Ginekologinis plazmoliftingas

Mūsų klinika

Mūsų ginekologijos ir urologijos padalinys Savanorių pr. 245 – tai daugiau nei 25 metus Kaune sėkmingai veikianti bei dešimtis tūkstančių pacientų turėjusi buvusi Kauno „Motina ir vaikas“ klinika. Tuo pačiu tai ir modernios bei šiuolaikiškos klinikos „Nordclinic“ dalis, kuri taip pat teikia plastinės chirurgijos, bariatrijos, ortopedijos, dermatologijos ir kitas medicinines paslaugas.

Gydytojų ginekologų komanda

Aukščiausios klasės Voluson S8 aparatas

Plazmoliftingo procedūros ginekologijoje

Kas yra plazmoliftingas?

Plazmoliftingo terapija arba trombocitais praturtintos plazmos injekcijos – jau kelis dešimtmečius Lietuvoje ir pasaulyje populiarėjančios jauninamosios, audinių atsikūrimą veiksmingai skatinančios procedūros. Jos ne tik itin efektyvios, bet ir laikomos saugiomis bei natūraliomis, nes naudojamas paties paciento kraujo produktas – plazma su vertingaisiais trombocitais, kurie pasižymi stipriomis regeneracinėmis savybėmis.

Dėl universalaus poveikio ir fiziologinio pranašumo – iš nuosavo kraujo pagamintas preparatas nesukelia šalutinių reakcijų – plazmoliftingo procedūros taikomos pačiose įvairiausiose estetinės kosmetologijos ir chirurgijos, medicinos srityse. Viena jų – ginekologija, kurioje pasiekiami itin geri rezultatai leidžia spręsti ne tik moters sveikatos problemas, bet ir pagerinti intymaus gyvenimo kokybę bei komfortą.

Kas yra plazmoliftingas ginekologijoje?

Ginekologijoje trombocitais praturtintos plazmos terapija gali būti taikoma gydymo tikslais ar siekiant pagerinti moters lytinį gyvenimą, – dažnai šie tikslai sutampa. Procedūrų metu, priklausomai nuo poreikio, injekcijomis atjauninami kai kurių moters vidinių ir išorinių lytinių organų audiniai, pagerinama lytinių lūpų, makšties audinių būklė. Trombocitų injekcijomis paskatinama odos, gleivinės regeneracija, natūrali kolageno, elastino gamyba, todėl audiniai tampa elastingesni ir stangresni, atkuriamas drėgmės balansas.
Plazmoliftingas yra efektyvus ir natūralus būdas pagerinti moters seksualinę funkciją. Ši terapija gali būti pasitelkiama ir menopauzės periodu, kai dėl estrogenų trūkumo dažniau nei įprasta skundžiamasi makšties sausumu ar nustatoma jos atrofija – išplonėjimas.
Po gimdymų plazmoliftingas padeda greičiau atkurti makšties sienelių tonusą. Kadangi procedūra – nesudėtinga ir saugi, ji gali būti derinama su kitomis chirurginėmis ar lazerinėmis intymios zonos procedūromis, – sustiprina jų poveikį.

Plazmoliftingas gali būti taikomas, kai:

Kodėl plazmoliftingas – toks veiksmingas?

Trombocitai, o tiksliau – juose esantys augimo faktoriai, skatina audinių regeneraciją, gerina kraujo mikrocirkuliaciją ir žaizdų gijimą. Kartu su plazma į konkrečią vietą suleistų trombocitų kiekis bus kiek didesnis nei natūraliai į tą vietą jų prineštų kraujas, todėl visi atsinaujinimo procesai tampa greitesni: ląstelės regeneruojasi, padidėja elastino ir kolageno sintezė. Šalia augimo faktorių, trombocitais papildyta plazma turi ir daugiau įvairių atsinaujinimo procesams reikalingų biologiškai aktyvių medžiagų.

Kadangi plazmoliftingas konkrečioje pasirinktoje vietoje tarsi užkuria paties organizmo regeneracijos (atstatomuosius) procesus, procedūrų poveikis – tiek natūralus, tiek ir individualus.

Kaip daromos plazmoliftingo procedūros?

Iš pacientės venos į mėgintuvėlį paimama apie 20 ml kraujo. Sandariai uždarytas mėgintuvėlis dedamas į procedūrai skirtą aparatą – nedidelę centrifugą, kurioje smarkus sukimo būdu per kelias minutes plazma ir trombocitai atskiriami nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Išgaunamas natūralus ir itin vertingas organizmo produktas, kuris ir yra naudojamas procedūros metu.

Trombocitais papildyta plazma į reikiamas vietas sušvirkščiama itin plona adata, vietiškai nuskausminus. Kartu su kraujo paėmimu, preparato paruošimu bei jo suleidimu užtrunkama apie valandą. Po procedūros moteris yra visiškai darbinga ir gali tuojau pat sugrįžti prie įprastos veiklos. Tačiau nuo lytinių santykių kelias artimiausias dienas rekomenduojama susilaikyti.

Kadangi plazmoliftingo procedūros metu stimuliuojamas paties organizmo gebėjimas regeneruotis, tiek rezultatas, tiek ir procedūrų intensyvumas – individualu. Rekomenduojamos atlikti 3 procedūros kas 3 mėnesius. Rezultatas juntamas jau po pirmos injekcijos ir jis yra per laiką gerėjantis, mat sužadintiems regeneraciniams procesams reikia šiek tiek laiko.

Prieš procedūras reikalinga jas atliksiančio gydytojo konsultacija, taip pat rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus. Pacientėms užtikrinamas visiškas anonimiškumas. 

Derinama su kitomis procedūromis bei chirurgija

Dėl savo stipraus regeneracinio poveikio, kuomet visi gijimo procesai paspartinami, plazmoliftingo terapija gali būti derinama su kitomis estetinėmis, lazerinėmis procedūromis bei estetine chirurgija. Trombocitais papildytos plazmos injekcijos pasitelkiamos ir estetinėms procedūroms, pavyzdžiui, puikiai dera su hialurono užpildais – sustiprinamas drėkinamasis poveikis. 

Ginekologijos ir urologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite