Krūtų didinimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Krūtų didinimas. Krūtų didinimas, vadinamoji augmentacinė mamoplastika, atliekama pacientėms, norinčioms didesnės ir dailesnės krūtinės. Operacija atliekama naudojant silikonu užpildytus krūtų implantus. Operacijos metu pjūviai atliekami tose vietose, kuriose randai pastebimi mažiausiai, t. y. inframamarinėse raukšlelėse. Paprastai implantai dedami po didžiuoju krūtinės raumeniu. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Prieš ir po krūtų didinimo

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Krūtų didinimo operacija

Kas yra krūtų didinimas ir kaip tai atliekama?

Krūtų didinimasKrūtų didinimas, vadinamoji augmentacinė mamoplastika, atliekama pacientėms, norinčioms didesnės ir dailesnės krūtinės. Operacija atliekama naudojant silikonu užpildytus krūtų implantus. Operacijos metu pjūviai atliekami tose vietose, kuriose randai pastebimi mažiausiai, t. y. inframamarinėse raukšlelėse. Paprastai implantai dedami po didžiuoju krūtinės raumeniu.

Ar krūtų didinimas implantais yra saugus? Krūtų implantų privalumai ir trūkumai

Nėra nustatyta, kad krūtų didinimas ar implantai galėtų sutrikdyti sveikatą. Vis dėlto, kaip ir po bet kokios intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skysčių kaupimasis (seroma)
 • skausmas
 • jautrumo pokyčiai (spenelių arba krūtinės srityje)
 • kapsulinė kontraktūra (randinis audinys, susiformavęs aplink spenelį)
 • implanto įtrūkimas
 • pasikeitusi implanto vieta

Krūtų didinimo operacijos itin tinkamos toms pacientėms, kurios svajoja apie išraiškingesnę krūties formą. Atlikus šią operaciją, moterys ima labiau pasitikėti savimi, įveikia ne vienerius metus kamavusį diskomforto jausmą. Be to, mamoplastika yra itin efektyvus sprendimas toms moterims, kurių krūtys neišsivysčiusios, asimetriškos. Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį, kad jei padidinus krūtis moteris ketina maitinti kūdikį, operacija gali turėti įtakos pieno gamybai. Tai labiausiai priklauso nuo paties implanto ir pjūvio vietos, tai pat spenelio jautrumo.

Kada efektyviausia atlikti krūtų didinimo operaciją implantais?

Kada pacientei reikia ir krūtų didinimo, ir pakėlimo?

Dažniausia krūtų didinimo implantais priežastis – suteikti krūtims didesnę ir gražesnę formą. Taip pat ši operacija dažnai atliekama moterims, kurių krūtys sumažėjo po nėštumo, yra akivaizdžiai asimetriškos arba netenkina vaizdas po anksčiau atliktų operacijų. Pasitaiko atvejų, kai, siekiant dar efektyvesnių rezultatų, operacijos derinamos – atliekant krūtų didinimą, kartu jos ir pakeliamos. Esant tokioms situacijoms, krūtų implantų dydis gali būti ribojamas.

Krūtų didinimas riebalais ir krūtų didinimas implantais

Atlikus krūtų didinimą riebalais, krūtys atrodo natūraliau, be to, randai tampa matomi mažiau. Be to, palyginti su krūtų didinimu implantais, krūtų priežiūra yra paprastesnė, taip pat nėra rizikos, kad kils alerginių reakcijų, nes naudojamas pačios pacientės riebalinis audinys. Vis dėlto krūtų didinimas riebalais netinka toms moterims, kurios siekia didesnių ir labiau pastebimų išvaizdos pokyčių.

Krūtų didinimo implantais operacijos garantuoja, kad moteris galės džiaugtis pasikeitusiu krūtų dydžiu. Šiuolaikinėje plastinėje chirurgijoje naudojami tik saugūs ir natūraliai atrodantys implantai, be to prireikus yra galimybė juos pašalinti.

Mažų randų technika

Siekiant, kad po krūtų didinimo operacijos randai liktų kuo mažesni, pasitelkiama speciali mažų randų technika. Ji chirurgams leidžia įdėti implantą atlikus vos 3 cm pjūvį. Šis metodas pasižymi ir daugiau privalumų – yra mažesnė infekcijų ir kitų komplikacijų galimybė. Kadangi ne visiems implantams ši technika tinkama, galimybes išsamiau galima aptarti su specialistu individualiai.

Kokios dar operacijos gali būti derinamos su krūtų didinimu?

Siekiant efektyvesnių rezultatų, krūtų didinimo operacijos gali būti derinamos su kitomis:

Pasiruošimas operacijai

Prieš atliekant operaciją, specialistai patikrina pacientės sveikatą, aptaria visus vaistus, maisto papildus, kuriuos ji vartoja ar vartojo. Svarbu, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali padidinti kraujavimo riziką.

Rūkančios pacientės turi mesti žalingą įprotį likus bent 4 savaitėms iki operacijos.

Taip pat prieš operaciją gali būti atliekama bazinė mamograma, o visi lūkesčiai, klausimai aptariami su gydytoju. Konsultacijos metu, atsižvelgus į pacientės norus, taip pat parenkami tinkamiausi implantai ir operacijos technika.

Pooperacinis laikotarpis atlikus krūtų didinimo operaciją

Po krūtų didinimo operacijos pacientė lieka nakvoti klinikoje

Kelias savaites po operacijos galimi skausmai, patinimai, jautrumas.

Siekdamas sumažinti diskomfortą, gydytojas skiria skausmą malšinančių vaistų ir antibiotikų nuo infekcijos.

Po operacijos pacientė turi vilkėti specialius kompresinius drabužius arba chirurginę liemenėlę.

Kuriam laikui reikia atsisakyti aktyvios fizinės veiklos. Paprastai jos vengti rekomenduojama apie du mėnesius, nes tai gali sukelti kraujavimą kūno srityse aplink implantą.

Svarbu paminėti, kad reikėtų stengtis nemiegoti ant pilvo, vengti staigiai kelti rankas, nes šie veiksmai taip pat didina komplikacijų riziką.

Kaip ir po bet kokios operacijos, padidinus krūtis gali išlikti randų, tačiau pjūviai atliekami kuo mažiau matomose vietose. Nors randų gijimo procesas priklauso nuo kiekvienos pacientės individualiai, gali būti skiriamos priemonės, mažinančios randus. Apie tai pacientėms daugiau informacijos suteikia prižiūrintis gydytojas.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite