiniai organizmo procesai, ligos bei reakcija į išorinius veiksnius gali nulemti įvairaus pobūdžio odos darinių formavimąsi.

Odos ir poodžio dariniai skirstomi į  gerybinius, ikivėžinius susirgimus, piktybinius navikus. Gerybiniai odos navikai tai  lokalizuota proliferavusių ląstelių sankaupa odoje, todėl odoje aptinkami labai dažnai. Dažniausiai kilinikoje stebimi apgamai, seborėjinės keratozės, minkštosios fibromos, ksanteliazmos, cistos ir t.t.. Prie gerybinių darinių taip pat priskiriami ir užkrečiamieji  (virusinės karpos, papilomos, moliuskai). Ikivėžiniams susirgimams (aktininėms keratomoms) būdingas progresavimas,  jei jie yra negydomi, todėl labai svarbi jų ankstyva diagnostika ir savalaikis gydymas.

Piktybinius darinius sudaro dažniausiai epitelinės kilmės navikai karcinomos (bazalinių ląstelių ir plokščialąstelinė) ir rečiau melanomos.

Kaip atliekama odos ir poodžio darinių šalinimo procedūra?

Nesvarbu, ar odos darinys priskiriamas gerybiniam, ar piktybiniam tipui – nė vienas iš šių pakitimų neturėtų būti ignoruojamas ar gydomas savarankiškai. Jei pastebite įtartinus odos darinius, jiems ėmus keisti dydį, formą, spalvą, juntant skausmą ir diskomfortą būtina kreiptis į gydytoją dermatovenerologą.

Konsultacijos metu jūsų situacija bus įvertinta individualiai, atliekama dermatoskopija bei rekomenduojamas efektyviausias, mažiausiai komplikacijų sukelsiantis gydymo metodas. Esant neaiškiems pakitimams ir norit patikslinti darinio kilmę gali būti atliekama ir odos prakalo biopsija (histologinis tyrimas).

Odos ir poodžio dariniai gali būti šalinami šiais būdais klinikoje:

Dažniausiai odos ir poodžio darinių šalinimo procedūros atliekamos taikant vietinę nejautrą. Procedūra trunka iki 30 minučių, o vieno apsilankymo metu galima šalinti ir daugiau nei vieną darinį priklausomai nuo jų dydžio.

Procedūra neatliekama: nėštumo ir maitinimo krūtimi metu, sergant onkologinėmis ligomis, turint kraujo krešėjimo problemų ar vartojant kraują skystinančius preparatus, esant aktyviai herpes infekcijai, karščiuojant, paūmėjus vidaus organų ligoms.

Ko tikėtis po apgamų šalinimo lazeriu procedūros?

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas