Riebalų nusiurbimas (Liposukcija)

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

,,Nordclinic“ viena iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.;
 • A. Pakulis Dubline – gegužės 27-29 d.

Prieš ir po riebalų nusiurbimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Riebalų nusiurbimas (liposukcija)

Kas yra riebalų nusiurbimas?

Riebalų nusiurbimas paprastai rekomenduojamas pacientams, kurie nori suformuoti patrauklų kūno kontūrą, tačiau tam kliudo poodinių riebalų perteklius kai kuriose kūno vietose. Svarbu atkreipti dėmesį, jog procedūra netinka siekiantiems atsikratyti antsvorio.

Riebalų nusiurbimo procedūros metu pašalinamos įvairiose kūno vietose susidariusios riebalų sankaupos. Įprastai liposukcija atliekama išoriniame ar vidiniame šlaunų paviršiuje, sėdmenų, pilvo srityse, žastams, keliams, krūtinės ar pasmakrės srityje. Jei riebalų sankaupos ypač didelės, operacija gali būti atliekama keliais etapais, o riebalų nusiurbimas derinamas su plastika, kadangi tokiais atvejais oda yra mažiau elastinga.

Kaip atliekamas riebalų nusiurbimas?

 Operacija įprastai trunka 1–3 valandas ir yra atliekama taikant bendrąją nejautrą. Per atitinkamose vietose atliktus 5 mm pjūvius į poodinį sluoksnį įvedama atitinkamo diametro kaniulė, per kurią, naudojant neigiamą slėgį, išsiurbiami riebalai. Po operacijos pjūviai užsiuvami, kartais pjūvio vietose kelioms dienoms paliekami drenai, per kuriuos išteka natūraliai susikaupęs audinių skystis.

Liposukcijos rūšys

Vaser liposukcija

Vaser liposukcija (dar žinoma kaip Vaserlipo) yra inovatyvus chirurginis metodas, kurio metu naudojant ultragarso energiją yra suskaidomi riebalai dar prieš juos nusiurbiant, formuojamas kūno kontūras. Tai tinkamas pasirinkimas tiems pacientams, kurie nori minimaliai invazyvios procedūros metu pašalinti turimas riebalų sankaupas bei išryškinti raumenų kontūrus ir taip suteikti kūnui estetiškai norimą išvaizdą. Taip pat procedūra atliekama pacientams, kurie turi riebalų sankaupų perteklių, tačiau negali jo atsikratyti subalansuota mityba ar sportu.

Vaser liposukcija gali būti atliekama norint riebalus pašalinti iš jautresnių kūno vietų, tokių kaip veidas ar kaklo zona, nepažeidžiant aplink esančių audinių. Taip pat po Vaser liposukcijos yra greitesnis atsistatymas po operacijos nei atliekant įprastą liposukciją, todėl pacientai greičiau gali grįžti į sau įprastą gyvenimo ritmą. ,,Nordclinic“ vieni iš pirmųjų Lietuvoje įsigijo ,,Vaser“ ir sėkmingai taiko atliekant operacijas.  

Ar riebalų nusiurbimas yra saugi procedūra?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • odos jautrumo sumažėjimas
 • skysčių kaupimasis
 • ilgesnis nei įprastai gijimas

Pasiruošimas operacijai

Pasiruošimas riebalų nusiurbimo operacijaiPrieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Pooperacinių komplikacijų riziką kelia tokie veiksniai kaip rūkymas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos. Prieš operaciją būtina įspėti gydytoją, jei pacientas serga arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų ar kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų.

Ruošiantis operacijai chirurgas aptaria problemines sritis, būsimos operacijos apimtį, rizikas. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama numesti šiek tiek svorio dar prieš operaciją.

 Pooperacinis laikotarpis

Po atliktos liposukcijos fizinis aktyvumas ribojamas iki kelių savaičių. Apie 2–3 savaites pacientas jaučia patinimą, skausmą, diskomfortą, matomos kraujosruvos. Tam, kad būtų gyjama greičiau, gali būti rekomenduojamos fizioterapinės procedūros.

 Apie 2–4 savaites po operacijos vilkima kompresinė apranga.

Riebalų nusiurbimo operacija palieka 2–6 mm randus, kurie laikui bėgant pranyksta.

Galutinis rezultatas matomas po kelių mėnesių, atslūgus patinimui ir audinių sustandėjimui. Išlaikant pastovų svorį, riebalų sankaupos neatsistato, o efektas išlieka ilgam laikui.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite