Intymių vietų chirurginės operacijos moterims

„Nordclinic“ plastikos chirurgo Gedimino Samulėnos KONSULTACIJOS VILNIUJE jau kovo 31 d.

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Abdominalinės chirurgijos ir plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

  • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
  • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
  • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
  • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Gydytojai

Intymių vietų chirurginės operacijos moterims

Intymių vietų operacijos

Intymių vietų operacijos, kurios dar vadinamos estetine genitalijų chirurgija, yra gan nauja plastinės chirurgijos sritis. Nors ši sritis plačiai aptarinėjama populiariojoje spaudoje, ji tebėra tabu daugeliui žmonių. Šių operacijų tikslas yra pagerinti pacientų pasitikėjimą savimi ir jų gyvenimo kokybę, keičiant jų intymių vietų išvaizdą. Čia pateikiame intymių kūno vietų chirurginių operacijų aprašus, kurios, galbūt, Jus sudomintų.

Moterų intymių vietų operacijos

 Vaginoplastika. Vaginoplastika (kolpoplastika) – ši operacija dar vadinama vaginos siaurinimu arba vaginos atjauninimu. Dėl šios operacijos dažniausiai kreipiasi moterys, kurios mano, kad jų vaginos prarado stangrumą. Vaginos stangrumo praradimą dažniausiai nulemia gimdymas arba natūralus senėjimo procesas. Priklausomai nuo audinio elastingumo laipsnio, operacija gali būti ir itin paprasta, kada vaginos priekinėje dalyje padaromos kelios siūlės, tačiau gali tekti ir pašalinti dalį vaginos audinio ir siaurinti gilesniąją dalį.

Labioplastika. Labioplastika (lytinių lūpų mažinimas) yra chirurginė lytinių lūpų korekcija. Jos metu atliekamos mažinimo arba didinimo procedūros. Lytinių lūpų mažinimo operacija yra paprasta ir gali būti atliekama naudojant vietinę nejautrą. Atlikdamas įvairius pjūvius chirurgas pašalina perteklinius audinius. Mažųjų (vidinių) lytinių lūpų mažinimo operacija dar vadinama nimfoplastika. Lutinių lūpų didinimo operacija paprastai atliekama autologiniu riebalų perkėlimu.

Himenoplastika. Himenolastika (himenorafija) yra mergystės plėvelės rekonstrukcijos chirurginė operacija. Mergystės plėvelė yra plona membrana, kuri dalinai dengia įėjimą į vaginą. Moterys dažniausiai darosi šią operaciją dėl kultūrinių priežasčių.

Hoodektomika. Hoodektomika (klitorio gaubto sumažinimas) yra chirurginė operacija, kurios metu pašalinama aplink klitorių esanti oda. Šios operacijos tikslas yra padidinti klitorio jautrumą ir pagerinti pacienčių intymųjį gyvenimą.

„G“ taško didinimas. „G“ taško didinimas padeda pagerinti lytinį susijaudinimą ir operacijos metu didinama „G“ taško (Grafenbergo taško) zonas. Ši operacija atliekama taikant vietinę nejautrą. Gydytojas atlieka kolageno arba hialurono injekcijas tiesiai į „G“ tašką. Poveikis trunka nuo 6 iki 9 mėnesių.

Galiausiai, reikėtų pridurti, kad žmogaus anatomija pasižymi formų ir dydžių įvairove. Nėra jokių standartų dėl to, kaip vienas ar kitas žmogus turėtų atrodyti. Atminkite, kad intymių vietų chirurgija yra invazija į Jūsų kūną, tad Jums reikėtų apsvarstyti ir kitas neinvazines ar mažiau invazines alternatyvas siekiant užsitikrinti savo gerą fizinę ir emocinę būklę. Galutinis sprendimas visada yra Jūsų.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

    Užsiregistruokite      Užsiregistruokite