Riebalų nusiurbimas (Liposukcija)

 • Riebalų nusiurbimas – nuo 1200 €
 • HD liposukcija – nuo 3350
 • 360 HD liposukcija – nuo 4200 €
 • Pilvo, juosmens, šlaunų išorės, šlaunų vidaus, kelių riebalų nusiurbimas – nuo 2100 €
 • Pilvo, juosmens, nugaros riebalų nusiurbimas – nuo 1500 €
 • Pilvo, juosmens, šlaunų išorės, šlaunų vidaus riebalų nusiurbimas – nuo 1800 €
 • Pilvo, juosmens, nugaros, šlaunų išorės, šlaunų vidaus, kelių nusiurbimas  – nuo 2600 €
 • Šlaunų išorės, šlaunų vidaus, kelių riebalų nusiurbimas – nuo 1600 €
 • gydytojo konsultacija
 • reikalingas sveikatos patikrinimas
 • operacija
 • anestezija
 • 1 para klinikoje
 • 24/7 asmeninė priežiūra klinikoje ir maitinimas
 • gijimą gerinantis limfodrenažinis masažas
 • specialus medicininis kompresinis rūbas

Nurodytos preliminarios riebalų nusiurbimo operacijos kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Prieš ir po riebalų nusiurbimo

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai
Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Riebalų nusiurbimas (liposukcija)

Kas yra riebalų nusiurbimas?

Riebalų nusiurbimasRiebalų nusiurbimas paprastai rekomenduojamas pacientams, kurie nori suformuoti patrauklų kūno kontūrą, tačiau tam kliudo poodinių riebalų perteklius kai kuriose kūno vietose. Svarbu atkreipti dėmesį, jog procedūra netinka siekiantiems atsikratyti antsvorio.

Riebalų nusiurbimo procedūros metu pašalinamos įvairiose kūno vietose susidariusios riebalų sankaupos. Įprastai liposukcija atliekama išoriniame ar vidiniame šlaunų paviršiuje, sėdmenų, pilvo srityse, žastams, keliams, krūtinės ar pasmakrės srityje. Jei riebalų sankaupos ypač didelės, operacija gali būti atliekama keliais etapais, o riebalų nusiurbimas derinamas su plastika, kadangi tokiais atvejais oda yra mažiau elastinga.

Kaip atliekamas riebalų nusiurbimas?

 Operacija įprastai trunka 1–3 valandas ir yra atliekama taikant bendrąją nejautrą. Per atitinkamose vietose atliktus 5 mm pjūvius į poodinį sluoksnį įvedama atitinkamo diametro kaniulė, per kurią, naudojant neigiamą slėgį, išsiurbiami riebalai. Po operacijos pjūviai užsiuvami, kartais pjūvio vietose kelioms dienoms paliekami drenai, per kuriuos išteka natūraliai susikaupęs audinių skystis.

Liposukcijos rūšys

Siekiant sumažinti kraujavimą, patinimą ir kraujosruvų susidarymą, į problemines vietas įšvirkščiama sūraus vandens, adrenalino ir vietinio anestetiko mišinio. Tuomet chirurgas atlieka pjūvį ir įleidžia metalinį vamzdelį, kuris aktyviai juda riebaliniame audinyje jį suardydamas ir išsiurbdamas skystį. Išsiurbus visą reikalingą riebalų kiekį, vamzdelis pašalinamas.

Moderniausias riebalų nusiurbimo būdas, kai lazerio energija paveikia riebalinio audinio ląsteles ir jas ištirpdo. Be to, lazerio energija veikia odoje esantį kolageną, taigi operacijos metu yra patempiami bei performuojami odos kontūrai.

360 laipsnių liposukcija, kitaip nei įprastas riebalų nusiurbimas, atliekama keliose probleminėse kūno vietosen tuo pat metu – pilvo, liemens, nugaros srityse. Ši įvairiapusiška technika rekomenduojama siekiantiems gero kūno kontūrų balanso.

Ar riebalų nusiurbimas yra saugi procedūra?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • odos jautrumo sumažėjimas
 • skysčių kaupimasis
 • ilgesnis nei įprastai gijimas

Artimiausios konsultacijos jūsų mieste

Vilnius
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Klaipėda
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Marijampolė
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Panevėžys
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos konsultacijoms šalia Jūsų! Mūsų chirurgai reguliariai konsultuoja pacientus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Žiūrėti kalendorių.

Pasiruošimas operacijai

Pasiruošimas riebalų nusiurbimo operacijaiPrieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Pooperacinių komplikacijų riziką kelia tokie veiksniai kaip rūkymas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos. Prieš operaciją būtina įspėti gydytoją, jei pacientas serga arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų ar kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų.

Ruošiantis operacijai chirurgas aptaria problemines sritis, būsimos operacijos apimtį, rizikas. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama numesti šiek tiek svorio dar prieš operaciją.

 Pooperacinis laikotarpis

Po atliktos liposukcijos fizinis aktyvumas ribojamas iki kelių savaičių. Apie 2–3 savaites pacientas jaučia patinimą, skausmą, diskomfortą, matomos kraujosruvos. Tam, kad būtų gyjama greičiau, gali būti rekomenduojamos fizioterapinės procedūros.

 Apie 2–4 savaites po operacijos vilkima kompresinė apranga.

Riebalų nusiurbimo operacija palieka 2–6 mm randus, kurie laikui bėgant pranyksta.

Galutinis rezultatas matomas po kelių mėnesių, atslūgus patinimui ir audinių sustandėjimui. Išlaikant pastovų svorį, riebalų sankaupos neatsistato, o efektas išlieka ilgam laikui.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite