Psichologo – psichoterapeuto konsultacija

Užsiregistruokite konsultacijai

Atsiliepimai

G. N.
G. N.
Read More
Specialistai ir Personalas iš didžiosios raidės! Aukštas aptarnavimo lygis, džiaugiuosi pasirinkdama šią kliniką!
J. Z.
J. Z.
Read More
Nordclinic gydytojai ir kiti darbuotojai labai puikus. Labai patenkinta rezultatais!
D. Z.
D. Z.
Read More
Tik puikūs atsiliepimai. Nuostabūs gydytojai, personalas ir aplinka. Rekomenduoju:)
J. K.
J. K.
Read More
Nuostabi klinika, tiek personalas, tiek rezultatas po operacijos, esam labai dėkingi jums.
. M.
. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
J. N.
J. N.
Read More
Didelis ačiū gydytojui Valdemar Loiba už atliktą peties operaciją. Puikus aptarnavimas ir didelis dėmesys pacientui. Nuoširdžiai rekomenduoju šią kliniką!
D. M.
D. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankiusi šitoje klinikoje, dėkinga gydytojui ir visam personalui.
Previous
Next

Gydytojai

Jurgita Černiauskienė

Psichologė, psichoterapeutė, specializuojasi nemigos nemedikamentiniame gydyme, sukaupusi klinikinės patirties dirbant su depresiją, nerimo sutrikimus, traumas patiriančiais pacientais.

Alicja Juškienė

Psichologė, psichoterapeutė, mokslininkė ir dėstytoja, sukaupusi klinikinės ir mokslinės patirties dirbant su depresiją, nerimo sutrikimus, padidintą įtampą patiriančiais pacientais.

Gydytojai

Psichologė, psichoterapeutė, mokslininkė ir dėstytoja, sukaupusi klinikinės ir mokslinės patirties dirbant su depresiją, nerimo sutrikimus, padidintą įtampą patiriančiais pacientais. Specializuojasi nemigos nemedikamentiniame gydyme. Konsultuoja lietuvių, lenkų, anglų ir lietuvių gestų kalbomis.
  • Biomedicinos mokslų daktarė;
  • Lietuvos miego medicinos narė;
  • Lietuvos kognityvinės elgesio asociacijos narė;
  • Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė;
  • Lietuvos psichologų sąjungos valdybų ir komitetų narė.

Psichologo – psichoterapeuto konsultacija

Tikriausiai visi esame patyrę prastos nuotaikos jausmą, kai nesinori keltis rytais iš lovos, eiti į darbą ir pan. Kiekvieno žmogaus organizmas į nuotaikos pokyčius reaguoja skirtingai. Vieni blogai jaučiasi kelias valandas ar dienas, kiti šiame jausme užsibūna ilgą laiką ir pačiam nepavyksta iš jos išeiti.  Suprasti jausmus ir pagerinti savijautą padeda psichologai – psichoterapeutai.

Kam teikiamos psichologo – psichoterapeuto konsultacijos?

Pilnamečiams asmenims susiduriantiems su emocinėmis, santykių, sveikatos ar kitomis problemomis taikoma individuali terapija.

Kada kreiptis pagalbos į psichologą – psichoterapeutą?

Gydymo formos

Dažniausiai psichologas – psichoterapeutas konsultacijos metu dirba su šiomis gydymo formomis:

Tai yra psichologinio gydymo forma. Terapija padeda išspręsti psichologines problemas tokias, kaip: depresija, nerimo sutrikimai, lėtinė nemiga, perdėtos emocinės reakcijos į sunkumus ar problemas, problemos atsiradusios dėl žalingų įpročių. Ši terapijos forma naudojama susiduriant su problemomis santuokoje, turint valgymo ir kitų psichologinių sutrikimų. Terapijos metu stengiamasi sušvelninti paciento simptomus,  pašalinti mąstymo šališkumą ir sustiprinti psichologinį atsparumą. KET efektyvumas įrodytas, ne tik depresijai, nerimo sutrikimams gydyti, bet taip pat lėtinei nemigai gydyti (taikoma trumpalaikė KET nemigai).

Terapijos forma taikoma gydant asmenybės sutrikimus, santykių problemas. 
Schemų terapija – tai sistemiška terapija, kuri išplečia standartinę KET. Joje daug daugiau dėmesio skiriama ieškoti psichologinių problemų priežasčių vaikystėje ir paauglystėje, daugiau dirbama su emocijomis, su terapeuto ir paciento santykiu bei su paciento disfunkcinėmis strategijomis. Schemų terapija, priklausomai nuo paciento poreikių, gali būti trumpalaikė, vidutinės trukmės arba ilgalaikė. Ji skirta gydyti ne ūmius simptomus (tokius kaip sunki depresija, lėtinė nemiga arba panikos priepuoliai, tam taikoma KET), o su asmenybe susijusius įvairių sutrikimų aspektus.

Klinikoje „Nordclinic“ konsultuoja psichoterapeutė, mokslininkė ir lektorė – Alicija JuškienėSpecialistė specializuojasi nemigos, nerimo ir depresijos sutrikimų gydyme ir moko efektyvaus streso įveikos.  Jeigu klientas susiduria su nemiga, rekomenduojame kreiptis į Alicją, kadangi ji yra išskirtinė KET – nemigai specialistė.

Ortopedijos, bariatrijos, kineziterapijos, neurologijos ir psichologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite