Mommy makeover – Pilvo ir krūtų plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.;
 • T. Urbonas Londone – gegužės 25-26 d.
 • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Prieš ir po pilvo ir krūtų plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Pilvo ir krūtų plastika (mommy makeover)

Kas yra pilvo ir krūtų plastika?

Motinystė – neabejotinai nuostabi patirtis, kurios metu moters kūnas susiduria su daug pokyčių. Kai kuriais atvejais jie būna pernelyg ryškūs, kad, norint susigrąžinti ankstesnes formas, pakaktų dietos ir mankštos pratimų. Kadangi nėštumo metu paveikiamos įvairios kūno dalys, turite galimybę jas visas koreguoti chirurginiu būdu. Pilvo ir krūtų plastika – kombinuota chirurginė procedūra, skirta padėti moterims, norinčioms susigrąžinti savo prieš nėštumą turėtas formas, pašalinant ant pilvo likusį odos perteklių, pakeliant nukarusias krūtis ar koreguojant kitus trūkumus. Ši procedūra ypač tinka kelis kartus gimdžiusioms ar iškart daugiau nei vieną kūdikį išnešiojusioms moterims.

Kaip kūnas keičiasi nėštumo metu?

Krūtys. Dėl hormonų pokyčių krūtys labiau aprūpinamos krauju, intensyviai vystosi liaukų audiniai, todėl krūtys tampa vis didesnės ir stangresnės – taip jūsų kūnas ruošiasi maitinti naujagimį. Kai nustojate maitinti kūdikį, krūtys pradeda grįžti prie savo pirminės išvaizdos. Deja, daugeliu atvejų krūtų oda nutįsta, pasidengia strijomis, o krūtinė nukąra.

Pilvo raumenys. Tam, kad vaisius turėtų pakankamai vietos, pilvo ertmė išsiplečia. Hormoniniai jungiamųjų audinių pokyčiai, mechaninis pilvo sienos slėgis ir vidinių organų poslinkis lemia būklę, kuri vadinama diastaze arba tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimu. Kitaip tariant, erdvė tarp jūsų dešiniojo ir kairiojo pilvo raumenų tampa didesnė. Kartais pasitaiko, kad diastazė po gimdymo niekur nedingsta, o pilvas išlieka atsikišęs.

Oda. Nėštumo metu keičiasi visas jūsų kūnas, o oda nėra išimtis – gali išsivystyti strijų, išsiplėsti venos, padidėti pigmentacija ar net atsirasti aknė. Negana to, jūsų oda turi gerokai plėstis, nes pilvas auga itin greitai. Po gimdymo moters liemens linija labai greitai subliūkšta, todėl oda šioje zonoje atsilaisvina ir nukąra. Beje, jei pernelyg greitai netenkate svorio, gali būti paveiktos ir kitos jūsų kūno dalys.

Kokios procedūros apima pilvo ir krūtų plastiką?

 Pilvo ir krūtų plastikos apibrėžimas paprastai apima krūtų papildymą implantais ir abdominoplastiką. Jei reikia, kombinaciją galima papildyti riebalų nusiurbimo ar lytinių lūpų plastikos operacijomis. Pilvo ir krūtų plastikos procedūrų pasirinkimas yra individualus ir, priklausomai nuo pacientės poreikių, gali labai skirtis.

Procedūros, kurios gali būti derinamos tarpusavyje, atsižvelgiant į norimus rezultatus:

 • krūtų pakėlimas pagerina nukarusių krūtų išvaizdą. Procedūros metu taip pat gali būti koreguojama spenelių padėtis ir areolių dydis
 • krūtų augmentacija leidžia padidinti krūtis, naudojant krūtų implantus
 • riebalų nusiurbimas (liposukcija) padeda atsikratyti sunkiai įveikiamų riebalų sankaupų įvairiose kūno vietose. Įprastai naudojamas vienas iš metodų – „drėgna“ arba lazerinė liposukcija
 • abdominoplastika arba pilvo plastika atliekama, siekiant pašalinti odos perteklių ir sutraukti sieninius raumenis pilvo zonoje. Atsižvelgiant į probleminės zonos dydį, chirurgas rekomenduos visą ar minimalią pilvo plastiką
 • žastų ar šlaunų odos patempimas. Procedūros metu kabanti oda ir riebalinis audinys yra pašalinami nuo viršutinės rankų dalies ar šlaunų
 • intymių vietų plastika apima makšties atjauninimo, lytinių lūpų ar klitorio korekciją

Ar pilvo ir krūtų plastika yra saugi?

Planuojant kombinuotą chirurginę procedūrą, daugeliui gali kilti nerimas dėl jos saugumo. Kaip ir bet kuri kita operacija, pilvo ir krūtų plastika kelia tam tikrą riziką, kuri yra kiek didesnė, nei atliekant tas pačias procedūras (pilvo plastiką, krūtų pakėlimą ir t. t.) atskirai. Paprastai tai siejama su ilgesne anestezijos trukme. Vis dėlto padedant kompetentingai komandai ir jums pačiai, rizika sumažėja iki minimumo.

Pasiruošimas pilvo ir krūtų plastikai

Pasiruošimo procesas prasideda gerokai prieš chirurginę procedūrą. Vis dėlto tai neturėtų kelti problemų, kadangi rekomenduojama luktelėti bent pusmetį po vaiko gimimo, kad būtų galima atlikti pilvo ir krūtų plastikos operaciją.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos jums gali prireikti skausmą malšinančių vaistų ar kitų preparatų, kuriuos suteiksime ar paskirsime klinikoje. Kai kuriais atvejais gali būti įvestas vamzdelis operuotoje vietoje atsirandančių skysčių pertekliui ištekėti. Taip pat mažiausiai du kartus jus aplankys ir apžiūrės chirurgas. Po operacijos patariama reguliariai eiti pasivaikščioti, kad išvengtumėte kraujo krešėjimo sukeliamų komplikacijų. Tam, kad žaizdos gytų sklandžiai, svarbi tinkama apranga,  todėl jūs gausite reikalingų drabužių komplektą.

Galutiniai rezultatai ir randėjimas

Įprastai norint pamatyti galutinį rezultatą prireiks mažiausiai 6 mėnesių, o randai tampa mažiau matomi maždaug per dvejus metus po atliktos operacijos. Randai yra natūrali ir neišvengiama operacinio pjūvio pasekmė, tačiau jūsų chirurgas užtikrins, kad jie būtų kiek įmanoma mažiau pastebimi. Paprastai pjūviai atliekami odos raukšlėse ir gali būti lengvai pridengiami apatiniais drabužiais. Be to, kai žaizdos bus visiškai sugijusios, galėsite reguliariai naudoti specialų randus gydantį kremą. Randėjimo procesas yra labai individualus ir priklauso nuo jūsų kūno ypatumų, taip pat ir nuo to, kaip atsakingai laikysitės pooperacinių nurodymų.

 Kodėl verta rinktis pilvo ir krūtų plastiką?

 Pilvo ir krūtų plastika gali turėti šiek tiek aukštesnę komplikacijų riziką, tačiau dauguma pacienčių yra linkusios labiau rizikuoti, nei operuotis keletą kartų ir atskirai gyti po kiekvienos procedūros. Be to, galutiniai rezultatai matomi daug greičiau, o jūs iš karto galite mėgautis savo nauju kūnu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad kelių procedūrų derinimas yra pigiau nei atskirai mokėti už kiekvieną intervenciją.

Pilvo ir krūtų plastika yra puikus sprendimas visoms moterims, kurios jaučiasi nepatogiai turėdamos odos perteklių, nukarusias krūtis ir kitus po nėštumo atsiradusius trūkumus. Tai saugus, patogus ir palyginti pigus būdas atgauti pasitikėjimą savimi. Chirurgo konsultacijos metu bus aptartas jūsų individualus pasirengimo planas ir atsakyti visi kylantys klausimai.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite