Konferencija apie plastinę chirurgiją

Įvyko pirmoji virtuali konferencija apie plastinę chirurgiją: įžvalgomis dalinosi 10 „Nordclinic” chirurgų

Didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse „Nordclinic“ gegužės 7 d. organizavo išskirtinį renginį – visus, besidominčius plastinės chirurgijos galimybėmis ir naujovėmis, kvietė į virtualią konferenciją „Plastinė chirurgija, keičianti gyvenimus“.

Naujienos – iš patyrusių chirurgų lūpų

Toks renginys, kurį transliavo Delfi portalas, Lietuvoje vyko pirmą kartą – 10 „Nordclinic“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų skaitė pranešimus aktualiomis temomis. 

„Nordclinic“ vienija didžiausią plastinės chirurgijos specialistų komandą Baltijos šalyse – per metus jie atlieka daugiau kaip 3000 plastinių operacijų. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad „Nordclinic“ taip pat yra ir žinomiausia privati Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje. 

Virtualios konferencijos metu buvo nagrinėjamos šios aktualios temos: kokios yra pasaulinės tendencijos plastinėje chirurgijoje; kokį vaidmenį išvaizda užima mūsų gyvenime; kam reikia būti pasiruošus planuojant plastinę operaciją; taip pat susidomėjusieji galės susipažinti su naujausia informacija apie veido, krūtų operacijas, kūno dailinimą po gimdymo ir pan.

Tad nepraleiskite progos sužinoti apie naujausias plastinės chirurgijos tendencijas.

Padeda spręsti estetines ir fiziologines problemas

Virtualioje konferencijoje „Plastinė chirurgija, keičianti gyvenimus“ pranešimus skaitė 10 „Nordclinic“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų.

Chirurgas Andrius Pajėda, kuris skaitė pranešimą „Plastinė operacija paciento akimis“, sako, jog plastinė chirurgija dėl suformuotos klaidingos nuomonės dažnai siejama su nenatūralumu. 

„Tačiau tai yra rimta sritis, padedanti spręsti sudėtingas fiziologines ir estetines problemas. Įprastai pacientai kreipiasi dėl konkrečios problemos. Dažniausios operacijos, kurias atlieka lietuviai, yra vokų plastika, pilvo ir krūtų operacijos“, – prideda „Nordclinic“ chirurgas A. Pajėda. 

Jo kolega dr. Gediminas Samulėnas, kuris konferencijoje pasakojo apie veido operacijas, tvirtina, jog operacijų pasiūla, jų prieinamumas grožio industrijoje yra milžiniškas. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad sprendimas daryti plastinę operaciją turi būti atsakingai įvertintas.

„Chirurgija nėra sportas, skubėti negalima. Socialiniuose tinkluose galime matyti daug šabloniškų pavyzdžių, procedūrų pasiūlos, be to, naudojami filtrai sudaro sąlygas iškraipyti realybę ir suvokimą apie tai, kas yra tobula ir sveika”, – sako G. Samulėnas.

„Svarbu domėtis, pasitikėti gydytojais ir nelaukti, kol problema sukels didelį diskomfortą”, – sako „Nordclinic“ chirurgas Tautvydas Urbonas, kuris konferencijoje pateikė įžvalgų apie išvaizdos reikšmę kasdieniame gyvenime

Jeigu nors kartą gyvenime svarstėte apie plastinę operaciją, nepraleiskite progos sužinoti, kaip patobulėjo plastinė chirurgija ir kaip išoriniai pokyčiai gali pakeisti žmogaus gyvenimą.

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite