Krūtų pakėlimas ir didinimas implantais

Prieš ir po krūtų pakėlimo ir didinimo implantais

Atsiliepimai

V. J.
V. J.
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Skaityti visą
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
G. M.
G. M.
Read More
Be galo dėmesinga ir profesionali gydytoja Goda Aštrauskaitė. Rekomendacijos! Nuoširdus ir didelis ačiū.
D. Z.
D. Z.
Read More
Tik puikūs atsiliepimai. Nuostabūs gydytojai, personalas ir aplinka. Rekomenduoju:)
S. B.
S. B.
Read More
Didelis ačiū gyd. A. Pajėdai ir visam personalui! Aptarnavimas puikus!Rekomenduoju!
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Ghassan W. Said

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gytis Baranauskas

Mokslinių straipsnių autorius, gydytojas otorinolaringologas.

Krūtų pakėlimas ir didinimas

Kada gali būti atliekamas krūtų pakėlimas ir didinimas?

Krūtų didinimasBėgant metams sumažėjus odos elastingumui, netekus daug svorio ar po gimdymo bei kūdikio žindymo, krūtys keičia savo formą bei stangrumą, neretai nusileidžia žemyn. Jei pacientė nori ne tik pakelti nusileidusias krūtis, bet ir jas padidinti, kartu galima atlikti kombinuotą krūtų pakėlimo ir jų didinimo implantais operaciją.

Krūtų didinimo operacijos itin tinkamos toms pacientėms, kurios svajoja apie išraiškingesnę krūties formą. Atlikus šią operaciją, moterys ima labiau pasitikėti savimi, įveikia ne vienerius metus kamavusį diskomforto jausmą. Krūtų korekcija gali būti atliekama bet kokio amžiaus moterims, tačiau rekomenduojama palaukti, kol krūtys visiškai išsivysto ir subręsta.

Krūtų pakėlimas ir didinimas taip pat gali būti atliekamas po mastektomijos (dalinės, vienos arba abiejų krūtų pašalinimo), siekiant simetrijos.

Kaip atliekama krūtų pakėlimo ir didinimo operacija?

 Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir trunka apie 2–4 valandas. Operacijos metu chirurgas pašalina odos perteklių, pakoreguoja areolės dydį (pigmentinę sritį aplink spenelį), jei reikia, perkelia spenelį su areole į aukštesnę vietą.

Krūtų didinimo etape naudojami silikonu užpildyti krūtų implantai. Operacijos metu pjūviai atliekami tose vietose, kuriose randai pastebimi mažiausiai, t. y. inframamarinėse raukšlelėse. Paprastai implantai dedami po didžiuoju krūtinės raumeniu.

Ar krūtų pakėlimas ir didinimas yra saugus?

Nėra nustatyta, kad krūtų korekcijos galėtų sutrikdyti sveikatą. Vis dėlto, kaip ir po bet kokios intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skysčių kaupimasis (seroma)
 • skausmas
 • jautrumo pokyčiai (spenelių arba krūtinės srityje)
 • kapsulinė kontraktūra (randinis audinys, susiformavęs aplink spenelį)
 • implanto įtrūkimas
 • pasikeitusi implanto vieta

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei po operacijos moteris ketina maitinti kūdikį, tai gali turėti įtakos pieno gamybai. Labiausiai šie pokyčiai priklauso nuo paties implanto ir pjūvio vietos, tai pat spenelio jautrumo.

Pasiruošimas operacijai

Moterys, kurios planuoja krūtų pakėlimo ir didinimo operaciją, turi būti geros sveikatos būklės ir turėti stabilų svorį (jei pacientė turi antsvorio, gali būti rekomenduojama atidėti operaciją). Taip pat operacija neatliekama moterims, kurios planuoja nėštumą, laukiasi vaikelio ar žindo.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina pacientės sveikatą, aptaria visus vaistus, maisto papildus, kuriuos ji vartoja ar vartojo. Svarbu, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali padidinti kraujavimo riziką.

Rūkančios pacientės turi mesti žalingą įprotį likus bent 6 savaitėms iki operacijos.

Taip pat prieš operaciją gali būti atliekama bazinė mamograma, krūtų echoskopija, o visi lūkesčiai, klausimai aptariami su gydytoju. Konsultacijos metu, atsižvelgus į pacientės norus, taip pat parenkama tinkamiausia krūtų forma, implantai ir operacijos technika.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos pacientė lieka nakvoti klinikoje.

Kelias savaites po operacijos galimi skausmai, patinimai, jautrumas. Siekdamas sumažinti diskomfortą, gydytojas skiria skausmą malšinančių vaistų ir antibiotikų nuo infekcijos.

Po operacijos pacientė turi vilkėti specialią kompresinę liemenėlę

Kuriam laikui atsisakyti aktyvios fizinės veiklos. Paprastai jos vengti rekomenduojama apie du mėnesius, nes tai gali sukelti kraujavimą kūno srityse aplink implantą.

Reikėtų stengtis nemiegoti ant pilvo, vengti staigiai kelti rankas, nes šie veiksmai taip pat didina komplikacijų riziką.

Kaip ir po bet kokios operacijos, padidinus krūtis gali išlikti randų, tačiau pjūviai atliekami kuo mažiau matomose vietose. Nors randų gijimo procesas priklauso nuo kiekvienos pacientės individualiai, gali būti skiriamos priemonės, mažinančios randus. Apie tai pacientėms daugiau informacijos suteikia prižiūrintis gydytojas.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite