Kiaušintakių pratekamumo tyrimas ultragarsu su gyd. ginekologo konsultacija

Mūsų klinika

Mūsų ginekologijos ir urologijos padalinys Savanorių pr. 245 – tai daugiau nei 25 metus Kaune sėkmingai veikianti bei dešimtis tūkstančių pacientų turėjusi buvusi Kauno „Motina ir vaikas“ klinika. Tuo pačiu tai ir modernios bei šiuolaikiškos klinikos „Nordclinic“ dalis, kuri taip pat teikia plastinės chirurgijos, bariatrijos, ortopedijos, dermatologijos ir kitas medicinines paslaugas.

Gydytojų ginekologų komanda

Aukščiausios klasės Voluson S8 aparatas

Kiaušintakių pratekamumo tyrimas ultragarsu su gyd. ginekologo konsultacija

Šis modernus ir saugus kiaušintakių praeinamumo tyrimo metodas pasaulyje jau plačiai naudojamas kaip pirmasis atrankinis kiaušintakių praeinamumo tyrimo metodas. Atlikus HyFoSy, iki 80% tirtų moterų nereikia atlikti histerosalpingografijos.

Pagrindinis šio metodo privalumas – jį galima atlikti ambulatorinėmis sąlygomis, nereikalinga moters hospitalizacija į stacionarą. Kitas labai svarbus aspektas – tyrimo metu neatliekama rentgeno nuotrauka, nenaudojami rentgeno spinduliai, tyrimas saugesnis moteriai.

Kada atliekamas kiaušintakių praeinamumo tyrimas?

Kiaušintakių praeinamumo tyrimas yra vienas svarbiausių vertinant kiaušintakių būklę, diagnozuojant nevaisingumą ar aiškinantis jo priežastis. Sutrikęs ar nepakankamas kiaušintakių praeinamumas yra viena iš daugelio nevaisingumo priežasčių, diagnozuojamas maždaug 13% nevaisingų moterų.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Prieš atliekant ambulatorinį kiaušintakių pratekamumo tyrimą – tikslinga gydytojo ginekologo konsultacija;

Prieš kiaušintakių pratekamumo tyrimą būna atliekami tyrimai dėl lytiškai plintančių infekcijų (Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma urealiticum, Neisseria gonorrhoeae).

Geriausias laikas procedūrai atlikti yra pirmoje ciklo pusėje, dažniausiai tarp 6 ir 12 ciklo dienos.

Prieš procedūrą moters šlapimo pūslė turi būti tuščia.

Ginekologijos ir urologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite