Mezoterapija

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Mezoterapija

Kas yra mezoterapija?

Mezoterapija –  estetinė minimaliai invazinė procedūra, kurios metu į problemines vietas suleidžiamos aktyviosios medžiagos, kurios stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino gamybą. Mezoterapija naudojama odos senėjimo prevencijai, pigmentacijos šalinimui, plaukų slinkimo gydymui ir jų augimo skatinimui.

Mezoterapija gali būti atliekama:

Meziterapija skatina odą atsinaujinti, padeda atstatyti odos drėgmę, skaistumą, spalvą, gerina odos regeneracines savybes bei mažina raukšleles.

Veikliųjų medžiagų mišinyje esantys vitaminai ir mikroelementai maitina plaukų folikulus ir stiprina plaukų šaknis. Mezoterapija skatina naujų plaukų augimą, šalina pleiskanas, neleidžia plaukų galiukams skilinėti.

Mezoterapijos metu į celiulito paveiktas vietas suleidžiamas veikliųjų medžiagų mišinys skaido riebalus, skatina skysčių drenažą bei neleidžia toliau progresuoti celiulitui.

Mezoterapijos būdai:

Mezoterapija atliekama su išskirtiniu aparatinės mezoterapijos prietaisu be adatų. Elektroporacijos energiją (EPM technologija) naudojantis prietaisas sukuria laikinus hidrofilinius kanalus, pro kuriuos veikliosios mezoterapinių preparatų medžiagos patenka į gilesnius odos sluoksnius – tai vyksta lokaliai, be skausmo ir be invazijos

NeopenMED galvutė su šešių adatų sistema leidžia atlikti iki 900 perforacijų per sekundę, o perforacijos ir adatos gylis reguliuojamas nuo 0,1 iki 1,5 mm. Preciziškai tiksli perforacinė sistema užtikrina, kad adatos skverbtųsi tiksliai ir nepažeistų aplinkinių audinių – tai šią sistemą išskiria iš kitų rinkoje.

Mezoterapijos metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos.

Koks procedūros poveikis?

Procedūros eiga

Kiek procedūrų ir kaip dažnai reikia jas kartoti? 

 • Siekiant efektyvaus poveikio, rekomenduojama atlikti 5-8 procedūrų kursą.
 • Procedūros atliekamos kas 2-3 savaites.
 • Procedūros rezultatas išlieka iki 12 mėnesių, priklausomai nuo odos būklės.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite