Riebalų nusiurbimas (Liposukcija)

„Nordclinic“ plastikos chirurgo Gedimino Samulėnos KONSULTACIJOS VILNIUJE jau kovo 31 d.

Prieš ir po riebalų nusiurbimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Abdominalinės chirurgijos ir plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Gydytojai

Riebalų nusiurbimas (liposukcija)

Kas yra riebalų nusiurbimas?

Riebalų nusiurbimasRiebalų nusiurbimas paprastai rekomenduojamas pacientams, kurie nori suformuoti patrauklų kūno kontūrą, tačiau tam kliudo poodinių riebalų perteklius kai kuriose kūno vietose. Svarbu atkreipti dėmesį, jog procedūra netinka siekiantiems atsikratyti antsvorio.

Riebalų nusiurbimo procedūros metu pašalinamos įvairiose kūno vietose susidariusios riebalų sankaupos. Įprastai liposukcija atliekama išoriniame ar vidiniame šlaunų paviršiuje, sėdmenų, pilvo srityse, žastams, keliams, krūtinės ar pasmakrės srityje. Jei riebalų sankaupos ypač didelės, operacija gali būti atliekama keliais etapais, o riebalų nusiurbimas derinamas su plastika, kadangi tokiais atvejais oda yra mažiau elastinga.

Kaip atliekamas riebalų nusiurbimas?

 Operacija įprastai trunka 1–3 valandas ir yra atliekama taikant bendrąją nejautrą. Per atitinkamose vietose atliktus 5 mm pjūvius į poodinį sluoksnį įvedama atitinkamo diametro kaniulė, per kurią, naudojant neigiamą slėgį, išsiurbiami riebalai. Po operacijos pjūviai užsiuvami, kartais pjūvio vietose kelioms dienoms paliekami drenai, per kuriuos išteka natūraliai susikaupęs audinių skystis.

Liposukcijos rūšys

Ar riebalų nusiurbimas yra saugi procedūra?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • odos jautrumo sumažėjimas
 • skysčių kaupimasis
 • ilgesnis nei įprastai gijimas

Pasiruošimas operacijai

Pasiruošimas riebalų nusiurbimo operacijaiPrieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Pooperacinių komplikacijų riziką kelia tokie veiksniai kaip rūkymas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos. Prieš operaciją būtina įspėti gydytoją, jei pacientas serga arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų ar kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų.

Ruošiantis operacijai chirurgas aptaria problemines sritis, būsimos operacijos apimtį, rizikas. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama numesti šiek tiek svorio dar prieš operaciją.

 Pooperacinis laikotarpis

Po atliktos liposukcijos fizinis aktyvumas ribojamas iki kelių savaičių. Apie 2–3 savaites pacientas jaučia patinimą, skausmą, diskomfortą, matomos kraujosruvos. Tam, kad būtų gyjama greičiau, gali būti rekomenduojamos fizioterapinės procedūros.

 Apie 2–4 savaites po operacijos vilkima kompresinė apranga.

Riebalų nusiurbimo operacija palieka 2–6 mm randus, kurie laikui bėgant pranyksta.

Galutinis rezultatas matomas po kelių mėnesių, atslūgus patinimui ir audinių sustandėjimui. Išlaikant pastovų svorį, riebalų sankaupos neatsistato, o efektas išlieka ilgam laikui.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite