Plastinė chirurgija

Atsiliepimai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

  • Mūsų specialistai atlieka virš 3000 plastinių operacijų per metus
  • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
  • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
  • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Kainos

Plastinė chirurgija

Kas yra plastinė chirurgija?

Prieš 100 metų, kai formaliai plastinės chirurgijos specialistai dar nebuvo ruošiami, kitose srityse specializavęsi gydytojai, įskaitant otolaringologus ir ortopedus, pradėjo atlikti veido bruožų ar kūno formų gražinimo operacijas.

Šiandien plastinė chirurgija yra nepriklausoma ir labai gerai išvystyta sritis. Chirurgai gali atlikti daugybę operacijų, kurios yra saugios, ir kartu derinti rekonstrukcinę bei kosmetinę chirurgiją. Operacija laikoma rekonstrukcine, kai dėl esamos sveikatos būklės ar turimų traumų būtina rekonstruoti kūno dalis, kad jos vėl funkcionuotų ar net leistų pacientui išgyventi. Tai apima tiek anomalijas, tokias kaip riešo kanalo sindromas (nervų užspaudimas rieše), tiek sužeidimus – nudegimus bei randus. Tuo metu kosmetinė operacija atliekama, kai dažniausiai sveikatos būklės gerinti poreikio nėra, tačiau koreguojama paciento išvaizda, veido kontūrai ar kūno formos. Pavyzdžiui, pacientui gali būti atliekama pilvo plastika (abdominoplastika) ar riebalų ir perteklinės odos pašalinimas po gimdymo.

Kas yra tinkamas kandidatas plastinei operacijai?

Nors chirurgas išnaudoja visas priemones, kad kiekviena operacija būtų atlikta saugiai, ne mažiau svarbu įsitikinti, ar pacientas tiek fiziškai, tiek psichologiškai yra tinkamas kandidatas konkrečiai operacijai. Mažai rizikingi pacientai turėtų būti geros sveikatos būklės, nepiktnaudžiauti alkoholiu, nerūkyti, taip pat neturėti jokių sveikatos sutrikimų, tokių kaip diabetas, kraujo krešumo sutrikimai ar nutukimas. Jei pacientas patenka į vieną iš rizikos grupių, chirurgas pritaikys operaciją pagal paciento poreikius arba aptars kitus galimus sprendimus.

Kodėl žmonės ryžtasi plastinei operacijai?

Rekonstrukcinės chirurgijos svarba yra neginčijama kaip vienas iš būdų reikšmingai pagerinti paciento gyvenimą, o kartais jį net ir išsaugoti. Kita vertus, kosmetinė operacija yra paciento pasirinkimas ir ji gali vaidinti stiprų vaidmenį sugrąžinant pacientui jo pasitikėjimą savimi ir taip pagerinant gyvenimo kokybę.

Chirurginį gydymą žmonės renkasi dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų – senėjimas. Pavyzdžiui, raukšlės, kurios paprastai yra odos elastingumo praradimo rezultatas, gali būti lengvai sumažinamos veido pakėlimo operacija.

Kitas dažnai pasitaikantis veiksnys – nėštumas. Jo metu moters kūne įvyksta daug pasikeitimų. Pilvo plastikos (abdominoplastikos), liposukcijos (riebalų nusiurbimo) ir krūtų korekcijos operacijos suteikia galimybę atgauti prieš nėštumą turėtas formas. Be abejo, ne rečiau nusprendžiama operuotis dėl paveldėtų kūno netobulumų, t. y. ausų, nosies ar kitų kūno dalių proporcijų ir formos, o, parinkus tinkamiausią metodą, paciento lūkesčiai gali būti įgyvendinti.

Pasiruošimas plastinei operacijai

Tinkamas pasiruošimas yra sudėtinė sėkmingos operacijos ir sklandaus gijimo dalis. Visi žingsniai detaliai išnagrinėjami su chirurgu.

Visais atvejais paciento prašoma vengti didelio kiekio alkoholio vartojimo bei mesti rūkyti likus 1 mėnesiui iki operacijos. Nikotinas ir alkoholis turi didelę įtaką žaizdų gijimui bei širdies ir kraujagyslių sistemai, kuri šiuo metu turi veikti sklandžiai.

Kasdienė mankšta ir subalansuota mityba taip pat labai svarbi siekiant pagerinti metabolizmą, o kartu ir žaizdų gijimą.

Prieš pat operaciją pacientas turi pasitikrinti sveikatą, jam atliekami kraujo tyrimai, elektrokardiograma ir kitos reikalingos procedūros. Psichologinis pasiruošimas bei realistiški lūkesčiai yra ne mažiau svarbūs.

Plastinės chirurgijos etika

Mityba ir dietaEstetinės chirurgijos paklausa kasmet vis auga, taip parodydama, kad žmonės yra labiau nei bet kada susirūpinę dėl savo išvaizdos. Rekonstrukcinė chirurgija kelia mažiau klausimų, kadangi įprastai ji yra būtinybė ir reikšmingai gelbsti pacientams, kenčiantiems nuo paveldimų sutrikimų. Tuo metu estetinė chirurgija atliekama pacientui išreiškus norą, taigi reikalauja atkreipti daugiau dėmesio į tam tikrus kitus aspektus, tokius kaip pasiryžimo operacijai priežastys, paciento psichikos būklė ir galimos operacijos rizikos.

Tik įvertinęs paciento sveikatos būklę, lūkesčius ir kitus nechirurginius sprendimus, chirurgas nusprendžia, kas geriau paciento interesams – operacijos atlikimas ar atsisakymas tai daryti. Pacientas ir jo chirurgas turėtų visuomet siekti operacijai reikalingo bendro sutarimo. Svarbu žinoti, kad chirurgas gali atsisakyti operuoti, o pacientas turi pasitikėti rekomendacijomis, kuriomis siekiama išspręsti problemą geriausiu įmanomu būdu.

Dažniausiai pasitaikantys mitai apie plastinę chirurgiją

Mūsų klinika siūlo platų chirurginių operacijų pasirinkimą:

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite