Krūtų didinimas

Prieš ir po krūtų didinimo

Atsiliepimai

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Ghassan W. Said

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Krūtų didinimo operacija

Kas yra krūtų didinimas ir kaip tai atliekama?

Krūtų didinimasKrūtų didinimas, vadinamoji augmentacinė mamoplastika, atliekama pacientėms, norinčioms didesnės ir dailesnės krūtinės. Operacija atliekama naudojant silikonu užpildytus krūtų implantus. Operacijos metu pjūviai atliekami tose vietose, kuriose randai pastebimi mažiausiai, t. y. inframamarinėse raukšlelėse. Paprastai implantai dedami po didžiuoju krūtinės raumeniu.

Ar krūtų didinimas implantais yra saugus? Krūtų implantų privalumai ir trūkumai

Nėra nustatyta, kad krūtų didinimas ar implantai galėtų sutrikdyti sveikatą. Vis dėlto, kaip ir po bet kokios intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skysčių kaupimasis (seroma)
 • skausmas
 • jautrumo pokyčiai (spenelių arba krūtinės srityje)
 • kapsulinė kontraktūra (randinis audinys, susiformavęs aplink spenelį)
 • implanto įtrūkimas
 • pasikeitusi implanto vieta

Krūtų didinimo operacijos itin tinkamos toms pacientėms, kurios svajoja apie išraiškingesnę krūties formą. Atlikus šią operaciją, moterys ima labiau pasitikėti savimi, įveikia ne vienerius metus kamavusį diskomforto jausmą. Be to, mamoplastika yra itin efektyvus sprendimas toms moterims, kurių krūtys neišsivysčiusios, asimetriškos. Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį, kad jei padidinus krūtis moteris ketina maitinti kūdikį, operacija gali turėti įtakos pieno gamybai. Tai labiausiai priklauso nuo paties implanto ir pjūvio vietos, tai pat spenelio jautrumo.

Kada efektyviausia atlikti krūtų didinimo operaciją implantais?

Kada pacientei reikia ir krūtų didinimo, ir pakėlimo?

Dažniausia krūtų didinimo implantais priežastis – suteikti krūtims didesnę ir gražesnę formą. Taip pat ši operacija dažnai atliekama moterims, kurių krūtys sumažėjo po nėštumo, yra akivaizdžiai asimetriškos arba netenkina vaizdas po anksčiau atliktų operacijų. Pasitaiko atvejų, kai, siekiant dar efektyvesnių rezultatų, operacijos derinamos – atliekant krūtų didinimą, kartu jos ir pakeliamos. Esant tokioms situacijoms, krūtų implantų dydis gali būti ribojamas.

Krūtų didinimas riebalais ir krūtų didinimas implantais

Atlikus krūtų didinimą riebalais, krūtys atrodo natūraliau, be to, randai tampa matomi mažiau. Be to, palyginti su krūtų didinimu implantais, krūtų priežiūra yra paprastesnė, taip pat nėra rizikos, kad kils alerginių reakcijų, nes naudojamas pačios pacientės riebalinis audinys. Vis dėlto krūtų didinimas riebalais netinka toms moterims, kurios siekia didesnių ir labiau pastebimų išvaizdos pokyčių.

Krūtų didinimo implantais operacijos garantuoja, kad moteris galės džiaugtis pasikeitusiu krūtų dydžiu. Šiuolaikinėje plastinėje chirurgijoje naudojami tik saugūs ir natūraliai atrodantys implantai, be to prireikus yra galimybė juos pašalinti.

Mažų randų technika

Siekiant, kad po krūtų didinimo operacijos randai liktų kuo mažesni, pasitelkiama speciali mažų randų technika. Ji chirurgams leidžia įdėti implantą atlikus vos 3 cm pjūvį. Šis metodas pasižymi ir daugiau privalumų – yra mažesnė infekcijų ir kitų komplikacijų galimybė. Kadangi ne visiems implantams ši technika tinkama, galimybes išsamiau galima aptarti su specialistu individualiai.

Kokios dar operacijos gali būti derinamos su krūtų didinimu?

Siekiant efektyvesnių rezultatų, krūtų didinimo operacijos gali būti derinamos su kitomis:

Prieš ir po nuotraukos

Prieš Po

Pasiruošimas operacijai

Prieš atliekant operaciją, specialistai patikrina pacientės sveikatą, aptaria visus vaistus, maisto papildus, kuriuos ji vartoja ar vartojo. Svarbu, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali padidinti kraujavimo riziką.

Rūkančios pacientės turi mesti žalingą įprotį likus bent 4 savaitėms iki operacijos.

Taip pat prieš operaciją gali būti atliekama bazinė mamograma, o visi lūkesčiai, klausimai aptariami su gydytoju. Konsultacijos metu, atsižvelgus į pacientės norus, taip pat parenkami tinkamiausi implantai ir operacijos technika.

Pooperacinis laikotarpis atlikus krūtų didinimo operaciją

Po krūtų didinimo operacijos pacientė lieka nakvoti klinikoje

Kelias savaites po operacijos galimi skausmai, patinimai, jautrumas.

Siekdamas sumažinti diskomfortą, gydytojas skiria skausmą malšinančių vaistų ir antibiotikų nuo infekcijos.

Po operacijos pacientė turi vilkėti specialius kompresinius drabužius arba chirurginę liemenėlę.

Kuriam laikui reikia atsisakyti aktyvios fizinės veiklos. Paprastai jos vengti rekomenduojama apie du mėnesius, nes tai gali sukelti kraujavimą kūno srityse aplink implantą.

Svarbu paminėti, kad reikėtų stengtis nemiegoti ant pilvo, vengti staigiai kelti rankas, nes šie veiksmai taip pat didina komplikacijų riziką.

Kaip ir po bet kokios operacijos, padidinus krūtis gali išlikti randų, tačiau pjūviai atliekami kuo mažiau matomose vietose. Nors randų gijimo procesas priklauso nuo kiekvienos pacientės individualiai, gali būti skiriamos priemonės, mažinančios randus. Apie tai pacientėms daugiau informacijos suteikia prižiūrintis gydytojas.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas