Mūsų klinika ir pacientų istorijos žiniasklaidoje

Mūsų klinikos pacientų istorijos „Der Spiegel“ naujienų portale

Klinikoje lankėsi vieno didžiausių Europos naujienų portalo „Der Spiegel“ komanda, kuri nufilmavo reportažą apie mūsų klinikos pacientus, savo sąnarių endoprotezavimo operacijas nusprendusius patikėti atlikti mūsų klinikos patyrusiems gydytojams ortopedams-traumatologams, o reabilitaciją po operacijos – kineziterapeutams.

„BBC One“ laidoje „Disclosure“ pasakojama apie mūsų klinikos pacientę Linda. Ji dalinasi savo istorija apie klubo sąnario pakeitimo operaciją. Taip pat chirurgo komentarai apie pacientus, atvykstančius atlikti ortopedinių operacijų į mūsų kliniką „Nordclinic“.

Steph O’Shea istorija prasidėjo, kai po ilgus metus turėto antsvorio ji numetė 64 kilogramus. Bet ir tai pacientei nesuteikė tokio kūno, apie kurį ji svajojo, kadangi po didelio svorio numetimo atsirado laisvos odos perteklius.

Trokšdama mėgautis visais savo įspūdingais svorio numetimo privalumais, Steph nusprendė atsikratyti ir likusios kabančios odos. Tad pacientė atvyko į mūsų kliniką „Nordclinic“ pasidaryti operaciją, po kurios ji vėl atgaus pasitikėjimą savimi ir savo kūnu.

Plastikos chirurgė Goda Aštrauskaitė davė interviu nacionaliniam britų dienraščiui Forbes. Gydytoja kalbėjo apie maitinimą krūtimi po krūtų didinimo implantais ir kokią įtaką ši operacija gali turėti moterims, ateityje planuojančioms turėti vaikų.

Trys ortopedijos pacientai pasidalijo savo istorijomis apie atvykimą operacijai į mūsų kliniką „Nordclinic“ kaip ir šimtai kitų pacientų iš Jungtinės Karalystės.

Pacientų interviu galite rasti naujienų portale „The Guardian“

Jill atvyko į mūsų kliniką „Nordclinic“ klubo sąnario keitimo operacijai, kadangi Velso NHS (National Health Service) operacijos tektų laukti ilgose eilėse.

Rebecca Waclawyj atvyko į mūsų kliniką „Nordclinic“ po didelio svorio numetimo norėdama pašalinti likusį laisvą odos perteklių.

Tess Giddings7 vaikų mama, per pandemiją numetusi 19 kilogramų, todėl atvyko į mūsų kliniką „Nordclinic“ pilvo plastikos operacijai.

„ITV“ laidoje „Tonigh“ pasakojama apie mūsų klinikos pacientę Bronwen, kuri dalinasi savo istorija apie klubo sąnario pakeitimo operaciją. Taip pat chirurgo komentaras, kodėl britai renkasi atlikti ortopedines operacijas mūsų klinikoje „Nordclinic“.

Pacientas Paul dalyvavo didžiausio ir žinomiausio JK transliuotojo „BBC“ vakaro šou laidoje „One on Lolan LIVE show“ praėjus metams po operacijos. Į mūsų kliniką iš Šiaurės Airijos pacientas atvyko dėl skrandžio mažinimo operacijos. Po operacijos pacientas jau yra numetęs 50 kilogramų.

Mūsų klinikos pacientė Haleigh davė interviu gerai žinomam, vienam seniausių JK naujienų portalui „Daily Mirror“. Praėjus metams ir 4 mėnesiams pacientė pasiekė įspūdingų rezultatų po skrandžio apylankos operacijos ir numetė net 100 kilogramų. Dabar pacientė yra sunkiai atpažįstama ir turi daug daugiau pasitikėjimo savimi.

Mūsų klinikos pacientė Grace davė interviu gerai žinomam naujienų portalui „MailOnline“.

Po ilgų metų laikantis dietos, Grace nusprendė atvykti į Lietuvą skrandžio apylankos operacijai ir ją patikėti mūsų klinikos „Nordclinic“ patyrusiems šios srities gydytojams ekspertams.

Dėl ilgų skrandžio mažinimo operacijos laukimo eilių gimtojoje valstybėje, Dean nusprendė atvykti į Lietuvą ir operaciją patikėti mūsų klinikos „Nordclinic“ patyrusiems šios srities gydytojams ekspertams.

Mūsų klinikos paciento interviu galite išgirsti „BBC Sound“ radijuje.

Hazel atvyko į Lietuvą pirmo klubo sąnario keitimui po to, kai buvo informuota, jog Jungtinėje Karalystėje šios operacijos tektų laukti net tris metus.

Mūsų klinikos pacientės interviu galite rasti naujienų portale „The Telegraph“

    Užsiregistruokite      Užsiregistruokite