Psichologo – psichoterapeuto konsultacija

Užsiregistruokite konsultacijai

Gydytojai

Psichologo – psichoterapeuto konsultacija

Tikriausiai visi esame patyrę prastos nuotaikos jausmą, kai nesinori keltis rytais iš lovos, eiti į darbą ir pan. Kiekvieno žmogaus organizmas į nuotaikos pokyčius reaguoja skirtingai. Vieni blogai jaučiasi kelias valandas ar dienas, kiti šiame jausme užsibūna ilgą laiką ir pačiam nepavyksta iš jos išeiti.  Suprasti jausmus ir pagerinti savijautą padeda psichologai – psichoterapeutai.

Kam teikiamos psichologo – psichoterapeuto konsultacijos?

Pilnamečiams asmenims susiduriantiems su emocinėmis, santykių, sveikatos ar kitomis problemomis taikoma individuali terapija.

Kada kreiptis pagalbos į psichologą – psichoterapeutą?

Gydymo formos

Dažniausiai psichologas – psichoterapeutas konsultacijos metu dirba su šiomis gydymo formomis:

Tai yra psichologinio gydymo forma. Terapija padeda išspręsti psichologines problemas tokias, kaip: depresija, nerimo sutrikimai, lėtinė nemiga, perdėtos emocinės reakcijos į sunkumus ar problemas, problemos atsiradusios dėl žalingų įpročių. Ši terapijos forma naudojama susiduriant su problemomis santuokoje, turint valgymo ir kitų psichologinių sutrikimų. Terapijos metu stengiamasi sušvelninti paciento simptomus,  pašalinti mąstymo šališkumą ir sustiprinti psichologinį atsparumą. KET efektyvumas įrodytas, ne tik depresijai, nerimo sutrikimams gydyti, bet taip pat lėtinei nemigai gydyti (taikoma trumpalaikė KET nemigai).

Terapijos forma taikoma gydant asmenybės sutrikimus, santykių problemas. 
Schemų terapija – tai sistemiška terapija, kuri išplečia standartinę KET. Joje daug daugiau dėmesio skiriama ieškoti psichologinių problemų priežasčių vaikystėje ir paauglystėje, daugiau dirbama su emocijomis, su terapeuto ir paciento santykiu bei su paciento disfunkcinėmis strategijomis. Schemų terapija, priklausomai nuo paciento poreikių, gali būti trumpalaikė, vidutinės trukmės arba ilgalaikė. Ji skirta gydyti ne ūmius simptomus (tokius kaip sunki depresija, lėtinė nemiga arba panikos priepuoliai, tam taikoma KET), o su asmenybe susijusius įvairių sutrikimų aspektus.

Klinikoje „Nordclinic“ konsultuoja psichoterapeutė, mokslininkė ir lektorė – Alicija JuškienėSpecialistė specializuojasi nemigos, nerimo ir depresijos sutrikimų gydyme ir moko efektyvaus streso įveikos.  Jeigu klientas susiduria su nemiga, rekomenduojame kreiptis į Alicją, kadangi ji yra išskirtinė KET – nemigai specialistė.

Ortopedijos, bariatrijos, kineziterapijos, neurologijos ir psichologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite