Geriausia dovana – laimingi pacientai

Ypatingą šventinį laikotarpį kasmet papuošia ir pradžiugina ne tik dovanos, bet ir skleidžiamas gerumas. Netikėta staigmena „Nordclinic“ gydytojams suteikė pozityvių emocijų ir priminė apie itin prasmingą jų kasdien atliekamą darbą. Garbinga misija ir galimybė keisti žmonių gyvenimus, sprendžiant jų sveikatos problemas ir sugrąžinant gerą savijautą, yra tai, kas kasdien motyvuoja „Nordclinic“ gydytojus. Kalėdų dovana parodė, kaip šį atsakingą darbą vertina patys pacientai.

Dėmesys, kuris nieko nekainuoja, bet reiškia tiek daug – tai mūsų pastangos, žodžiai ir gerumas. Tuo įsitikino ir „Nordclinic“, lyderiaujančios Baltijos šalyse chirurgijos klinikos (ortopedijos, bariatrijos ir plastinės chirurgijos srityse), gydytojų ir chirurgų komanda. Čia kasmet apsilanko virš 10000 pacientų. Šiais metais daugiau nei 700 klinikos klientų padovanojo savo atsiliepimą su padėka gydytojams bei personalui už suteiktą reikalingą informaciją bei parodytą rūpestį.

„Nordclinic“ gydytojai buvo pakalbinti ir nudžiuginti staigmena artėjant didžiausioms metų šventėms. Netikėtai gauta dėžutė, kurioje plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Andrius Pajėda rado paciento atsiliepimą, nudžiugino ir pralinksmino: „Jaučiuosi labai gerai. Smagu, kai pacientų emocijos tokios geros, džiaugiuosi“.

Gražiausių švenčių proga pacientė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojui A. Pajėdai ir visam „Nordclinic“ personalui dėkojo už teigiamą patirtį, dėmesį konsultacijų metu, atliktą operaciją, atidų darbą, rūpestį, nuoširdų bendravimą ir patarimus. „Vien tik geriausi atsiliepimai apie malonų ir visą laiką besišypsantį chirurgą“, – rašė pacientė.

Vienas po kito gydytojai skaitė džiuginančius žodžius: „Tai geriausia klinika, kokią galėtų pasirinkti moteris, turinti kompleksų ar pasiryžusi koreguoti kūno formas. Gydytojas Gediminas Samulėnas nepriekaištingai atliko savo darbą, yra supratingas, malonus, patariantis – turbūt tai geriausias chirurgas, kokį tik galėtų sutikti bet kuri mergina“. Tokį įvertinimą perskaitęs medicinos mokslų dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Gediminas Samulėnas akcentavo, kad pacientų pripažinimas, padėka yra tai, dėl ko dirba visa komanda, o plastinė chirurgija yra sritis, kuri padeda išpildyti pacientų lūkesčius.

„Geriausia dovana yra laimingi pacientai“, – komentavo plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Audrius Pakulis, garsiai skaitydamas pacientės žodžius apie profesionaliai suteiktas paslaugas bei padėką gydytojui už nuoširdumą ir puikius rezultatus. „Labai malonu, kad pacientai po operacijų yra laimingi, personalas viską stengiasi atlikti kiek įmanoma geriau, pasirūpinti, kad procesas būtų kuo sklandesnis. Pacientams apsilankius po operacijos, galime matyti jų nuotaikas, ar jie laimingi, ar pavyko įgyvendinti lūkesčius“, – sakė gydytojas, kasmet atliekantis daugiau nei 450 kombinuotų operacijų.

Ortopedo traumatologo prof. Šarūno Tarasevičiaus pacientė dėkojo gydytojui už kruopščiai ir atsakingai atliktą operaciją. ,,Ilgai nerašiau padėkos, bijojau, kad dar pablogės, nes kartais taip būna, bet praėjus dvejiems metams galiu drąsiai teigti, kad rezultatai po operacijos puikūs ir patvirtino prieš operaciją gydytojo pasakytus žodžius: „Nebijokite, grįšite į normalų gyvenimą ir vėl galėsite nešioti aukštakulnius“. Ačiū už nepriekaištingai atliktą operaciją, dabar džiaugiuosi puikia savijauta, kokybišku gyvenimu, lyg problemų net nebuvo“.

Šarūnas Tarasevičius pabrėžė, kad geras pacientų žodis sukelia teigiamą emociją, smagu girdėti, kad atliktas darbas išpildė paciento lūkesčius.

Kasmet daugiau nei 500 moterų patiki savo nėštumo priežiūrą „Nordclinic“ gydytojams akušeriams ginekologams. Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai taip pat padeda išspręsti moteris kamuojančias ginekologines problemas. „Lankėmės su mama „Nordclinic“ klinikoje Kaune. Labai malonus aptarnavimas vos užėjus į kliniką, aplinka labai jauki. Gydytojai skyrė daug laiko ir dėmesio, kad apsilankymas būtų kuo rezultatyvesnis, malonesnis, pacientas išeitų viską supratęs. Labai ačiū gydytojai Neringai Jakštienei“.

Gydytoja akušerė ginekologė N. Jakštienė sako, kad geri žodžiai labai svarbūs. Kai gauni tiek šilumos ir tiek gėrio – labai smagu, tada supranti, kad eini teisingu keliu. „Sugrįžta tėtis po metų, ateina į kabinetą su gėlėmis ir sako: „Gydytoja, aš jūsų dėka sūnų turiu“. Tokie atvejai labai džiugina“.

Nuoširdžiausia dovana ir stipriausia motyvacija

„Nordclinic“ gydytojų ir chirurgų komanda sako, kad geriausia padėka gydytojui yra geras žodis. Tai neapčiuopiama, tačiau nuoširdžiausia dovana ir geriausias įvertinimas. Artėjant gražiausioms metų šventėms, jie skatina prisiminti žmones, kurie mus supa ir rūpinasi mūsų gerove, padovanoti jiems tai, kas išliks atmintyje ir suteiks daug malonių emocijų – padėką ir gražius žodžius.

„Nordclinic“ kasmet atliekama daugiau nei 4000 operacijų (iš jų 3000 – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos), o pacientai atvyksta iš daugiau nei 30 valstybių. Kasdien daugiau nei 300 patyrusių savo srities specialistų: chirurgai, ginekologai, urologai, endokrinologai-andrologai, kineziterapeutai, neurologai, psichiatrai, psichologai, keičia žmonių gyvenimus ir atlieka procedūras, operacijas, kurios grąžina laisvę judėti, pasitikėjimą savimi ir gerą fizinę bei emocinę savijautą.

Plastikos chirurgų komanda

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite