Redermalizacija

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Redermalizacija

Kas yra redermalizacija?

Redermalizacija – tai viena veiksmingiausių odos kokybę gerinančių procedūrų, pripažinta ir taikoma visame pasaulyje. Procedūros metu oda yra drėkinama giluminiu būdu – tarp epidermio ir dermos (1-2 mm gylyje) suleidžiamas specialus gintaro ir hialurono rūgščių preparatas. Gintaro rūgštis – tikras ląstelių energijos šaltinis, veikia kaip stiprus antioksidantas, slopina uždegiminius procesus, pagerina ląstelių kvėpavimo procesus ir mikrocirkuliaciją odoje. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina, turi jauninančių sąvybių, yra būtina stangriai ir sveikai odai. Išskirtinė gintaro rūgšties ir hialurono rūgšties kombinacija efektyviai didina odos tankį, atkuria stangrumą, sumažina pigmentaciją, suteikia skaistumo ir suteikia energijos odos ląstelėms. Procedūra sustiprina regeneracinį odos potencialą. Ši procedūra atkuria odos tankį, drėkina, koreguoja gilias ir smulkias raukšleles, koreguoja hiperpigmentaciją, atkuria odos skaistumą bei padeda atkurti sveiką išvaizdą po tokių būklių kaip aknė bei rozacėja.

Redermalizacija taikoma:

Procedūros dėka oda juntamai patempiama ir atjauninama.

Indikacijos:

Kokie šios procedūros privalumai?

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Redermalizacija nėra rekomenduojama:

Kaip procedūra atliekama ir kokių rezultatų galima tikėtis?

Pirmiausia oda yra paruošiama procedūrai, patepama jautrumą sumažinančio kremo, kuris leidžia visiškai nejusti injekcijų. Atsižvelgiant į individualius kliento odos poreikius parenkamas XELA REDERM arba H&S redermalizantas, kuris yra mikroinjekcijomis suleidžiamas tarp epidermio ir dermos (1-2 mm gylis). Hialurono ir gintaro rūgštis po oda sudaro iškilimus (papules). Per 1-2 dienas hialurono ir gintaro rūgštis iš iškilimų pasiskirsto po odą ir aktyviai veikia regeneruojančiai.

Po 2-3 dienų pastebimai pastangrėja gydyta vieta, po 7 dienų oda sudrėkinama, atgauna elastingumą. Gydomieji procesai tęsiasi ir vėliau, tad po 21-28 dienų matoma visapusiškai pagerėjusi odos būklė.

Gintaro rūgštis sureguliuoja biocheminius procesus ląstelėse, paskatina viduląstelinį kvėpavimą, aktyvuoja kolageną gaminančias ląsteles (fibroblastus), suaktyvina mikrocirkuliaciją, taip pat veikia kaip antioksidantas.
Hialurono rūgštis apsaugo odą nuo fotosenėjimo, stangrina odą, suteikia jai elastingumo, veikia itin drėkinančiai.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite