Plastinės chirurgijos operacijos vyrams

Nuotraukos prieš ir po

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Plastinės chirurgijos operacijos vyrams

Kodėl plastinė chirurgija nėra skirta vien tik moterims?

Vienas dažniausių mitų apie plastinę chirurgija yra, kad ji populiari tik moterų tarpe. Tačiau šis mitas visiškai nepagrįstas ir, nepaisant to, kad vis daugiau moterų renkasi plastinės chirurgijos gydytojų paslaugas, kasmet daugėja ir plastinės chirurgijos pacientų vyrų. Plastinė chirurgija vis labiau populiarėja, nes vis daugiau žmonių ją renkasi dėl to, kad pagerintų savo fizinę išvaizdą. Ir tai nepriklauso nuo lyties.

Yra daug priežasčių, dėl kurių auga plastinės chirurgijos vyrų pacientų skaičius. Ir viena tokių pagrindinių priežasčių yra šių dienų kultūrinės tendencijos. Šiais laikais gruboko ir šiurkštoko vyrio stereotipas tapo atgyvena, nes šiandien „tikras vyras“ gali būti visai kitoks. Be to, gera fizinė žmogaus išvaizda suteikia jam daugiau pasitikėjimo savimi, kas svarbu ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir siekiant profesinių tikslų. Plastinė chirurgija taip pat padeda išspręsti daug įvairiausių sveikatos problemų, koreguoja fizinius defektus, kurie žmonėms kelia daug diskomforto (pavyzdžiui, ginekomastija).

Kas yra plastinė chirurgija?

Modernioji plastinė chirurgija palaipsniui atsirado iš rekonstrukcinių korekcijų, o vėliau vis dažniau ėmė gerinti pacientų išvaizdą. Daugiau nei prieš šimtmetį, kada plastinės chirurgijos gydytojai apskritai nebuvo ruošiami kaip tokie, kitose medicinos srityse, tokiose, kaip otoralingologija ar ortopedija, besispecializuojantys gydytojai, pradėjo atlikinėti veido ar kitų kūno vietų korekcines operacijas.

Šiandienos plastinė chirurgija yra nepriklausoma ir gerai visiems žinoma sritis. Plastikos chirurgai gali atlikti dešimtis įvairiausių operacijų bei procedūrų, kurios pakankamai saugios bei apima tiek rekonstrukcinę, tiek estetinę chirurgiją. Plastinė chirurgija vadinama rekonstrukcine tada, kai dėl medicininių būklių ar traumų reikia atlikti tam tikrų kūno dalių rekonstrukcines operacijas tam, kad būtų atstatytos jų funkcijos ar net būtų padėta pacientui išgyventi. Tai tokios paveldimos patologijos, kaip riešo kanalo sindromas (kada užspaudžiamas riešo nervas), traumos, susijusios su nudegimais ar dideliais randais. Estetinė chirurgija atliekama tada, kai nėra medicininių būklių ir kada jos tikslas yra paciento estetinės išvaizdos ar kūno formų korekcija.

Kas yra tinkamas kandidatas plastinei operacijai?

Nepaisant to, kad plastinės chirurgijos gydytojai atlieka operacijas saugiai, tačiau svarbu paminėti tai, kad plastinės chirurgijos pacientai turi būti geros fizinės ir psichinės sveikatos. Mažos rizikos pacientai yra geros bendrosios sveikatos būklės, nevartojantys daug alkoholio ir daug nerūkantys, jie neturi turėti jokių sveikatos problemų, tokių, kaip diabetas, kraujo krešėjimo problemos ar nutukimas. Jei pacientas turi kokių nors rizikos faktorių, chirurgas gali pakoreguoti operaciją pagal paciento poreikius arba aptarti su pacientu alternatyvius sprendimo būdus.

Kodėl daromos plastinės operacijos?

Rekonstrukcinė chirurgija labai svarbi tuo, kad ji ne tik žymiai pagerina paciento gyvenimo kokybę, bet gali išgelbėti net ir jo gyvybę. Estetinė chirurgija jau yra paties paciento pasirinkimas, ji vaidina svarbų vaidmenį didinant paciento pasitikėjimą savimi ir gerinant jo gyvenimo kokybę.

Egzistuoja daug priežasčių, dėl kurių žmonės renkasi chirurginį gydymą. Viena pagrindinių priežasčių – natūralus senėjimo procesas. Pavyzdžiui, veido raukšlės, kurios atsiranda dėl mažėjančio odos elastingumo, gali būti nesunkiai sumažintos atliekant veido odos pakėlimo operaciją.

Kiti, populiaresni vyru tarpe, plastinės chirurgijos operacijų tipai, yra kūno kontūrų chirurginės operacijos. Egzistuoja dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių pacientai renkasi tokias chirurgines operacijas, kaip abdominoplastika arba riebalų nusiurbimas. Visų pirma, dėl didelio svorio numetimo, plastinės chirurgijos operacijos atliekamos nukarusiai odai pašalinti. Antra – kūno kontūrų gerinimo operacijos atliekamos tam, kad padėtų pacientams turėti norimą kūno formą operuojant tikslines zonas (pavyzdžiui, rankų odos patempimasšlaunų odos patempimas).

Be to, pacientai dažnai priima sprendimus dėl plastinės chirurgijos operacijų dėl įgimtų kūno defektų. Ausųnosies ar kitų kūno vietų proporcijos ir formos gali būti koreguojamos taip, kad atitiktų pacientų lūkesčius.

Pasirengimas plastinės chirurgijos operacijai

Pasirengimas chirurginei operacijai yra neatsiejama jos sėkmės ir greitesnio bei lengvesnio atsistatymo garantas. Išsamiau apie pasirengimą chirurginei operacijai reikia pasikonsultuoti su chirurgu, tačiau dažniausiai pacientų prašoma bent mėnesį iki operacijos ir bent mėnesį po operacijos nevartoti alkoholio ir nerūkyti. To prašoma dėl to, kad nikotinas ir alkoholis turi didelės įtakos žaizdų gijimui ir bendrai širdies bei kraujagyslių sistemos sveikatai. Kasdieniai pratimai ir gerai subalansuota mityba yra svarbūs faktoriai, kurie gerina medžiagų apykaitą ir greitina žaizdų gijimą. Prieš operaciją pacientui reikės atlikti sveikatos būklės vertinimo tyrimus, įskaitant kraujo tyrimą, elektrokardiogramą (EKG) ir kitus. Psichologinis pasiruošimas bei realistiniai lūkesčiai taip pat yra labai svarbūs.

Plastinės chirurgijos etika 

Kiekvienais metais estetinės chirurgijos paslaugų paklausa auga, o tai rodo, kad žmonėms labiau nei bet kada rūpi jų fizinė išvaizda. Rekonstrukcinė chirurgija žymiai rečiau susiduria su dilemomis, nes jos paslaugos pagrįstos būtinybe ir gali labai daug kuo padėti pacientams, kurie turi problemų su įgimtais dalykais. Estetinė chirurgija atliekama paciento pageidavimo pagrindu, todėl čia atsiranda žymiai daugiau tam tikrų aspektų, kuriems būtinas papildomas dėmesys. Tai aspektai, kurie susiję su šios chirurgijos realiu poreikiu, pacientų psichikos sveikata bei galimomis rizikomis.
Chirurgas, įvertinęs paciento sveikatą, jo lūkesčius ir kitas nechirurgines alternatyvas, turi priimti sprendimą dėl operacijos atlikimo arba neatlikimo konkrečiam pacientui, siekdamas užtikrinti didžiausią naudą pacientui. Pacientas ir chirurgas turi visada pasiekti konsensusą dėl operacijos reikalingumo. Norime taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad chirurgas turi teisę atsisakyti atlikti plastinę operaciją, o pacientas turi pasikėti chirurgo rekomendacijomis ir jo noru kiek įmanoma labiau pagelbėti pacientui.

Pagrindiniai mitai apie estetinę chirurgiją

Per ilgas gijimo laikotarpis. Gijimo laikotarpis Iš esmės priklauso nuo atliktos operacijos tipo bei specifikos ir paties paciento. Pavyzdžiui, po tokių operacijų, kaip pilvo plastika, riebalų nusiurbimas, ginekomastija, pacientas lovoje praleidžia tik pirmąsias dienas po operacijos, o išleistas iš klinikos pacientas jau netrukus gali užsiimti įprasta veikla su sąlyga, kad jis pakankamai laiko skiria poilsiui, vengia intensyvių krūvių, dėvi kompresinius drabužius dar šešias savaites po operacijos.

Pratimai ir dieta kaip alternatyva. Reguliarūs fiziniai pratimai ir gerai subalansuota dieta gali žymiai pagerinti sveikatos būklę, o tai yra labai svarbu ir pooperaciniu laikotarpiu. Tačiau matomi trūkumai, tokie, kaip nukarusi oda nekomfortabiliose vietose (pavyzdžiui, smakro oda) arba raukšlės gali būti pašalintos tik pasitelkiant plastinę chirurgiją.

Turtingųjų privilegija. Statistiniu požiūriu, didžioji dalis pacientų yra viduriniosios socialinės klasės, kurie susitaupo lėšų norimoms operacijoms arba naudojasi išsimokėjimo paslaugomis.

Neigiamas kitų požiūris. Daugelis pacientų jaudinasi dėl neigiamo visuomenės požiūrio į plastinę chirurgiją. Tačiau savivertė ir pasitikėjimas turėtų būti lemiantys faktoriai dėl to, kaip asmuo jaučiasi, o ne kokie nors visuomenės sukurti mitai ar prietarai. Visada bus didelis ratas žmonių, kurie pokyčius priims lengvai ir paskatins kitus jaustis gerai.

Sportas po plastinės chirurgijos

Gerai žinoma, kad daug sportuojančių žmonių renkasi plastinę chirurgiją tam, kad sutvarkytų tam tikrus savo išvaizdos trūkumus, kurių sutvarkyti neįmanoma gerai subalansuotomis dietomis ar sporto veikla. Tačiau apie tai, ar galima intensyviau sportuoti po plastinės chirurgijos operacijų, dar plačiai tebediskutuojama. 

Pagrindinė bendroji taisyklė yra vengti bet kokios fizinės veiklos 48 valandas po bet kokios plastinės operacijos. Vėliau, per pirmąsias 2 savaites po operacijos, galima pradėti nesunkią fizinę veiklą. Priklausomai nuo atliktos operacijos tipo, Jūsų chirurgas rekomenduos, kokia fizine veikla galite užsiimti ar kokios fizinės veiklos turėtumėte vengti pirmąjį mėnesį po operacijos. Pateikiame kelias bendrojo pobūdžio rekomendacijas, kurios gali būti naudingos dėl fizinės veiklos po operacijos:

 • nedarykite jokių pratimų, jei yra patinimų;
 • nedarykite jokių pratimų, jei yra mėlynių;
 • nedarykite jokių pratimų, jei jaučiate skausmus kurioje nors vietoje.

Gijimo laikas po operacijos kiekvienam pacientui gali skirtis. Rekomenduojame neskubėti ir palaukti, kol kūnas visiškai atsistatys, t.y. aktyviai sportuoti praėjus maždaug 1,5-2 mėnesiams po operacijos. Po šio laikotarpio galėsite palaipsniui grįžti prie savo įprasto sportinio režimo. Reikia atminti ir tai, kad sportas naudingas tiek fizinei, tiek protinei žmogaus sveikatai. Tad reikės truputį palaukti, kol kūnas sugis, o tada galėsite netrukus pradėti sportuoti.

Dėl kokių priežasčių rinktis operacijas užsienyje?

Chirurgines operacijas užsienyje pacientai renkasi dėl įvairių priežasčių.

 • Pirmiausia, dėl žymiai pigesnių paslaugų užsienyje net paskaičiavus kelionės ir apsigyvenimo kitoje šalyje išlaidas. Svarbu paminėti tai, kad kainos dažniausiai būna mažesnės dėl ekonominių skirtumų ir kad tai neturi nieko bendro su operacijų kokybe. 
 • Antroji priežastis – operacijos laukimo laikas, kuris kitoje valstybėje gali būti gerokai trumpesnis. Laukimo laikas gali būti trumpesnis ir dėl to, kad klinika specializuojasi aptarnaudama tik pacientus iš užsienio ir skirdama savo laiką ir dėmesį išskirtinai tik tokiems pacientams. 
 • Trečioji priežastis – didelė chirurgų patirtis. Kiekvienas specialistas investuoja laiką ir energiją tobulindamas savo darbo metodiką, mokydamasis iš kitų chirurgų iš užsienio, dalinasi bei keičiasi savo žiniomis. Be to, visi mūsų gydytojai kalba angliškai, tad niekada nebus kalbos barjero tarp chirurgo ir paciento. kalbant apie ligoninę, visos  sveikatos įstaigos yra sertifikuotos ir laikosi visų galiojančių standartų, todėl pacientai gali visiškai pasitikėti jais besirūpinančia klinika.
 • Galiausiai – žmonės dažnai mėgsta derinti atostogas su chirurginėmis procedūromis, ypač tada, kai juos kelionės metu lydi ir jiems padeda kitas asmuo.

Mūsų klinika siūlo įvairias chirurgines operacijas:

Veido ir kaklo        

Veido odos pakėlimas – nukarusi oda aplink kaklą, žandikaulio liniją, burną ir kaktos zonoje, kada oda pakeliama ir po operacijos pacientas atrodo iki 10 metų atjaunėjęs;

Akių vokų pakėlimo operacija – pagerinama akių vokų forma, pacientas atrodo atjaunėjęs. Ši procedūra paprastai atliekama siekiant pakoreguoti užkritusius vokus;

Otoplastika (atlėpusių ausų korekcija) – koreguojamos atlėpusios ausys gerinant jų formą, padėtį ir proporcijas;

Rinoplastika (nosies operacijos) – nosies koregavimo procedūra koreguojant nosies pakumpimą, nosies ilgio mažinimas ir šnervių korekcija;

Smakro implantas – koreguojama smakro forma.

Kūno kontūravimas

Riebalų nusiurbimas – pašalinami nepageidaujami riebaliniai audiniai nuo tam tikrų vietų;

Pilvo plastika – pašalinama nukarusi oda ir riebalų perteklius pilvo srityje;

Žastų plastika –  pašalinama nukarusi rankos oda ir pertekliniai audiniai nuo viršutinės rankos dalies;

Šlaunų plastika –  pašalinama perteklinė oda Ir pertekliniai riebaliniai audiniai. Šlaunų plastikos metu dažniausiai atliekamas ir vidinės šlaunies dalies riebalų nusiurbimas;

Ginekomastika – pašalinamos padidėjusios vyriškos krūtų liaukos.

Intymių vietų operacijos

Varpos plastika – tam tikrais chirurginiais sprendimais įmanoma padidinti varpos ilgį ir storį;

Kapšelio mažinimas – pašalinama perteklinė oda ir pagerinama kapšelio zonos išvaizda.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas