360 liemens plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

360 liemens plastika. 360 liemens plastika derina visišką liemens riebalų nusiurbimą (nuo nugaros, klubų, šonų, pilvo) su pilvo plastika. Ši operacija ypač tinka tinkama pacientams, kurie pageidauja ryškių formų pokyčių ir išraiškingesnio liemens. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • T. Urbonas Londone – gegužės 25-26 d.;
 • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

360 liemens plastika

Kas yra 360 liemens plastika ir kada ji gali būti atliekama?

360 liemens plastika derina visišką liemens riebalų nusiurbimą (nuo nugaros, klubų, šonų, pilvo) su pilvo plastika. Ši operacija ypač tinka tinkama pacientams, kurie pageidauja ryškių formų pokyčių ir išraiškingesnio liemens. Didelei daliai pacientų ši operacija gali atnešti geresnių rezultatų nei įprasta pilvo plastika, kadangi 360 liemens plastika yra kelių procedūrų kombinacija bei apima visą liemens perimetrą, o ne tik pilvo sritį.

Svarbu pabrėžti, kad 360 liemens plastika tinkama pacientėms, kurios operacijos metu bus pasiekusios savo norimą svorį (arba arti norimo rezultato) bei neplanuojančios turėti daugiau vaikų. Drastiškai keičiantis kūno formoms operacijos metu pasiekti rezultatai gali pakisti.

Operacijos metu riebalų nusiurbimas pirmiausia atliekamas nugaros daliai ir klubams, vėliau riebalų nusiurbimas derinamas su pilvo plastika.

Ar 360 liemens plastika yra saugi?

 Nors liemens plastika yra palyginti saugi operacija, kaip ir bet po bet kokios intervencijos išlieka komplikacijų galimybė:

 • hematoma
 • seroma
 • žaizdų infekcija

Komplikacijos priklauso nuo kiekvieno paciento individualiai ir dažniau pasitaiko didelės rizikos grupei priskiriamiems žmonėms (turintiems nutukimo problemų, rūkantiems, tiems, kuriems anksčiau atlikta pilvo operacija ir t. t.). Tačiau, net ir atsiradus komplikacijai, beveik visada pavyksta ją koreguoti ir suvaldyti, o galutinis gydymo rezultatas nuo to nenukenčia.

Operacija įprastai trunka apie 3 val. ir yra atliekama taikant bendrinę nejautrą.

Pasiruošimas operacijai

Prieš operaciją pacientui skiriama gydytojo konsultacija, po kurios atliekama bendra sveikatos patikra, paruošiamas individualus gydymo planas ir įvertinama galima rizika.

Paciento gali būti prašoma atlikti būtinus laboratorinius tyrimus, įskaitant kraujo, šlapimo tyrimą, pasidaryti elektrokardiogramą, rentgeno tyrimus ar kita.

Su chirurgu taip pat aptariama paciento ligos istorija ir vartojami vaistai (aspirinas, papildai ar bet kokie hormoniniai vaistai).

Pacientams rekomenduojama mesti rūkyti, vengti alkoholio likus ne mažiau nei mėnesiui iki operacijos. Taip pat naudinga subalansuota mityba ir fizinė veikla, kuri skatina greitesnį žaizdų gijimą.

Pooperacinis laikotarpis

Po 360 liemens plastikos operacijos  pacientui pritaikoma speciali kompresinė apranga. Tai sumažina bendrą audinių patinimą, padeda greičiau gyti žaizdoms, neleidžia formuotis seromoms, taip pat pagerina kraujo apytaką. Kompresinę aprangą rekomenduojama dėvėti visą pooperacinį laikotarpį (išskyrus prausiantis), o pirmąsias 8 savaites vengti aktyvios fizinės veiklos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite