Secret RF

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

„Secret RF“ frakcinis mikroadatinis radijo dažnio odos atnaujinimas

Kas tai yra ir kodėl taip sparčiai populiarėja?

Tai estetinė minimaliai invazinė jauninamoji procedūra, kurios metu pasiekiama ypač gerų ir ilgalaikių rezultatų – po procedūrų kurso žmogus gali atrodyti 10–15 metų jauniau. Dėl gero efekto ir nesudėtingos, klientų gerai toleruojamos procedūros, frakcinis mikroadatinis radijo dažnio odos atnaujinimas gali būti siūlomas kaip plastinės chirurgijos alternatyva.

Šis naujos kartos odos atjauninimo būdas priskiriamas aparatinei kosmetologijai, kuomet procedūros metu pasitelkiamas specialus įrenginys. Klinikoje procedūros daromos „Secret RF“ aparatu. Procedūra gali būti atliekama ne tik veidui ar dekoltė, bet ir kūnui, o jos poveikio spektras –  itin platus.

Koks procedūros poveikis?  

Viso procedūrų kurso metu oda intensyviai atsinaujina iš vidaus, todėl pagerėja jos struktūra, tekstūra – oda tampa stangresnė, glotnesnė, pagerėja jos spalva.

Kaip tai veikia?

Sistema remiasi dvejopo poveikio mechanizmu – kontroliuojamais mikrodūriais ir radijo dažniu (radijo bangomis), kurie suaktyvina natūralią odos regeneraciją.

Procedūros metu norimoje kūno vietoje prie odos priglaudžiama segmentiškai veikianti „Secret RF“ aparato galvutė ir auksinės adatėlės įsiskverbia į iš anksto užprogramuotą gylį – dermą ir po ja esantį poodį, kur vyksta svarbiausi odos atsinaujinimo procesai. Per adatėles skleidžiamos radijo bangos, kurios šildo giliuosius odos sluoksnius, taip stimuliuodamos odos regeneraciją – elastino, kolageno sintezę, naujų ląstelių gamybą, todėl oda palaipsniui natūraliai atsinaujina, tampa lygesnė, elastingesnė, pastebimai sumažėja ar visai išnyksta raukšlės. Mikrotraumavimas adatėlėmis taip pat sužadina stiprius organizmo regeneracinius procesus.

Procedūra leidžia pasiekti gerų rezultatų ir yra itin vertinama dar ir todėl, kad jos metu oda atsinaujina natūraliai, iš jos pačios ir organizmo turimų resursų. Tiesa, esant poreikiui, frakcinių mikroadatinių radijo dažnio procedūrų metu gali būti pasitelkiami ir specialūs preparatai, pvz., įvairiosios veikliosios medžiagos, kurios, jei reikalinga, gali būti papildomai įvedamos į odą. 

Ko tikėtis per „Secret RF“  procedūrą ir po jos?

Procedūros metu pacientas gali jausti lengvą dilgčiojimą, nestiprų segmentinį spaudimą, šilumos bangas. Jei klientas pageidauja ar paveikti norima oda yra skausmingesnėje vietoje, odos paviršius gali būti patepamas vietiškai veikiančiu analgetiku.  

Procedūra trunka 15–20 min. Po procedūros veidas patepamas raminamuoju kremu, kuris sumažina raudonį, galimą paburkimą. Dažniausiai raudonis praeina jau tą pačią dieną, patinimas – per 12 val., tad sugrįžti į darbą galima jau kitą dieną.  

Procedūrai nereikia jokio išankstinio pasiruošimo. Ji gali būti atliekama ištisus metus – nereikia saugotis saulės ultravioletinių spindulių. Soliariumas ar neseniai įgautas natūralus įdegis – taip pat jokia kliūtis frakciniam mikroadatiniam radijo dažnio odos atnaujinimui. Po procedūros odai nereikia ypatingos priežiūros.

Kiek procedūrų reikia?

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite