Nosies pertvaros plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Prieš ir po nosies plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Nosies pertvaros plastika

Kas yra nosies pertvaros plastika ir kada ji gali būti atliekama?

Nosies pertvaros plastika gelbsti pacientams, kenčiantiems nuo nosies pertvaros iškrypimo. Ši deformacija apsunkina kvėpavimą pro nosį ir dažnai gali būti pagrindinė visos nosies ašies iškrypimo priežastis, todėl operacija visų pirma pagerina kvėpavimą, o kartu ir gyvenimo kokybę. Daugelis gydytojų tikina, kad pertvaros operacija būtina, nes ji ne tik savaime nesugrįžta į teisingą padėtį, bet ateityje gali dar labiau progresuoti.

Kaip atliekama nosies pertvaros plastika?

Nosies pertvaros plastika atliekama ištiesinant pertvarą, o pjūvį atliekant nosies viduje, t. y. pertvaros gleivinėje. Operacijos metu nosies gleivinė atskiriama nuo pertvaros kremzlinio ir kaulinio audinių, pašalinami kremzliniai ir kauliniai pertvaros iškrypimai, kurie trukdo  kvėpavimui. Tam tikrais atvejais, pašalinus iškrypusias dalis, kremzlinė pertvaros dalis gali būti iš abiejų pusių sutvirtinama kremzlinėmis plokštelėmis, pjūvis susiuvamas.

Po operacijos nosies landos užpildomos specialiais tamponais, kurie per 24 valandas pašalinami.

Ar nosies pertvaros plastika yra saugi?

 Kaip ir atliekant bet kurią operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • infekcija
 • kraujavimas
 • užsitęsęs gijimas

Pasiruošimas operacijai

Nosies pertvaros plastika trunka iki 1 val. ir yra atliekama taikant bendrinę nejautrą.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų bent 7 dienoms prieš operaciją.

Pooperacinis laikotarpis

 Pertvaros gleivinė susiuvama tirpiais siūlais, kurie ištirpsta per 2 mėn. Po atliktos operacijos rekomenduojama vengti aktyvios fizinės veiklos bent 2–3 savaites. 1–2 savaitėmis iš nosies gali tekėti vandeningas sekretas, todėl kvėpavimas gali būti apsunkęs iki 3–4 sav.

Gyjant į nosį purškiamas jūros druskos tirpalas, nosis valoma aliejumi. Pacientui rekomenduojama vengti dulkėtų patalpų, karščio, stipriai nepūsti nosies bent 3 savaites po atliktos operacijos.

Nosis visiškai sugyja per 3–4 mėnesius.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite