Achilo sausgyslės operacija

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojų ortopedų-traumatologų ekspertų patirtis

 • Ilgametė darbo patirtis, atlikta virš 3500 klubo sąnario keitimo bei kitų operacijų;
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje;
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
 • Parašyti moksliniai straipsniai ir publikacijos medicinos žurnaluose.
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Achilo sausgyslės operacija

Kas yra Achilo sausgyslė?

Achilo sausgyslė yra tvirtas audinys, kuris sujungia blauzdos raumenį su galine kulno kaulo dalimi. Achilo sausgyslė labai svarbi vaikščiojimui, šokinėjimui, bėgimui ir kojos ištiesimui.

Kada reikia daryti operaciją dėl Achilo sausgyslės plyšimo?

Operacija atliekama tada, kai Achilo sausgyslė plyšta į dvi dalis. Achilo sausgyslės plyšimas dažniausiai įvyksta praktikuojant tokias sporto šakas, kur reikia nuolatos bėgioti, šokinėti, staigiai sustoti, pasisukti, pavyzdžiui, krepšinio, teniso, futbolo arba bėgimo varžybose.

Plyšusią Achilo sausgysle įmanoma gydyti ir nechirurginiu būdu, tačiau buvo nustatyta, kad nechirurginiu būdu neįmanoma visiškai atstatyti raumenų ir sausgyslės stiprumo, nes Achilo sausgyslė plyšta netolygiai, o blauzdos raumuo tempia sausgysle link savęs į tą vietą, kur plyšusi sausgyslė tempiama atgal link kojos.

Trumpai sakant –  sausgyslė išsitempia ir negali normaliai funkcionuoti, nes raumens stiprumas priklauso nuo tinkamo įtempimo tarp sausgyslės ir raumens. Jei sausgyslė visiškai atitrūksta, tada Achilo sausgyslės operacija tampa vieninteliu efektyviu sprendimu.

Achilo sausgyslės plyšimo atstatymo operacija

Achilo sausgyslės operacijos skirstomos į du tipus. Pirmojo tipo operacija – tai operacija, kurios metu daromas didelis pjūvis galinėje kojos dalyje. Antrojo tipo operacija yra artroskopinė.

Pastaruoju metu atviroji operacija vis labiau kritikuojama dėl didelės odos infekcijos rizikos lyginant su modernia artroskopine operacija , kurios metu daromi keli minimalūs pjūviai vietoje vieno didelio. Per pjūvius chirurgas įveda medicininius instrumentus ir artroskopą, kuris yra labai nedidelis apžiūros prietaisas, o operacijos metu chirurgas susiūna plyšusią Achilo sausgyslę. Ši operacija laikoma gerokai tikslesne ir ne tokia sudėtinga, nes komplikacijų rizika ženkliai mažesnė.

Reabilitacija po Achilo sausgyslės operacijos 

Pirmąją savaitę po šios operacijos pacientui neleidžiama apkrauti kojos svoriu, todėl vaikščioti neleidžiama. Vėliau leidžiama vaikščioti avint specialius nuimamus batus; kojos įtvaras nenaudojamas, nes jis silpnina raumenis. Fizioterapija čia labai svarbi pilnam atsistatymui, todėl pacientas turi atsakingai atlikti visą reabilitacijos programą.

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Mus pasirinko

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas