Krūtų didinimas riebalais

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Prieš ir po krūtų didinimo riebalais

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Krūtų didinimas riebalais

Kas yra krūtų didinimas riebalais ir kada jis gali būti atliekamas?

Krūtų didinimas riebalais atliekamas pacientėms, norinčioms ne tik lieknesnių šlaunų, pilvo, juosmens ar rankų, bet ir turėti didesnės ir dailesnės formos krūtinę. Pasirinkus šį būdą, krūtų didinimui naudojami pačios pacientės kūno riebalai – taip suformuojamas patrauklus kūno kontūras, o krūtys išlaiko natūralią išvaizdą.

Kaip atliekamas krūtų didinimas riebalais?

Krūtų didinimas riebalais užtrunka ilgiau, nei naudojant implantus, kadangi apima net kelis etapus – liposukciją (riebalų nusiurbimą), paruošimą ir persodinimą į krūtis.

Pirmiausiai iš probleminių kūno vietų atsiurbti riebalai yra išplaunami, perfiltruojami ir paruošiami persodinti. Vėliau, naudojant specialias kaniules, per angeles krūtų odoje paruošti riebalai minimaliomis injekcijomis suleidžiami į kelis sluoksnius.

 Ar krūtų didinimas riebalais yra saugus?

Nėra nustatyta, kad krūtų didinimas galėtų sutrikdyti sveikatą, tačiau kaip ir po bet kokios intervencijos išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skysčių kaupimasis (seroma)
 • skausmas
 • padidėjęs jautrumas (spenelių arba krūtinės srityje)
 • kapsulinė kontraktūra (randinis audinys, susiformavęs aplink spenelį)
 • randų hipertrofija

Pasiruošimas operacijai

Krūtų didinimo riebalais operacija trunka apie 3 valandas ir yra atliekama taikant bendrąją nejautrą.

Prieš operaciją patikrinama pacientės sveikata, aptariami visi vartojami vaistai, maisto papildai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Rūkančios pacientės turi mesti rūkyti likus bent 4 savaitėms iki operacijos.

Prieš operaciją gali būti atliekama bazinė mamograma, o visi lūkesčiai, klausimai aptariami su gydytoju. Konsultacijos metu, atsižvelgus į pacientės norus, taip pat parenkami tinkamiausi implantai ir operacijos technika.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos krūtys išlieka patinusios apie 4–5 savaites, tačiau grįžti prie aktyvios fizinės veiklos leidžiama jau po 2–3 savaičių.

Gijimo metu pacientėms rekomenduojama stengtis nemiegoti ant pilvo, vengti staigiai kelti rankas, nes šie veiksmai taip pat didina kraujavimo riziką, gali lemti infekcijos susiformavimą.

Persodinti riebalai prigyja ir nusistovi maždaug per 3–4 mėnesius. Dalis (iki 50 proc.) persodintų riebalinių ląstelių neprigyja, todėl operacijos metu visuomet yra daroma hiperkorekcija.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite