Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia
Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.
Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.
Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.
Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.
Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.
Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.
Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.
Ilgametė „Nordclinic“ patirtis ortopedijoje lėmė, jog klinika pacientams gali pasiūlyti specializuotą ortopedijos kineziterapiją bei teikti kineziterapinį gydymą po traumų, operacijų ar dėl lėtinių griaučių raumenų sistemos problemų.
„Nordclinic“ kineziterapijos padalinys aprūpintas modernia įranga, o individualias reabilitacijos programas rengia daugiau nei 20 metų patirtį turintis kineziterapeutas prof. Laimonas Šiupšinskas.
Atroskopinės operacijos dažniausiai daromos siekiant pašalinti skausmą sukeliančias patologijas, jei reikalinga – atkurti pažeistą čiurnos, pėdos anatomiją, pagerinti bendrą sąnario funkciją.
Uždegiminė sąnarių liga, pasireiškianti audinių tinimu, skausmu, sumažėjusia judesių amplitude.
Operacijos metu pašalinama dalis kaulinio audinio ar kaulo ataugų, kurios užspaudžia minkštuosius audinius, blokuoja judesį.
Sinovitas arba sinovijos sluoksnio, kuriuo padengta vidinė sąnario ertmė, uždegimas – pasireiškia skysčių kaupimusi ir nuolatiniu sąnario patinimu, gydoma pašalinant uždegimo pažeistą dalį.
Užpakalinės čiurnos dalies ankštumas arba os trigonum sindromas – dėl specifinės ataugos, kuri būdinga tik 10 proc. žmonių, užpakalinė čiurnos sąnario dalis tampa skausminga, skauda atliekant kai kuriuos judesius. Būklė gydoma atliekant užpakalinės čiurnos dalies operaciją ir pašalinant iškilusią ataugą.
Kremzlės, kaulo ar minkštųjų audinių dalys.
Artroskopija dažniausiai atliekama taikant spinalinę nejautrą. Chirurgas padaro kelis 1 cm dydžio pjūvius, pro kuriuos specialiais artroskopiniais instrumentais pasiekiamas čiurnos sąnarys. Naudodamasis per vieną iš pjūvių įvesto artroskopo transliuojamu vaizdu, chirurgas nuodugniai apžiūri sąnarį iš vidaus, įvertina jo būklę ir, atsižvelgdamas į individualius anatominius ypatumus, atlieka operaciją. Visi artroskopiniai instrumentai valdomi iš išorės, vadovaujantis į kompiuterio monitorių realiuoju laiku kameros perduodamu padidintu vaizdu iš sąnario vidaus, todėl artroskopija laikoma ypač tiksliu diagnostikos ir gydymo metodu.
Operacijos trukmė – 30–90 minučių. Po operacijos pjūviai užsiuvami, koja sutvarstoma. Jei reikalinga, čiurna gali būti sutvirtinama gipsu. Paprastai jau operacijos dieną didžiuma pacientų gali atsikelti iš lovos ir vaikščioti su ramentais. Pirmas kelias valandas skausmas malšinamas intraveniniais vaistais, operuota koja laikoma pakelta, kad netintų. Priklausomai nuo anestezijos būdo, procedūros sudėtingumo ir paciento būklės, jau tos pačios dienos vakarą pacientas gali būti išleistas į namus arba bent parą likti klinikoje – stebėjimui.Namuose pacientams taip pat rekomenduojama operuotą koją kuo dažniau laikyti pakeltą, kad ji mažiau tintų ir skaudėtų. Miegant patariama laikyti koją ant pagalvės, kad ji būtų kilstelta apie 10 cm.
Siūlės išimamos 2 savaitės po operacijos. Sveikimas – individualu, tačiau dažniausiai po paprastesnių čiurnos operacijų į darbą sugrįžtama po mėnesio. Jei operacija – sudėtinga, nedarbingumo pažymėjimas gali būti pratęstas ir iki keturių mėnesių.
Po operacijos pirmas savaites rekomenduojama kuo daugiau ilsėtis. Greitesnę reabilitaciją užtikrina fizioterapija – pėdos, kojos mobilumą didinantys, audinių aprūpinimą maisto medžiagomis gerinantys, gijimą greitinantys pratimai. Antrą–trečią savaitę pacientai gali pradėti vaikščioti nedideliais atstumais, tačiau čiurna vis viena turi būti kuo ilgiau laikoma pakelta.