Ginekomastijos chirurginis gydymas (vyrams)

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Ginekomastijos chirurginis gydymas. Vyrų pieno liaukų padidėjimas, kurį sukelia liaukinio audinio išvešėjimas, arba kitaip – ginekomastija,  yra viena iš dažniausių priežasčių, kodėl į plastinės chirurgijos specialistus kreipiasi vyrai. Didesnės nei įprastai ir labiau į akis krentančios krūtys gali išsivystyti dėl hormonų pokyčių, patologinių organizmo sutrikimų (sėklidžių, skydliaukės, kepenų ar inkstų funkcijų sutrikimų), navikų, kai kurių vaistų vartojimo ar kitų priežasčių. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Prieš ir po ginekomastijos operacijos

Kainos

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Ginekomastijos chirurginis gydymas (vyrams)

Kas yra ginekomastijos gydymas ir kada jis atliekamas?

Vyrų pieno liaukų padidėjimas, kurį sukelia liaukinio audinio išvešėjimas, arba kitaip – ginekomastija,  yra viena iš dažniausių priežasčių, kodėl į plastinės chirurgijos specialistus kreipiasi vyrai. Didesnės nei įprastai ir labiau į akis krentančios krūtys gali išsivystyti dėl hormonų pokyčių, patologinių organizmo sutrikimų (sėklidžių, skydliaukės, kepenų ar inkstų funkcijų sutrikimų), navikų, kai kurių vaistų vartojimo ar kitų priežasčių.  

Ginekomastija paprastai sukelia fizinį bei psichologinį diskomfortą įvairaus amžiaus vyrams, todėl natūralios vyriškos krūtinės sugrąžinimas chirurginiu gydymu visų pirma sprendžia psichologines problemas.

Ginekomastijos operacijos metu pašalinamas krūtinės audinių perteklius, dėl to krūtys sumažėja, tampa plokščios, išryškėja jų kontūrai. Jei krūtinė padidėjusi dėl riebalinio audinio, atliekamas ir riebalų nusiurbimas

Ar ginekomastijos operacija yra saugi?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skysčių kaupimasis (seroma)
 • skausmas
 • sumažėjęs spenelių jautrumas
 • kapsulinė kontraktūra (randinis audinys, susiformavęs aplink spenelį)

Pasiruošimas operacijai

Ginekomastijos chirurginis gydymas atliekamas taikant bendrąją nejautrą bei trunka nuo 1 iki 3 valandų.

Prieš atlikdamas operaciją, chirurgas patikrina paciento sveikatą, atlieka reikalingus kraujo bei šlapimo tyrimus, aptaria visus vaistus, maisto papildus, kuriuos jis vartoja ar vartojo. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali padidinti kraujavimo riziką.

Rūkantys pacientai turi mesti rūkyti likus bent 4 savaitėms iki operacijos.

Svarbu žinoti, kad ginekomastijos operacija negali būti atliekama, jei pacientas serga virusinės ar bakterinės kilmės infekcija.

Ruošiantis operacijai chirurgas išklauso paciento lūkesčius, detaliai informuoja apie tikėtinus rezultatus, numanomas rizikas bei komplikacijas, taip pat apie naudojamą chirurginę techniką, nuskausminimą.

Pooperacinis laikotarpis

Atlikus operaciją, pacientui užsegamas chirurginis korsetas, kurį rekomenduojama dėvėti bent 4–6 savaites. Po kelių dienų ištraukiami siūlai. Į darbą pacientas gali grįžti jau po savaitės, tačiau aktyvios fizinės veiklos rekomenduojama vengti 4–6 savaites. Kelias savaites po operacijos galimi skausmai, patinimai, jautrumo sumažėjimas. Siekiant sumažinti diskomfortą, gydytojas gali skirti skausmą malšinančių vaistų, o, esant reikalui, ir antibiotikų nuo infekcijos.

Ginekomastijos chirurginio gydymo rezultatai – proporcinga vyriška krūtinė – matomi iš karto po operacijos, tačiau galutinis rezultatas pasirodys atslūgus patinimui ir išnykus pjūvių randams.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite