Prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

2016 EADV Michael Hornstein mokslinė stipendija jauniesiems gydytojams, Graikija, Atėnai 2015 Geriausias e-pranešimas: Influence of ionized (electrolyzed) water on the embryo Development. 8-oji Baltijos morfologų konferencija, Vilnius, 2015. 2014 Geriausias žodinis pranešimas: Project “Life under the sun” – benefit for children’s knowledge and habits, BADV, Ryga, 2014 2014 Geriausias e-pranešimas: The influence of ionized (eleztrolyzed) water on rats physical status and their embryos development, Evolutionary medicine: perspectives in understanding health and disease, Vilnius, 2014

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

Prakaitavimas – natūralus mūsų organizmo procesas, reguliuojantis kūno temperatūrą. Jis pasireiškia esant didesniam fiziniam krūviui, dėl hormoninės veiklos ar patiriant stresą. Visgi, pasitaiko atvejų, kuomet prakaitavimas itin suaktyvėja: žmogų vargina nuolat drėkstantys delnai, pažastys, pėdos. Tai – vadinamoji hiperhidrozė.

Hiperhidrozė, arba perteklinis prakaitavimas, gali būti įgimta ar įgyta gyvenimo eigoje dėl įvairių priežasčių: infekcijų, ligų, traumų, diabeto, nėštumo, padidėjusio kūno svorio ir t.t. Hiperhidrozė gali pasireikšti bet kuriuo dienos metu nepriklausomai nuo sezono.

Tai ne tik medicininė, bet ir socialinė problema: žmonės, patiriantys padidėjusį prakaitavimą, dažnai jaučia nerimą, nepasitikėjimą savimi, renkasi socialinę atskirtį. Tačiau viso to galima išvengti pasitelkiant botulino toksino injekcijas.

Kas yra botulino toksinas ir kaip jis naudojamas prakaitavimo gydymui?

Botulino toksinas – tai neurotoksinas, kuris laikinai blokuoja raumenyse acetilcholino išsiskyrimą, slopindamos prakaito liaukų veiklą. Botulino toksino injekcijos naudojamos įvariai:

Hiperhidrozės atveju, botulino toksino injekcija laikinai blokuoja į prakaito liaukas paduodamus nervinius impulsus – taip sumažinamas prakaito išsiskyrimas. Tai minimaliai invazinė ir itin efektyvi procedūra prakaitavimui sustabdyti.

Kaip atliekamos botulino toksino injekcijos?

Prieš atliekant botulino toksino injekciją, kaip ir prieš bet kurią kitą procedūrą Nordclinic klinikoje, gydytojas dermatovenerologas individualiai įvertina paciento situaciją ir tiksliai apskaičiuoja injekcijos dozę.

Prieš procedūrą oda lokaliai nuskausminama (jei atliekama delnų ir padų odoje). Botulino toksino injekcijos daromos itin plona adata pažymėtuose taškuose. Procedūra trunka apie 30 minučių, o pirmieji pokyčiai pastebimi jau po 3-5 dienų.

Ko tikėtis po botulino toksino injekcijų?

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas