Plastinė chirurgija

Prieš ir po plastinių operacijų

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

  • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
  • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
  • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
  • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Ghassan W. Said

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gytis Baranauskas

Mokslinių straipsnių autorius, gydytojas otorinolaringologas.

Kainos

Plastinė chirurgija

Kas yra plastinė chirurgija?

Plastinė chirurgijaPrieš 100 metų, kai formaliai plastinės chirurgijos specialistai dar nebuvo ruošiami, kitose srityse specializavęsi gydytojai, įskaitant otolaringologus ir ortopedus, pradėjo atlikti veido bruožų ar kūno formų gražinimo operacijas.

Šiandien plastinė chirurgija yra nepriklausoma ir labai gerai išvystyta sritis. Chirurgai gali atlikti daugybę operacijų, kurios yra saugios, ir kartu derinti rekonstrukcinę bei kosmetinę chirurgiją. Operacija laikoma rekonstrukcine, kai dėl esamos sveikatos būklės ar turimų traumų būtina rekonstruoti kūno dalis, kad jos vėl funkcionuotų ar net leistų pacientui išgyventi. Tai apima tiek anomalijas, tokias kaip riešo kanalo sindromas (nervų užspaudimas rieše), tiek sužeidimus – nudegimus bei randus. Tuo metu kosmetinė operacija atliekama, kai dažniausiai sveikatos būklės gerinti poreikio nėra, tačiau koreguojama paciento išvaizda, veido kontūrai ar kūno formos. Pavyzdžiui, pacientui gali būti atliekama pilvo plastika (abdominoplastika) ar riebalų ir perteklinės odos pašalinimas po gimdymo.

Kas yra tinkamas kandidatas plastinei operacijai?

Nors chirurgas išnaudoja visas priemones, kad kiekviena operacija būtų atlikta saugiai, ne mažiau svarbu įsitikinti, ar pacientas tiek fiziškai, tiek psichologiškai yra tinkamas kandidatas konkrečiai operacijai. Mažai rizikingi pacientai turėtų būti geros sveikatos būklės, nepiktnaudžiauti alkoholiu, nerūkyti, taip pat neturėti jokių sveikatos sutrikimų, tokių kaip diabetas, kraujo krešumo sutrikimai ar nutukimas. Jei pacientas patenka į vieną iš rizikos grupių, chirurgas pritaikys operaciją pagal paciento poreikius arba aptars kitus galimus sprendimus.

Kodėl žmonės ryžtasi plastinei operacijai?

Rekonstrukcinės chirurgijos svarba yra neginčijama kaip vienas iš būdų reikšmingai pagerinti paciento gyvenimą, o kartais jį net ir išsaugoti. Kita vertus, kosmetinė operacija yra paciento pasirinkimas ir ji gali vaidinti stiprų vaidmenį sugrąžinant pacientui jo pasitikėjimą savimi ir taip pagerinant gyvenimo kokybę.

Chirurginį gydymą žmonės renkasi dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų – senėjimas. Pavyzdžiui, raukšlės, kurios paprastai yra odos elastingumo praradimo rezultatas, gali būti lengvai sumažinamos veido pakėlimo operacija.

Kitas dažnai pasitaikantis veiksnys – nėštumas. Jo metu moters kūne įvyksta daug pasikeitimų. Pilvo plastikos (abdominoplastikos), liposukcijos (riebalų nusiurbimo) ir krūtų korekcijos operacijos suteikia galimybę atgauti prieš nėštumą turėtas formas. Be abejo, ne rečiau nusprendžiama operuotis dėl paveldėtų kūno netobulumų, t. y. ausų, nosies ar kitų kūno dalių proporcijų ir formos, o, parinkus tinkamiausią metodą, paciento lūkesčiai gali būti įgyvendinti.

Pasiruošimas plastinei operacijai

Tinkamas pasiruošimas yra sudėtinė sėkmingos operacijos ir sklandaus gijimo dalis. Visi žingsniai detaliai išnagrinėjami su chirurgu.

Visais atvejais paciento prašoma vengti didelio kiekio alkoholio vartojimo bei mesti rūkyti likus 1 mėnesiui iki operacijos. Nikotinas ir alkoholis turi didelę įtaką žaizdų gijimui bei širdies ir kraujagyslių sistemai, kuri šiuo metu turi veikti sklandžiai.

Kasdienė mankšta ir subalansuota mityba taip pat labai svarbi siekiant pagerinti metabolizmą, o kartu ir žaizdų gijimą.

Prieš pat operaciją pacientas turi pasitikrinti sveikatą, jam atliekami kraujo tyrimai, elektrokardiograma ir kitos reikalingos procedūros. Psichologinis pasiruošimas bei realistiški lūkesčiai yra ne mažiau svarbūs.

Plastinės chirurgijos etika

Mityba ir dietaEstetinės chirurgijos paklausa kasmet vis auga, taip parodydama, kad žmonės yra labiau nei bet kada susirūpinę dėl savo išvaizdos. Rekonstrukcinė chirurgija kelia mažiau klausimų, kadangi įprastai ji yra būtinybė ir reikšmingai gelbsti pacientams, kenčiantiems nuo paveldimų sutrikimų. Tuo metu estetinė chirurgija atliekama pacientui išreiškus norą, taigi reikalauja atkreipti daugiau dėmesio į tam tikrus kitus aspektus, tokius kaip pasiryžimo operacijai priežastys, paciento psichikos būklė ir galimos operacijos rizikos.

Tik įvertinęs paciento sveikatos būklę, lūkesčius ir kitus nechirurginius sprendimus, chirurgas nusprendžia, kas geriau paciento interesams – operacijos atlikimas ar atsisakymas tai daryti. Pacientas ir jo chirurgas turėtų visuomet siekti operacijai reikalingo bendro sutarimo. Svarbu žinoti, kad chirurgas gali atsisakyti operuoti, o pacientas turi pasitikėti rekomendacijomis, kuriomis siekiama išspręsti problemą geriausiu įmanomu būdu.

Dažniausiai pasitaikantys mitai apie plastinę chirurgiją

Mūsų klinika siūlo platų chirurginių operacijų pasirinkimą:

Mus pasirinko

Plastinės chirurgijos padalinys

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite