Artroskopija

Mūsų užsienio pacientų atsiliepimai

Esame viena didžiausių klinikų Baltijos ir Rytų Europos regione. Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Justin McCormick, Airija
Justin McCormick, Airija
Read More
Mano mama, kuriai 80 metų, vis jautė vieno klubo skausmą. Vietinėje klinikoje gydymo būtų tekę laukti beveik 2 metus, tad mums pasiūlė susisiekti su „Nordclinic“. Visa patirtis šioje klinikoje buvo teigiama, viskas, pradedant komunikacija, baigiant kelione namo buvo profesionaliai sukoordinuota mandagaus klinikos personalo. Tad tikrai rekomenduoju šią kliniką.
Annette, Velsas
Annette, Velsas
Read More
Visa mano patirtis buvo nepriekaištinga, operacijos laiko derinimas, konsultacijos, mokėjimai vyko sklandžiai. Pati klinika gražiai įrengta, tvarkinga, personalas nuostabus. Labai rekomenduoju pasilikti kelioms dienoms ir reabilitacijos centre po operacijos, tai labai padeda greitesniam atsistatymui. Tikrai rekomenduoju savo operacijai rinktis šią kliniką Lietuvoje, puiki patirtis.
Ronnie, Airija
Ronnie, Airija
Read More
Klinika akimirksniu atsakydavo į visus mano turimus klausimus. Viskas buvo suorganizuota profesionaliai, nuo pasitikimo oro uoste, operacijos, reabilitacijos ir grįžimo į oro uostą. Pačios geriausios rekomendacijos klinikai.
Karen, Alberta, Kanada
Karen, Alberta, Kanada
Read More
Klinika atrodė neįtikėtinai gerai, buvo viskas, ko reikėjo. Pooperacinė priežiūra viršijo mano lūkesčius. Personalas itin draugiškas ir profesionalus. Nors Kanada ir yra toli nuo Lietuvos, tačiau visiškai nesigailiu čia atvykusi savo operacijai ir jau planuoju grįžti čia kito klubo keitimo operacijai.
John, Airija
John, Airija
Read More
Administracija yra labai profesionali ir paslaugi, atsako į visus klausimus. Atvykimas operuotis į kitą šalį gali skambėti bauginančiai, bet visa kelionė buvo puikiai suplanuota, pasitinkant mane oro uoste, iš jo nuvežant į viešbutį bei kliniką. Klinika yra aukščiausios kokybės, personalas ir gydytojai labai tavimi rūpinasi ir yra padedantys.
Julie, Airija
Julie, Airija
Read More
Tai buvo geriausias mano priimtas sprendimas gyvenime. Visiems Airijoje apie tai pasakoju, klinika nuostabi, personalas nuostabus, gydytojai ir anesteziologai nuostabūs. Nuoširdžiai galiu atsiliepti apie kliniką tik geru žodžiu. Jei man reikės dar vieno klubo operacijos, būtinai čia sugrįšiu. Ačiū jums visiems!
Ray, Ispanija
Ray, Ispanija
Read More
Mano patirtis klinikoje nuo pradžios iki pabaigos buvo vienas malonumas. Mačiau pacientų, kurie praėjus vos kelioms valandoms po kelio operacijos jau vaikščiojo. Ir visa tai dėka puikaus personalo, slaugytojų ir kvalifikuotų chirurgų. Klinika nusipelno aukso medalio už aukštų kokybės standartų išlaikymą. Kai rinkausi, kurioje klinikoje operuotis, „Nordclinic“ buvo akivaizdus pasirinkimas.
David, Anglija
David, Anglija
Read More
Kadangi NHS man nesuteikė galimybės operuotis savo šalyje, nusprendžiau ieškoti variantų užsienyje. Ir jau nuo pirmo kontakto supratau, kad klinikoje yra aukščiausias profesionalumo ir aptarnavimo lygis. Tikrai aukščiausio lygio klinika, niekuo nenusileidžia Jungtinės Karalystės privačioms klinikoms. Tad visiems rekomenduoju šią kliniką.
Michael, Jungtinė Karalystė
Michael, Jungtinė Karalystė
Read More
Neseniai turėjau pilną klubo pakeitimo operaciją „Nordclinic“ klinikoje. Visa patirtis nuo pirmo kontakto iki reabilitacijos buvo nepriekaištinga. Dr. Šarūnas Tarasevičius ir visa komanda buvo neįtikėtinai atviri ir organizuoti, nepalikdavo neatsakytų klausimų. Jau kitą dieną po operacijos galėjau vaikščioti su ramentais. Labai rekomenduoju šią kliniką ir kitiems.
Previous
Next

Mūsų pacientų istorijos

Apie mus rašo:

„Nordclinic“ - Center Of Excellence

Viena iš pirmaujančių pasaulio medicinos technologijų kompanijų ir ortopedinių implantų gamintojų „Smith & Nephew“ pasirinko „Nordclinic“ kaip išskirtinį partnerį Baltijos šalyse, o klinika dabar yra šios įmonės kompetencijos centras regione.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojų ortopedų-traumatologų ekspertų patirtis

 • Ilgametė darbo patirtis, atlikta virš 3500 klubo sąnario keitimo bei kitų operacijų;
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje;
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
 • Parašyti moksliniai straipsniai ir publikacijos medicinos žurnaluose.

Valdemar Loiba

Atlieka klubų, pečių ir kelių sąnarių artroskopijas bei minimaliai invazyvias ortopedines operacijas, turi didesnę nei 15 metų darbo patirtį.

Robertinas Juosponis

Specializuojasi klubų, kelių ir pečių sąnarių keitimo bei kaulų osteosintezės operacijose, atlieka apie 300 operacijų per metus.

Arnoldas Sipavičius

Operuoja priekinius kryžminius raiščius bei kitas kelio sąnarių patologijas, turi didesnę nei 10 metų darbo patirtį.

Vytautas Kimtys

Atlieka čiurnos sąnario artroskopijas, turi didesnę nei 20 metų darbo patirtį.

Šarūnas Tarasevičius

Specializuojasi klubų ir kelių sąnarių keitimo operacijose, yra atlikęs daugiau nei 3500 sąnarių keitimo operacijų.

Artroskopija

Kas yra artroskopija?

Artroskopija taikoma sąnarių ligoms, traumoms ir kitoms patologijoms gydyti bei joms diagnozuoti. Artroskopija priskiriama prie minimaliai invazyvių endoskopinių metodų, kuomet į sąnario vidų patenkama per kelis nedidelius pjūvius, pasitelkus specialius prietaisus: šviesos šaltinį ir aukštos raiškos vaizdo kamerą turinčius bei chirurgines manipuliacijas atlikti leidžiančius instrumentus, kurie į sąnarį įvedami plonais standžiais vamzdeliais.

Keičiant sąnarius, gydant kaulų lūžius ar kitas traumas, artroskopija dažnai pasitelkiama kaip pagalbinis metodas, kuris leidžia operaciją atlikti tiksliau bei sumažinti jos apimtį. Artroskopijos būdu atliekamų rekonstrukcinių operacijų metu gali būti naudojami implantai.

Kadangi žmogaus atramos ir judėjimo sistemai, kuriai priskiriami ir sąnariai, būdingos ne tik specifinės ligos, bet ir traumos, patiriamos tiek dėl nelaimingų atsitikimų, tiek ir dėl aktyvaus gyvenimo būdo bei įvairių sporto rūšių, artroskopijos pacientai yra paties įvairiausio amžiaus žmonės, siekiantys susigrąžinti prarastą judrumą ar išspręsti apsunkinto judrumo problemą.

Kada daromos artroskopijos?

Sąnariai yra kaulus jungiančios jungtys, tad žmogaus kūne jų – daugybė ir pačių įvairiausių. Lietuvoje artroskopijos būdu dažniausiai operuojami kelio sąnariai: gydomi įvairūs menisko plyšimai, kremzlės pažeidimai, rekonstruojami kryžminiai raiščiai, taip pat pašalinamos kremzlių, menisko ar kitos atplaišos, kurios pacientui kelia skausmą ir trukdo judėti.

Taip pat artroskopijos būdu dažnai atliekama riešo ir peties ligų, traumų diagnostika bei gydymas. Pavyzdžiui, artroskopija gali pagelbėti esant ribotam riešo judesiui, gydant riešo kanalo sindromą ir kitas riešo ligas. Tarp rečiau daromų – alkūnės, čiurnos (pvz., fiksuojama Achilo sausgyslė), klubo sąnario artroskopinės operacijos. Pėdos nykščio („kauliuko“) operacijos taip pat gali būti atliekamos artroskopijos būdu. O pasitelkus dar smulkesnius instrumentus, artroskopijos metodu gali būti atliekamos plaštakos ar pėdos sąnarių operacijos.

Artroskopija taikoma artrozėms, reumatoidiniam artritui gydyti. Artrozės atveju artroskopinis gydymas leidžia atitolinti sąnario protezavimą. Reumatoidinio artrito atveju – gydomas sąnario sinovitas (sąnario kapsulės vidiniame paviršiuje esančių minkštųjų audinių uždegimas), kuris pacientui kelia skausmą ir trukdo judėti.

Kokie yra artroskopijos privalumai?

Paciento atžvilgiu tai – mažoji chirurgija, leidžianti spręsti problemas maksimaliai efektyviai ir sykiu – organizmą tausojančiai, kuomet išvengiama įprastų operacijų atviru pjūviu ir sumažinamas kraujavimas bei infekcijų tikimybė, o pooperacinis reabilitacijos laikotarpis tampa lengvesnis, trumpesnis, lieka mažesni randai, greičiau sugrįžtama prie įprasto gyvenimo ritmo.  

Operuojantys chirurgai pastebi, jog, skirtingai nei darant atvirą ištisinį pjūvį, artroskopijos metu užtikrinamas geresnis matomumas, todėl diagnostika bei operacijos gali būti tikslesnės. Atliekant artroskopiją, vaizdą iš sąnario vidaus monitoriuje galima padidinti daug kartų.

Kokios galimos komplikacijos po artroskopijos?

Kadangi šis metodas yra minimaliai invazinis ir saugus, o diagnostika bei operacijos – itin tikslios, komplikacijų tikimybė – labai nedidelė ir prilyginama bendrosioms galimoms chirurginėms komplikacijoms. Kaip ir kiekvienos chirurginės intervencijos atveju, yra nedidelė infekcijų ar nejautros sukeltų komplikacijų, taip pat giliųjų venų trombozės rizika. Jei yra gretutinių ligų, dėl jų komplikacijų rizika didėja.

Klinika:

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas