Plastinė chirurgija

 • gydytojo konsultacija
 • reikalingas sveikatos patikrinimas
 • operacija
 • anestezija
 • 2 paros klinikoje
 • 24/7 asmeninė priežiūra klinikoje ir maitinimas
 • gijimą gerinantis limfodrenažinis masažas
 • specialus medicininis kompresinis rūbas

Nurodytos preliminarios operacijų kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Prieš ir po plastinių operacijų

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai
Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Kainos

Plastinė chirurgija

Kas yra plastinė chirurgija?

Plastinė chirurgijaPrieš 100 metų, kai formaliai plastinės chirurgijos specialistai dar nebuvo ruošiami, kitose srityse specializavęsi gydytojai, įskaitant otolaringologus ir ortopedus, pradėjo atlikti veido bruožų ar kūno formų gražinimo operacijas.

Šiandien plastinė chirurgija yra nepriklausoma ir labai gerai išvystyta sritis. Chirurgai gali atlikti daugybę operacijų, kurios yra saugios, ir kartu derinti rekonstrukcinę bei kosmetinę chirurgiją. Operacija laikoma rekonstrukcine, kai dėl esamos sveikatos būklės ar turimų traumų būtina rekonstruoti kūno dalis, kad jos vėl funkcionuotų ar net leistų pacientui išgyventi. Tai apima tiek anomalijas, tokias kaip riešo kanalo sindromas (nervų užspaudimas rieše), tiek sužeidimus – nudegimus bei randus. Tuo metu kosmetinė operacija atliekama, kai dažniausiai sveikatos būklės gerinti poreikio nėra, tačiau koreguojama paciento išvaizda, veido kontūrai ar kūno formos. Pavyzdžiui, pacientui gali būti atliekama pilvo plastika (abdominoplastika) ar riebalų ir perteklinės odos pašalinimas po gimdymo.

Artimiausios konsultacijos jūsų mieste

Vilnius
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Klaipėda
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Marijampolė
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Panevėžys
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos konsultacijoms šalia Jūsų! Mūsų chirurgai reguliariai konsultuoja pacientus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Žiūrėti kalendorių.

Kas yra tinkamas kandidatas plastinei operacijai?

Nors chirurgas išnaudoja visas priemones, kad kiekviena operacija būtų atlikta saugiai, ne mažiau svarbu įsitikinti, ar pacientas tiek fiziškai, tiek psichologiškai yra tinkamas kandidatas konkrečiai operacijai. Mažai rizikingi pacientai turėtų būti geros sveikatos būklės, nepiktnaudžiauti alkoholiu, nerūkyti, taip pat neturėti jokių sveikatos sutrikimų, tokių kaip diabetas, kraujo krešumo sutrikimai ar nutukimas. Jei pacientas patenka į vieną iš rizikos grupių, chirurgas pritaikys operaciją pagal paciento poreikius arba aptars kitus galimus sprendimus.

Kodėl žmonės ryžtasi plastinei operacijai?

Rekonstrukcinės chirurgijos svarba yra neginčijama kaip vienas iš būdų reikšmingai pagerinti paciento gyvenimą, o kartais jį net ir išsaugoti. Kita vertus, kosmetinė operacija yra paciento pasirinkimas ir ji gali vaidinti stiprų vaidmenį sugrąžinant pacientui jo pasitikėjimą savimi ir taip pagerinant gyvenimo kokybę.

Chirurginį gydymą žmonės renkasi dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų – senėjimas. Pavyzdžiui, raukšlės, kurios paprastai yra odos elastingumo praradimo rezultatas, gali būti lengvai sumažinamos veido pakėlimo operacija.

Kitas dažnai pasitaikantis veiksnys – nėštumas. Jo metu moters kūne įvyksta daug pasikeitimų. Pilvo plastikos (abdominoplastikos), liposukcijos (riebalų nusiurbimo) ir krūtų korekcijos operacijos suteikia galimybę atgauti prieš nėštumą turėtas formas. Be abejo, ne rečiau nusprendžiama operuotis dėl paveldėtų kūno netobulumų, t. y. ausų, nosies ar kitų kūno dalių proporcijų ir formos, o, parinkus tinkamiausią metodą, paciento lūkesčiai gali būti įgyvendinti.

Pasiruošimas plastinei operacijai

Tinkamas pasiruošimas yra sudėtinė sėkmingos operacijos ir sklandaus gijimo dalis. Visi žingsniai detaliai išnagrinėjami su chirurgu.

Visais atvejais paciento prašoma vengti didelio kiekio alkoholio vartojimo bei mesti rūkyti likus 1 mėnesiui iki operacijos. Nikotinas ir alkoholis turi didelę įtaką žaizdų gijimui bei širdies ir kraujagyslių sistemai, kuri šiuo metu turi veikti sklandžiai.

Kasdienė mankšta ir subalansuota mityba taip pat labai svarbi siekiant pagerinti metabolizmą, o kartu ir žaizdų gijimą.

Prieš pat operaciją pacientas turi pasitikrinti sveikatą, jam atliekami kraujo tyrimai, elektrokardiograma ir kitos reikalingos procedūros. Psichologinis pasiruošimas bei realistiški lūkesčiai yra ne mažiau svarbūs.

Plastinės chirurgijos etika

Mityba ir dietaEstetinės chirurgijos paklausa kasmet vis auga, taip parodydama, kad žmonės yra labiau nei bet kada susirūpinę dėl savo išvaizdos. Rekonstrukcinė chirurgija kelia mažiau klausimų, kadangi įprastai ji yra būtinybė ir reikšmingai gelbsti pacientams, kenčiantiems nuo paveldimų sutrikimų. Tuo metu estetinė chirurgija atliekama pacientui išreiškus norą, taigi reikalauja atkreipti daugiau dėmesio į tam tikrus kitus aspektus, tokius kaip pasiryžimo operacijai priežastys, paciento psichikos būklė ir galimos operacijos rizikos.

Tik įvertinęs paciento sveikatos būklę, lūkesčius ir kitus nechirurginius sprendimus, chirurgas nusprendžia, kas geriau paciento interesams – operacijos atlikimas ar atsisakymas tai daryti. Pacientas ir jo chirurgas turėtų visuomet siekti operacijai reikalingo bendro sutarimo. Svarbu žinoti, kad chirurgas gali atsisakyti operuoti, o pacientas turi pasitikėti rekomendacijomis, kuriomis siekiama išspręsti problemą geriausiu įmanomu būdu.

Dažniausiai pasitaikantys mitai apie plastinę chirurgiją

Net jei plastinei operacijai pasiryžtančių moterų skaičius yra gerokai didesnis, chirurginį gydymą kasmet renkasi vis daugiau vyrų. Pavyzdžiui, 2017 metais vyrams buvo buvo atlikta beveik 30 % daugiau operacijų nei 2000-aisiais. Kosmetinė chirurgija yra labai svarbi, kadangi yra skirta tobulinti fizinę išvaizdą, nepriklausomai nuo lyties.

Atsigavimo po operacijos trukmė priklauso nuo pasirinktos operacijos bei nuo konkretaus paciento. Pavyzdžiui, po tokių operacijų kaip pilvo plastika, liposukcija ar krūtų korekcija pirmąsias dienas pacientas praleidžia lovoje. Išvykus iš klinikos, pacientui leidžiama grįžti prie įprastos veiklos, tačiau pakankamai laiko reikia skirti poilsiui, vengti didelio fizinio aktyvumo ir bent 6–8 savaites dėvėti specialią kompresinę aprangą.

Reguliari mankšta ir maistinga dieta gali reikšmingai pagerinti sveikatą ir yra labai svarbi pooperacinio periodo dalis. Deja, vizualinių netobulumų, tokių kaip odos perteklius, riebalai nepageidaujamose vietose (pavyzdžiui, pagurklis) ar raukšlės, įmanoma atsikratyti tik naudojant plastinę chirurgiją.

Statistiškai dauguma pacientų yra viduriniosios klasės atstovai, kurie taupo trokštamai operacijai ar naudoja kitas finansavimo priemones.

Daugybė pacientų nerimauja dėl neigiamo visuomenės požiūrio į plastinę chirurgiją. Vis dėlto savivertė ir pasitikėjimas savimi turėtų diktuoti, kaip priimti vargingą kelių žmonių nuosprendį. Visuomet atsiras žmonių, kurie lengvai priims pokyčius ir padrąsins kitus būti ištikimiems sau.

Mūsų klinika siūlo platų chirurginių operacijų pasirinkimą:

Veido patempimas – odos perteklius aplink kaklą, žandikaulio linija, burna ir kaktos sritis yra pakeliami, tokiu būdu priverčiant pacientą jaustis iki 10 metų jaunesniam.

Akių vokų operacija – išryškinama akių forma, suteikiant jaunatviškesnę išvaizdą. Ši operacija paprastai atliekama norint pakoreguoti nusileidusius akių vokus.

Otoplastika (atlėpusių ausų korekcija) – koreguojamos atlėpusios ausys, keičiant jų formą, poziciją ir proporcijas.

Rinoplastika (nosies korekcija) – nosies korekcijos operacija, apimanti nosies kuprelės pašalinimą, nosies galiuko sumažinimą ir šnervių korekciją.

Skruostų korekcija – skruostai tampa ryškesni, atrodo jaunatviškiau.

Odos užpildai – kitaip nei jų alternatyvos, kai raukšlių formavimasis stabdomas „užšaldant“ raumenis, raukšlės užpildomos hialurono rūgšties užpildais, taip padarant jas mažiau matomas.

Smakro implantas – performuojamos smakro proporcijos.

Krūtų padidinimas – krūtys atrodo pilnesnės, operacijos metu panaudojant implantus.

Krūtų sumažinimas – operacijos metu sumažinamas krūtų dydis.

Krūtų pakėlimas – krūtys pakeliamos kartu pagerinant ir jų formą.

Liposukcija – iš konkrečių sričių pašalinamas nepageidaujamas riebalų kiekis.

Riebalų persodinimas – nuosavi paciento riebalai nusiurbiami nuo liemens, šlaunų, viršutinės rankų dalies ar nugaros ir persodinami į norimas sritis – veidą, krūtis ar sėdmenis.

Pilvo plastika – pilvo srityje pašalinamas odos bei riebalų perteklius.

Koreguojama rankų, šlaunų, kaklo ir krūtų išvaizda, jų stangrumas bei tvirtumas.

Ginekomastija – padidėjusių krūtų liaukų pašalinimas.

Smakro implantai –  veidui suteikiami tvirtesni bruožai, labiau išreikšta žandikaulio linija.

Lytinio organo padidinimas – operacinės technikos leidžia padidinti varpos ilgį bei apimtis.

Kapšelio sumažinimas – pašalinama perteklinė oda ir pagerinama visos kapšelio srities išvaizda.

Vaginoplastika – pagerinamas makšties pralaidumas.

Labiaplastika – patobulinama lytinių lūpų forma ir proporcijos.

Himenoplastika – atkuriama mergystės plėvelė.

Hoodektomija – pašalinama klitorį dengianti oda.

G taško sustiprinimas – į G taško sritį įšvirkščiami nuosavi paciento riebalai ir hialurono rūgštis.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas