Skrandžio balionas

Prieš ir po svorio numetimo

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Prof. Almantas Maleckas yra atlikęs virš 7000 bariatrinių operacijų, laisvai kalba 4 kalbomis. Taip pat jau 15 metų reguliariai dirba ir vienoje didžiausių Skandinavijos universitetinių ligoninių Geteborge, Švedijoje. Profesorius yra vienas iš laparoskopinės chirurgijos pradininkų Rytų ir Vidurio Europos regione.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojai

Abdominalinės chirurgijos gydytoja

  • Dalyvauja mokslinėse tarptautinėse bei Lietuvos konferencijose;
  • Pristato pranešimus nutukimo, onkologijos bei edukacijos temomis.

Visapusiškai palaikoma lieknėjimo kelionė

Kas yra skrandžio balionas?

Skrandžio balionas –  tai minkštas nuryjant į skrandį patenkantis balionas. Tai vienintelis skrandžio balionas, kuris patenka į skrandį ir iš jo pasišalina be operacijos, be endoskopijos, be nejautros. Balionas nuryjamas per trumpą 20 min. trunkantį vizitą pas gydytoją. Po maždaug 16 savaičių jis ištuštėja ir natūraliai pasišalina.

Kiek svorio galima numesti su skrandžio balionu?

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad po maždaug 16 savaičių programos pacientams, kurių skrandyje buvo balionas, pavyko atsikratyti vidutiniškai nuo 10 iki 15 kg svorio.

 

Kas vyksta procedūros dieną?

Jūs nuryjate kapsulę, kurioje yra nepripildytas balionas, sujungtas su plonu jungiamuoju vamzdeliu. Kai rentgenograma patvirtina, kad balionas yra skrandyje, kateteriu jis pripildomas 550 ml vandens. Siekiant įsitikinti, kad balionas prisipildė, atliekama antroji rentgenograma. Implantavimas vyksta 20 min. trukmės ambulatorinio vizito pas gydytoją metu.

Ar lengva nuryti?

Publikuotais duomenimis, 99,9 % pacientų skrandžio balioną pavyko nuryti sėkmingai. Jei sunku nuryti kapsulę patiems, gydytojas gali padėti, plona vielute švelniai sustandindamas kateterį.

Koks galimas šalutinis poveikis po baliono procedūros?

Kai kuriuos pacientus po baliono procedūros gali pykinti, jie gali jausti pilvo spazmus, kartais vemia. Daugeliu atvejų šiuos simptomus pavyksta numalšinti skiriant įprastinius medikamentus.

Kiek laiko po baliono implantavimo prireikia grįžti prie kasdienės veiklos?

Laikydamiesi gydytojo rekomendacijų, daugelis žmonių įprastos veiklos gali imtis po implantavimo praėjus dienai ar dviem. Kai kurie žmonės gali patirti ilgesnį šalutinį poveikį. Po procedūros rekomenduojama numatyti kelias laisvas dienas arba ją planuoti penktadienį, kad savaitgalis būtų laisvas.

Kaip balionas pašalinamas?

Maždaug po 16 savaičių baliono viduje esantis vožtuvas savaime atsiveria, balionas ištuštėja ir natūraliai pasišalina per virškinimo traktą be jokios papildomos procedūros. Retais atvejais ištuštėjęs balionas gali pasišalinti ir vemiant, bet tai nesietina su jokiu iki šiol fiksuotu šalutiniu poveikiu.

Ar yra kokių nors mitybos apribojimų?

Siekiant geriausių rezultatų ir geresnės savijautos jus prižiūrintis gydytojas dietologas programos laikotarpiu pateiks individualias mitybos rekomendacijas.

Kas vyksta balionui pasišalinus?

Balionui pasišalinus, programa trunka dar 1 mėnesį pacientą prižiūrint programos gydytojų komandai. Pasibaigus programai, pacientai išlaiko sukurtus naujus sveikos gyvensenos įpročius. Remiantis klinikine studija, kurioje dalyvavo 509 pacientai, nustatyta, kad 95 % atvejų programos laikotarpiu pasiektas rezultatas išlieka 12 mėnesių po programos pabaigos.

Ar skrandžio balionas geriau nei tik dieta?

Naujausių klinikinių tyrimų duomenimis, 16 savaičių intensyvią gyvensenos (mitybos ir fizinio aktyvumo) keitimo programą derinant kartu su skrandžio balionu, pastebėtas reikšmingesnis svorio sumažėjimas, palyginti su svorio sumažėjimu pakeitus tik gyvenseną. Per 16 savaičių 10 % bendro kūno svorio sėkmingai numetė 72 % pacientų, ir tik 8 % tą patį rezultatą pasiekė naudodamiesi tik mitybos ir fizinio aktyvumo programomis.

Ar aplinkiniai žmonės supras, kad skrandyje turiu balioną?

Skrandžio balionas – tai visiškai diskretiška ir anonimiška patirtis. Kol patys aplinkiniams nepasakysite, niekas nesužinos, kad Jums implantuotas balionas. Apie balioną nėra poreikio pasakoti nei šeimai, nei draugams, nei kolegoms, nebent patys to pageidaujate!

Kaip veikia skrandžio balionas?

Balionas Jūsų skrandyje užima tam tikrą tūrį ir sukuria ankstyvą sotumo jausmą. Tai sumažina alkio jausmą, vadinasi, kiekvieną kartą valgydami suvalgysite mažiau

Greičiau pasitenkinsite maistu

Valgysite mažesnes maisto porcijas

Sukuriamas ankstyvas sotumo jausmas

Sumažinsite potraukį maistui

Maistas skrandyje išliks ilgiau

Mažiau užkandžiausite

Kaip balionas patenka į skrandį?

Skrandžio baliono implantavimui pakanka trumpo, 20 min. trukmės vizito pas gydytoją.

Balionas implantuojamas 20 min. trukmės vizito pas gydytoją metu. Jūs nurysite kapsulę, sujungtą su plonu jungiamuoju vamzdeliu. Kapsulės viduje yra sulankstytas balionas. Netaikoma operacija, endoskopija ar anestezija. Jums bus atlikta įprastinė rentgenograma įsitikinti, kad kapsulė yra teisingoje padėtyje.

Kapsulei patekus į skrandį, gydytojas per jungiamąjį vamzdelį pripildys balioną skysčiu. Jums dar kartą bus atlikta rentgenograma patvirtinimui, kad balionas prisipildė ir yra reikiamoje padėtyje. Galiausiai gydytojas švelniai ištrauks vamzdelį, ir tuo procedūra pasibaigs. Balionui esant skrandyje – valgysite mažiau ir nejausite alkio.

Maždaug po 16 savaičių skrandyje esančio baliono išleidimo vožtuvas atsidarys – balionas ištuštės ir pasišalins natūraliai virškinamuoju traktu tuštinantis. Tai yra patogus ir saugus būdas pradėti sveikesnį gyvenimo būdą. Retais atvejais ištuštėjęs balionas gali pasišalinti ir vėmimo metu, tačiau tai nesietina su jokiu iki šiol fiksuotu šalutiniu poveikiu.

Jokia lieknėjimo programa nėra stebuklinga

Tačiau skrandžio balionas yra visapusiškai palaikoma gyvenimo būdo programa, prižiūrima multidisciplininės specialistų komandos. Programos metu su Jumis dirbs gydytojų komanda, kurie formuos Jums naujus ir ilgalaikius mitybos bei elgsenos įpročius. Tai padidina tikimybę, kad pasiekti rezultatai išliks ir prarastas svoris negrįš.

Tai nėra „tik balionas“

Skrandžio balionas – 6 mėnesių gyvenimo būdo keitimo programa, pritaikyta Jums

Programos esmė – revoliucinis minkštas balionas, sukuriantis Jūsų skrandyje sotumo jausmą

Privalumas – 6 mėn. gydytojo dietologo priežiūra ilgalaikiam gyvenimo būdo pokyčių užtikrinimui

Kad galėtumėte stebėti savo pažangą, naudokitės kūno analizės svarstyklėmis ir sveikatos stebėjimo priemone, susieta su naudojama programėle

Balionas laikinas – rezultatai nelaikini

Stebuklingų lieknėjimo programų nėra. Efektyvi programa yra pagrįsta mokslu ir gera sveikatos priežiūra. Skrandžio balionas yra kaip tik tai: įrodyta programa, kuri remiasi holistiniu požiūriu į lieknėjimą. Ją sudaro aukštųjų technologijų baliono sprendimas ir visapusiškos pagalbos paketas, skirtas tinkamiems gyvensenos įpročiams ugdyti. Visa tai dėl to, kad naujieji įgūdžiai išliktų ilgai, net ir pasišalinus balionui. Klinikinė studija, kurioje dalyvavo 509 pacientai, pademonstravo, jog 95 % pacientų, kuriems buvo taikyta programa, pasiektą rezultatą pavyko išlaikyti praėjus 12 mėn. po programos pabaigos.

95% pacientų po programos praėjus 12 mėn., išsaugo pasiektus rezultatus

Nedelskite pradėti lieknėjimo kelionės su skrandžio balionu

16 savaičių Jūsų skrandyje esantis balionas kartu su sveikai mitybai ir fiziniam aktyvumui skatinti skirta gyvenimo būdo keitimo programa pagrįstai užtikrina geresnius lieknėjimo rezultatus nei vien tik dieta arba vien tik fizinis aktyvumas

Ortopedijos, bariatrijos ir bendrosios chirurgijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite