Mommy makeover – Pilvo ir krūtų plastika

 • chirurgo konsultacija
 • reikalingas sveikatos patikrinimas
 • operacija
 • anestezija
 • hospitalizacija (2 dienos)
 • gijimą greitinantis masažas
 • 24/7 asmeninė priežiūra klinikoje
 • pervežimas iš / į oro uostą, viešbutį ir kliniką

Nurodytos preliminarios pogimdyvinės plastikos operacijos kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Prieš ir po pilvo ir krūtų plastikos

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai
Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Pilvo ir krūtų plastika (mommy makeover)

Kas yra pilvo ir krūtų plastika?

Pilvo ir krūtų plastika (mommy makeover)Motinystė – neabejotinai nuostabi patirtis, kurios metu moters kūnas susiduria su daug pokyčių. Kai kuriais atvejais jie būna pernelyg ryškūs, kad, norint susigrąžinti ankstesnes formas, pakaktų dietos ir mankštos pratimų. Kadangi nėštumo metu paveikiamos įvairios kūno dalys, turite galimybę jas visas koreguoti chirurginiu būdu. Pilvo ir krūtų plastika – kombinuota chirurginė procedūra, skirta padėti moterims, norinčioms susigrąžinti savo prieš nėštumą turėtas formas, pašalinant ant pilvo likusį odos perteklių, pakeliant nukarusias krūtis ar koreguojant kitus trūkumus. Ši procedūra ypač tinka kelis kartus gimdžiusioms ar iškart daugiau nei vieną kūdikį išnešiojusioms moterims.

Kaip kūnas keičiasi nėštumo metu?

Krūtys. Dėl hormonų pokyčių krūtys labiau aprūpinamos krauju, intensyviai vystosi liaukų audiniai, todėl krūtys tampa vis didesnės ir stangresnės – taip jūsų kūnas ruošiasi maitinti naujagimį. Kai nustojate maitinti kūdikį, krūtys pradeda grįžti prie savo pirminės išvaizdos. Deja, daugeliu atvejų krūtų oda nutįsta, pasidengia strijomis, o krūtinė nukąra.

mommy makeoverPilvo raumenys. Tam, kad vaisius turėtų pakankamai vietos, pilvo ertmė išsiplečia. Hormoniniai jungiamųjų audinių pokyčiai, mechaninis pilvo sienos slėgis ir vidinių organų poslinkis lemia būklę, kuri vadinama diastaze arba tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimu. Kitaip tariant, erdvė tarp jūsų dešiniojo ir kairiojo pilvo raumenų tampa didesnė. Kartais pasitaiko, kad diastazė po gimdymo niekur nedingsta, o pilvas išlieka atsikišęs.

Oda. Nėštumo metu keičiasi visas jūsų kūnas, o oda nėra išimtis – gali išsivystyti strijų, išsiplėsti venos, padidėti pigmentacija ar net atsirasti aknė. Negana to, jūsų oda turi gerokai plėstis, nes pilvas auga itin greitai. Po gimdymo moters liemens linija labai greitai subliūkšta, todėl oda šioje zonoje atsilaisvina ir nukąra. Beje, jei pernelyg greitai netenkate svorio, gali būti paveiktos ir kitos jūsų kūno dalys.

Prieš ir po nuotraukos

Prieš Po

Kokios procedūros apima pilvo ir krūtų plastiką?

 Pilvo ir krūtų plastikos apibrėžimas paprastai apima krūtų papildymą implantais ir abdominoplastiką. Jei reikia, kombinaciją galima papildyti riebalų nusiurbimo ar lytinių lūpų plastikos operacijomis. Pilvo ir krūtų plastikos procedūrų pasirinkimas yra individualus ir, priklausomai nuo pacientės poreikių, gali labai skirtis.

Procedūros, kurios gali būti derinamos tarpusavyje, atsižvelgiant į norimus rezultatus:

 • krūtų pakėlimas pagerina nukarusių krūtų išvaizdą. Procedūros metu taip pat gali būti koreguojama spenelių padėtis ir areolių dydis
 • krūtų augmentacija leidžia padidinti krūtis, naudojant krūtų implantus
 • riebalų nusiurbimas (liposukcija) padeda atsikratyti sunkiai įveikiamų riebalų sankaupų įvairiose kūno vietose. Įprastai naudojamas vienas iš metodų – „drėgna“ arba lazerinė liposukcija
 • abdominoplastika arba pilvo plastika atliekama, siekiant pašalinti odos perteklių ir sutraukti sieninius raumenis pilvo zonoje. Atsižvelgiant į probleminės zonos dydį, chirurgas rekomenduos visą ar minimalią pilvo plastiką
 • žastų ar šlaunų odos patempimas. Procedūros metu kabanti oda ir riebalinis audinys yra pašalinami nuo viršutinės rankų dalies ar šlaunų
 • intymių vietų plastika apima makšties atjauninimo, lytinių lūpų ar klitorio korekciją

Ar pilvo ir krūtų plastika yra saugi?

Planuojant kombinuotą chirurginę procedūrą, daugeliui gali kilti nerimas dėl jos saugumo. Kaip ir bet kuri kita operacija, pilvo ir krūtų plastika kelia tam tikrą riziką, kuri yra kiek didesnė, nei atliekant tas pačias procedūras (pilvo plastiką, krūtų pakėlimą ir t. t.) atskirai. Paprastai tai siejama su ilgesne anestezijos trukme. Vis dėlto padedant kompetentingai komandai ir jums pačiai, rizika sumažėja iki minimumo.

Artimiausios konsultacijos jūsų mieste

Vilnius
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Klaipėda
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Marijampolė
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Panevėžys
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos konsultacijoms šalia Jūsų! Mūsų chirurgai reguliariai konsultuoja pacientus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Žiūrėti kalendorių.

Pasiruošimas pilvo ir krūtų plastikai

Pasiruošimo procesas prasideda gerokai prieš chirurginę procedūrą. Vis dėlto tai neturėtų kelti problemų, kadangi rekomenduojama luktelėti bent pusmetį po vaiko gimimo, kad būtų galima atlikti pilvo ir krūtų plastikos operaciją.

Nors jums bus suteikta chirurgo konsultacija, patariama pasitarti ir su savo šeimos gydytoju. Nebijokite užduoti klausimų ir pasidalyti bet kokia nerimą keliančia informacija, susijusia su jūsų sveikatos būkle. Būkite pasiruošusi atsakyti į klausimus apie turimas lėtines ar neseniai turėtas ligas ir jūsų šeimos narių sveikatos būklę. Taip pat turėtumėte paminėti visus naudojamus medikamentus, papildus ir vaistus, nes gali tekti nutraukti kai kurių iš jų vartojimą (pavyzdžiui, gali būti paprašyta nustoti vartoti kontraceptines tabletes ir kitus hormoninius preparatus, kad būtų išvengta sunkių komplikacijų).

Jei rūkote, teks atsisakyti šio įpročio likus 6–8 savaitėms iki numatomos procedūros. Rūkymas stipriai veikia kraujo apytaką, todėl gali sukelti komplikacijų tiek operacijos metu, tiek ir po jos. Kadangi rūkymas sumažina kraujo pratekėjimą į odą ir kitus organus, žaizdos gyja ilgiau nei įprastai.

Turėtumėte gerai jaustis ir būti patenkinta savo esamu svoriu, kadangi po operacijos jis drastiškai nepasikeis. Pilvo plastika neturėtų būti laikoma svorio mažinimo operacija, todėl jūsų KMI (kūno masės indeksas) turėtų siekti apie 27 ir mažiau. Geriausia praktikuoti sveiką gyvenimo būdą mažiausiai vienerius metus iki operacijos, kad chirurgas galėtų pakoreguoti netobulumus, kurių nepavyksta ištaisyti mankštinantis ir laikantis tinkamos dietos.

Jei svarstote apie krūtų pakėlimo procedūrą (didinimą ir / ar pakėlimą), patariama planuoti operaciją praėjus maždaug 6 mėnesiams, kai nustojate maitinti kūdikį krūtimi. Šis laikotarpis reikalingas tam, kad jūsų krūtys atsigautų po hormonų pokyčių ir būtų galima lengviau planuoti operaciją, kai matoma jau reali krūtų forma bei dydis.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos jums gali prireikti skausmą malšinančių vaistų ar kitų preparatų, kuriuos suteiksime ar paskirsime klinikoje. Kai kuriais atvejais gali būti įvestas vamzdelis operuotoje vietoje atsirandančių skysčių pertekliui ištekėti. Taip pat mažiausiai du kartus jus aplankys ir apžiūrės chirurgas. Po operacijos patariama reguliariai eiti pasivaikščioti, kad išvengtumėte kraujo krešėjimo sukeliamų komplikacijų. Tam, kad žaizdos gytų sklandžiai, svarbi tinkama apranga,  todėl jūs gausite reikalingų drabužių komplektą.

Gijimo laikotarpis dažniausiai priklauso nuo konkrečių pasirinktų procedūrų. Daugeliu atvejų ilgiausiai užtrunka atsigauti po pilvo plastikos operacijos. Tačiau prie didžiosios dalies įprastos kasdienės rutinos galėsite grįžti po operacijos praėjus maždaug mėnesiui. Atsigauti po krūtų pakėlimo procedūros trunka nuo 2 iki 3 savaičių, po riebalų nusiurbimo – 1 savaitės. Turite būti pasiruošusi susitaikyti su šiek tiek skausmo, patinimu ir mėlynėmis keletą savaičių po atliktos operacijos – tai visiškai natūrali kūno reakcija į chirurginę intervenciją.

Atminkite, kad, norėdama gyti tinkamai, turėsite riboti treniruotes ir kitą sunkią fizinę veiklą ne trumpiau kaip 8 savaites po operacijos. Taip pat turėtumėte žinoti, kad sunkių svorių (daugiau kaip 5 kg) nešiojimas gali sukelti pooperacinių komplikacijų. Tai itin svarbu, jei jūsų vaikas dar turi būti kilnojamas ir vežiojamas.

Kadangi pilvo ir krūtų plastika turėtų ištaisyti gimdymo sukeltus kūno pokyčius, daugiau nėštumų rekomenduojama neplanuoti. Be to, turėtumėte nepamiršti, kad jūsų galimybės maitinti krūtimi po krūties padidinimo procedūros gali pasikeisti. Bet kuriuo atveju po atliktos operacijos kūdikio žindymas gali turėti įtakos rezultatui.

Galutiniai rezultatai ir randėjimas

Įprastai norint pamatyti galutinį rezultatą prireiks mažiausiai 6 mėnesių, o randai tampa mažiau matomi maždaug per dvejus metus po atliktos operacijos. Randai yra natūrali ir neišvengiama operacinio pjūvio pasekmė, tačiau jūsų chirurgas užtikrins, kad jie būtų kiek įmanoma mažiau pastebimi. Paprastai pjūviai atliekami odos raukšlėse ir gali būti lengvai pridengiami apatiniais drabužiais. Be to, kai žaizdos bus visiškai sugijusios, galėsite reguliariai naudoti specialų randus gydantį kremą. Randėjimo procesas yra labai individualus ir priklauso nuo jūsų kūno ypatumų, taip pat ir nuo to, kaip atsakingai laikysitės pooperacinių nurodymų.

 Kodėl verta rinktis pilvo ir krūtų plastiką?

 Pilvo ir krūtų plastika gali turėti šiek tiek aukštesnę komplikacijų riziką, tačiau dauguma pacienčių yra linkusios labiau rizikuoti, nei operuotis keletą kartų ir atskirai gyti po kiekvienos procedūros. Be to, galutiniai rezultatai matomi daug greičiau, o jūs iš karto galite mėgautis savo nauju kūnu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad kelių procedūrų derinimas yra pigiau nei atskirai mokėti už kiekvieną intervenciją.

Pilvo ir krūtų plastika yra puikus sprendimas visoms moterims, kurios jaučiasi nepatogiai turėdamos odos perteklių, nukarusias krūtis ir kitus po nėštumo atsiradusius trūkumus. Tai saugus, patogus ir palyginti pigus būdas atgauti pasitikėjimą savimi. Chirurgo konsultacijos metu bus aptartas jūsų individualus pasirengimo planas ir atsakyti visi kylantys klausimai.

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Mus pasirinko

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas