Frakcinis odos atjauninimas

 • Viso veido frakcinis odos atjauninimas – 550 €
 • Viso veido švelnus (Smooth) odos atjauninimas – 300 €
 • Pirminė 4D veido atjauninimo procedūra – 550 €
 • Šaltas veido odos pilingas – 400 €
 • Karštas veido odos pilingas – 550 €
 • TwinLight procedūra – 600 €

Nurodytos preliminarios frakcinio odos atjauninimo kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Frakcinis odos atjauninimas

Kas yra frakcinis odos atjauninimas?

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas frakcinis odos atjauninimas lazeriu – tai saugus ir efektyvus būdas kovoti su odos nelygumais, pigmentacija, raukšlėmis siekiant atstatyti natūralų odos skaistumą. Lazerio pagalba odoje skatinama naujo kolageno gamyba bei paspartinami atsinaujinimo procesai.

Procedūra atliekama dermatologiniu Fotona „Dynamis“ lazeriu. Tai pažangus daugiafunkcinis aparatas, naudojantis dvigubo dažnio bangas ir leidžiantis dermatologams atlikti įvairias procedūras, nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki aknės gydymo ir odos atjauninimo.

Kokių rezultatų tikėtis iš frakcinio odos atjauninimo?

 • Naujų kolageno skaidulų dėka oda tampa stangresnė, skaistesnė, didėja jos elastingumas;
 • Oda tampa švelnesnė, palygėja smulkios raukšlės ir aknės palikti randai;
 • Sumažinamos išsiplėtusios poros;
 • Pašalinamos pigmentinės dėmės.

Lazeriu dažniausiai koreguojamos veido, kaklo, krūtinės, pilvo, sėdmenų, šlaunų sritys. Procedūra rekomenduojama siekiant atstatyti odos sveikatą bei sulėtinti senėjimo procesus (nuo 30 metų), siekiant koreguoti jau matomus senėjimo požymius (nuo 45 metų), arba pagal poreikį gydymo tikslais.

Kaip atliekamas frakcinis odos atjauninimas?

Ruošiantis šiai odos atjauninimo procedūrai bent 4 savaites patartina vengti ultravioletinių spindulių, neatlikti odos šveitimo rūgštimi, nevartoti kraują skystinančių vaistų (koaguliantų). Jei neseniai jums buvo atlikta plastinės chirurgijos operacija, būtinai informuokite savo gydytoją-dermatologą.

Frakcinis video
Play Video

Procedūros metu lazeriu šalinamas paviršinis veido odos sluoksnis (epidermis) ir veikiami giluminiai audiniai. Taškiniu (frakciniu) principu į odą siunčiami lazerio spinduliai veikia tik tam tikras odos vietas, o aplink jas esantys audiniai lieka nepakitę. Tokiu būdu gydomoje odos srityje persidengia lazerio paveikti ir sveikos odos plotai.

Organizmas lazerio paveiktus odos taškus traktuoja kaip pažeidimą ir stengiasi kuo greičiau jį “gydyti“. Giluminiuose odos sluoksniuose pradeda formuotis naujos kolageno ir elastino skaidulos, kurių dėka lazerio paveikti taškai traukiasi, oda tampa lygesnė, stangresnė, nyksta raukšlės, randai.

Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, esant ūminei odos infekcijai ar piktybiniams odos susirgimams (melanoma, bazalioma, plokščialąstelinė karcinoma), šalinimo srityje turint keloidinių randų, esant įdegusiai odai esant infekciniam odos pažeidimui, kurios gali paūmėti gydant lazerio šviesa.

Ko tikėtis po frakcinio odos atjauninimo procedūros?

Ši odos atjauninimo procedūra trunka 60-90 minučių. Prieš pradedant, oda patepama nuskausminamuoju kremu.

Kadangi procedūros metu pažeidžiamas paviršinis odos sluoksnis, keletą dienų oda gali būti paraudusi, jautri, šlapuoti, luptis, gali formuotis šašeliai. Norint išvengti komplikacijų svarbu vadovautis gydytojo-dermatologo pateiktomis rekomendacijomis.

Po frakcinio atjauninimo procedūros odą reikėtų intensyviai drėkinti, saugoti nuo saulės, naudoti apsauginius kremus, neatlikti rūgštinių procedūrų ir nešveisti odos šveitikliais.

Akivaizdūs rezultatai pastebimi praėjus vos keletui dienų po pirmosios procedūros. Oda atgauna švytėjimą, stangrumą, atrodo jaunesnė. Bėgant laikui efektas tik ryškės ir gali išlikti iki trejų metų. Norint kartoti gydymą rekomenduojama padaryti 4-6 savaičių pertrauką.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite