Keloidinių randų šalinimas

Atsiliepimai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, angliškai, švediškai, norvegiškai, ukrainietiškai, itališkai, ispaniškai, prancūziškai, rusiškai, lenkiškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 3000 plastinių operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Plastikos chirurgų komanda

Keloidinių randų šalinimas

Kas yra keloidiniai randai ir kaip jie gali būti šalinami?

Keloidiniai randai įprastai atsiranda keičiantis randinio audinio struktūrai dėl įvairių patologinių priežasčių, o turėtų randų (operacinių ar po traumos atsiradusių) kraštai ima nesutapti su susiformavusių keloidinių randų ribomis.

Keloidiniai randai plečiasi nuolat, jų paviršius skiriasi nuo sveikos odos, t. y. randas išgaubtas, blizgantis, purpurinio ar melsvo atspalvio. Dažnai randėjančią vietą ima niežėti, skauda, jaučiamas tempimas ar deginimas.

Keloidų gydymui naudojamas specialus lazeris, kuris operacijos metu veikia rande esančius kapiliarus, juos koaguliuoja, taip neutralizuodamas jų spalvą, lygindamas paviršių, mažindamas nemalonius pojūčius – deginimą, niežulį.

Ar keloidų šalinimas yra saugus?

Keloidinio rando šalinimo operacijos metu išlieka nedidelė tikimybė dėl:

 • alerginės organizmo reakcijos į anesteziją
 • kraujavimo
 • infekcijos

Pasiruošimas operacijai

Priklausomai nuo operuojamos kūno vietos, operacija gali būti atliekama taikant vietinę arba bendrąją nejautrą. Prieš atlikdamas operaciją, gydytojas apžiūri pacientą, aptaria visus vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Operacija negali būti atliekama turintiems onkologinių susirgimų, sergantiems ūmiomis lėtinėmis ligomis, nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos kurį laiką bus jaučiamas patinimas ir paraudimas. Odą reikės kruopščiai saugoti nuo saulės, tepti specialius kremus, todėl nerekomenduojama planuoti operacijos šiltuoju metų laikotarpiu ar prieš atostogas.

Keloidinio rando pašalinimui gali prireikti iki 5 procedūrų, kurios atliekamos kas 1–1,5 mėn., tačiau rezultatai yra ilgalaikiai.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite